Ministerija patvirtino: „socialiniai burbulai“ taikomi tik tarp žiedinių savivaldybių

Nuo šeštadienio atnaujinus judėjimo tarp savivaldybių ribojimus, nebeliko galimybės susitikti vieno „socialinio burbulo“ nariams iš skirtingų savivaldybių.

Kaip BNS pirmadienį informavo Vidaus reikalų ministerija, Vyriausybės praėjusią savaitę patvirtintame nutarime dėl karantino pratęsimo nebeliko išimties, kuri leistų vykti iš vienos savivaldybės į kitą, norint susitikti dviejų šeimų nariams, jei vienoje iš jų yra vienišas žmogus.

Anot ministerijos, tokių dviejų šeimų ar namų ūkių susitikimai leidžiami tik žiedinėse savivaldybėse.

Atnaujinti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių turėtų galioti iki balandžio 6-osios imtinai. Tokį sprendimą Vyriausybė priėmė, siekdama stabdyti COVID-19 plitimą.

Pasak premjerės Ingridos Šimonytės, šiuo pakeitimu gyventojams siunčiama žinia, kad per Velykas visi pabūtų namuose.

Kaip ir ankstesnių ribojimų metu, galima judėti ne tik tarp žiedinių savivaldybių, vykti darbo reikalais, keliauti į oro ir jūrų uostus bei autobusų stotis ar iš jų ir dėl kitų svarbių priežasčių.

Per savaitgalį policijos pareigūnai apgręžė beveik 1,4 tūkst. automobilių, už ribojimų nesilaikymą surašė 102 administracinių nusižengimų protokolus.

Lietuvoje judėjimo ribojimai įvesti gruodžio viduryje, nuo kovo 16 dienos didžiojoje šalies dalyje jie buvo panaikinti, palikti tik savivaldybėse, kur blogiausia epidemiologinė situacija, o nuo šeštadienio vėl atnaujinti.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-03-29 13:43:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo...Sedejom namie per Kalėdas, kad Velykas galėtume svest su tėvais ir vaikais...Isdure valdžia eilini karta. Manau,atsirugs jiems uz toki zmoniu kvailinima..
Atsakyti
-3

N
Nusivylusi
2021-03-29 13:45:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jei mano vienišas žmogus, kuri aš lankiau iki šiol, bus dabar vienas iki balandžio 6 d.? Tai siaubas. Ką tokiu atveju galima pažeisti? Kas pasidarė su mumis? Jokios logikos neliko būtent per šventes.
Atsakyti
-2

k
kaimiete
2021-03-29 13:58:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per burbulai,asocijuojasi su vaikų pučiamais balionais,nedarkykit kalbos,rašykit tiesiai šviesiai šeimos
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų