Mirė 48-erių koronavirusu sirgusi Panevėžio ligoninės slaugytoja

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje – dar viena netektis. Pranešama, kad sausio 16 d. eidama 49-uosius metus mirė Urologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Birutė Malinauskaitė. Nors moteris sirgo koronavirusu, pagrindinė priežastis buvo kitos ligos.

Kaip portalui tv3.lt sakė ligoninės atstovas Vytautas Riaubiškis, medikė mirė nuo kitų daugybinių ligų.

„Ji taip pat sirgo Covid-19, bet tai nebuvo ta liga, nuo kurios mirė. Medikė jau kurį laiką gulėjo ligoninėje“, – sakė jis.

B. Malinauskaitė 1993 metais baigė Panevėžio A. Domaševičiaus medicinos mokyklą ir tais pačiais metais pradėjo dirbti VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje Endokrinologijos skyriuje, o nuo 1994 metų Urologijos skyriuje bendrosios praktikos slaugytojos pareigose.

„Visą dėmesį ir sukauptą patirtį skyrė pacientų slaugai, geranoriškiems patarimams, draugiškam ir kolegiškam bendravimui.

Būdama darbšti, pareiginga, rami, tačiau reikli sau ir kitiems, ji išmanė savo profesiją ir visas jėgas atidavė daugybės skyriaus  pacientų slaugai ir artimųjų priežiūrai ir globai“, – apie medikę atsiliepė kolegos.


Rašyti komentarą...
L
LLL
2021-01-18 11:37:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mhm keista. Gal mirė nuo skiepo,nes praėjo trys savaitės. Gydytojai ir slaugytojai miršta ir kiek laiko praėjo. Tik rašo nuo kitos priežasties. Juk mes negausime tiesos atsakymo
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų