Nuo COVID-19 mirė ilgametis Pakruojo gydytojas: 3 savaites gulėjo reanimacijoje

Kovą su Covid-19 pralaimėjo dar vienas šalies gydytojas. Pakruojo ligoninė pranešė, kad 2021 m. sausio 17 d. po klastingos ligos mirė gydytojas Juozas Vyšniauskas.

Kaip portalui tv3.lt teigė Pakruojo ligoninės direktorius Vygantas Sudaris, gydytojas jau 3 savaites gydytas reanimacijoje Šiauliuose. 

„Baigęs Kauno medicinos institutą, Juozas Vyšniauskas 1966 metais atvyko į Pakruojo rajoną. Ir pasiliko. Iš Vilkaviškio kilęs gydytojas visą savo darbinę karjerą siejo su mūsų rajonu. O ji tęsėsi 54 metus. 

Netekome Gydytojo ir puikaus žmogaus. Tai buvo senosios gydytojų kartos atstovas, dirbęs iš pašaukimo,   visa  širdimi   atsidavęs   pasirinktai   profesijai.   Juozas   Vyšniauskas   buvo   ne   tik   geras gydytojas, kurį gerbė ir mylėjo pacientai ir kolegos, bet – ir puikus vadovas. 1969–1976 metais vadovavo Linkuvos I-ai rajoninei ligoninei, nuo 1978 m. iki 1986 m. – Pakruojo rajono centrinei ligoninei“, – taip apie gydytoją atsiliepė ligoninės bendruomenė.

Gydytojo profesionalumas ne kartą buvo įvertintas ne tik ligoninės vadovo, bet ir Sveikatos apsaugos ministerijos,   Pakruojo   rajono   savivaldybės   mero   padėkomis.   2011   m.   už   ilgametį rūpinimąsi rajono   žmonių   sveikata   Juozui   Vyšniauskui   įteiktas   Pakruojo   rajono   savivaldybės padėkos ženklas.

„Dirbo daug, neskaičiuodamas darbo valandų, netausodamas savo sveikatos. Mylėjo ir gerbė savo bendradarbius, mokėjo paguosti ir patarti ištikus bėdai. Jis visada buvo šalia“, – taip velionį apibūdina kolegos.  


Rašyti komentarą...
I
Irena
2021-01-18 11:01:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negaliu skaityti straipsnių be širdies skausmo apie mirusius Gydytojus. Tai jų dėka mes esame sveiki , juk jie pirmosiose gretose atsidūrė kovoje su covidu. Didžiausia pagarba visiems gydytojams. dirbantiems dabartiniu metu .
Amžiną atilsį Gydytojui , ir didžiausia pagarba šiam Žmogui.
Atsakyti
0

M
Mire
2021-01-18 10:50:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai mire...O kiek zmoniu mire negave pagalbos?Tylu...Nebepiktinkite zmoniu su tom savo rasliavom.Seimai uzuojauta.
Atsakyti
-8

T
Tirai nesansacija
2021-01-18 10:58:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai seni žmonės kad ir gydytojai turi gyventi amžinai.Juk žmogui buvo arti 80.Aišku turėjo begale gretutinių ligų
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų