Naujasis Seimo narys Naglis Puteikis kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valių, prašydamas leisti jam būti išvykus iš gyvenamosios vietos ilgiau nei 7 dienas iš eilės. N. Puteikis yra kaltinamasis baudžiamoje byloje, todėl jam yra skirtas laisvės apribojimas – rašytinis pasižadėjimas neišvykti iš gyvenamosios vietos Klaipėdoje ilgiau nei 7 dienas.

Kaip  sakė pats parlamentaras, prašymą generaliniam prokurorui jis pateikė trečiadienį.

„Kardomoji priemonė– rašytinis pasižadėjimas neišvykti iš gyvenamosios vietos, mano gyvenamoji vieta yra Klaipėda, ilgiau nei 7 dienas, o aš noriu šį savaitgalį likti Vilniuje. Tai reiškia, kad aš pažeisčiau tą kardomąją priemonę. Dėl to ir prašau tokio leidimo. O tas prokuroras, kuris man skyrė tokią sankciją, nebedirba“, – komentavo Seimo narys.

N. Puteikiui, anksčiau dirbusiam Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinio padalinio vedėju, yra iškelta baudžiamoji byla už atsisakymą suderinti detalaus plano projektą H. Manto 11, Klaipėdoje, pagal kurį istorinėje miesto dalyje buvo numatyta pastatyti šešis 26–29 metrų aukšto stiklinius pastatus.

Prokuratūra N. Puteikiui pateikė kaltinimus dėl to, kad nesuderinus minėtojo projekto esą „didelės moralinės žalos patyrė UAB „Investicijų kvadrantas“, nes buvo sumenkintas bendrovės įvaizdis, nebuvo vykdomas verslo projektas“.


Rašyti komentarą...
g
grumstas
2011-09-28 12:19:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtum šio klano narys -jokių apribojimų nebūtum gavęs, arba "įstatymiškas vagis" vor v zakonie". O dabar tau daromos tokios šunybės ,,kad ilgai nenorėsi būti doru ir principingumūsų valstybėlėje/
Atsakyti
0

T
Taip susidorojama
2011-09-28 13:07:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
su padoriais žmonėmis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų