Gairės

ministerija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ministerija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ministerija“.

Ministerija svarsto skųsti Konstituciniam Teismui draudimą skatinti LGBTIQ šeimos sampratą

Teisingumo ministerija svarsto kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT) dėl įstatymo nuostatos, draudžiančios nepilnamečiams skleisti informaciją, „kuria niekinamos šeimos vertybės“ ir skatinama LGBTIQ šeimos samprata. Šitaip ministerija reaguotų į Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sausį paskelbtą sprendimą, kad taikydama šią nuostatą Lietuva pažeidė rašytojos Neringos Macatės teises.

Žmonės nusistebėjo ministerijos renginiu ir piktinasi: negalėjo patikėti tuo, ką mato

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) darbuotojams penktadienį surengtas renginys „Auroradream“ centre. Tačiau pramogos vietoj darbo dienos ir likę nepadaryti darbai kai kuriems sukėlė pasipiktinimą. Naujienų portalo tv3.lt šaltinis teigia, kad dieną prieš visi darbuotojai gavo laišką ir negalėjo patikėti tuo, ką pamatė. Esą penktadienį privalomai visi vyksta į renginį, veža autobusu, o vakare viską vainikuos koncertas. Pasak tv3.lt šaltinio, dalyvavimas buvo būtinas.

Konkurencijos taryba: siūlomas reguliavimas gali diskriminuoti dalį elektrą gaminančių vartotojų

Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo projekte siūlomas daliai ūkio subjektų privalomas grynasis atsiskaitymas sukurtų nevienodas konkurencijos sąlygas gaminantiems vartotojams ir skirtingoms atsinaujinančių energijos išteklių technologijoms. Tokią išvadą projektą rengusiai Energetikos ministerijai pateikė bei Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisijos ir Aplinkos apsaugos komiteto klausymuose pristatė Konkurencijos taryba.
2023-09-27

Įspėja lietuvius: savaitgalį dėl techninių kliūčių neveiks informacinės sistemos

Informuojame, kad šį savaitgalį – nuo rugsėjo 23 d. 9 val. iki rugsėjo 24 d. 13 val.  – neveiks visi VĮ Žemės ūkio duomenų centro administruojami registrai ir informacinės sistemos.  Tomis dienomis bus įrenginėjamos ryšio linijos – perkeliama serverių įranga.
2023-09-22

SAM po įspėjimų dėl masinių išėjimų iš RVPL: situacija nėra tragiška

Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės (RVPL) sveikatos apsaugos darbuotojų profesinei sąjungai skelbiant, jog ligoninę masiškai palieka darbuotojai, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) sako, kad situacija nėra tragiška, pirmadienį pranešė LRT radijas. Kaip teigia radijas, anot profsąjungos, per pirmą rugsėjo savaitę pareiškimus išeiti iš darbo įteikė penki gydytojai, o iš viso šiais metais iš ligoninės išėjo 68 darbuotojai.
Aktualijos 2023-09-11

Pedagogikos studentus į mokyklas vilioja pinigais: kas mėnesį gautų pusės tūkstantčio eurų stipendiją

 Į šalies mokyklas siekiant pritraukti daugiau naujų mokytojų pedagogikos studentai kviečiami iš anksto sudaryti įsidarbinimo sutartį su savivaldybe ar mokykla ir kas mėnesį gauti 539 eurų stipendiją, praneša Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM). „Pernai susidomėjimas šia ministerijos iniciatyva išties pradžiugino – sulaukėme daugiau nei 80 pedagogikos studentų, sudariusių išankstines įsidarbinimo sutartis.

Beveik 30 ministerijoms pavaldžių įstaigų neturi nuolatinių vadovų

Šių metų rugpjūtį ministerijoms pavaldžios 26 įstaigos neturėjo nuolatinių vadovų, esama tokių, kurioms laikinieji direktoriai vadovauja jau penkerius metus, skelbia naujienų portalas LRT. Ministerijų atstovų teigimu, tokia situacija susiklostė dėl įvairių priežasčių – kandidatai į vadovus neatitinka reikalavimų arba jų visai neatsiranda, įstaigas ketinama reorganizuoti, konkursų rezultatai apskųsti teismui.

Nausėda ragina ministeriją nekvestionuoti planuojamo mokytojų streiko teisėtumo

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį paragino Švietimo ministeriją nekvestionuoti planuojamo mokytojų streiko teisėtumo ir pareiškė, jog yra pasirengęs tarpininkauti Vyriausybės ir profsąjungų derybose. „Aš manau, kad reikia geranoriškai užmegzti dialogą, o ne eiti štai tokiu legalistiniu keliu ir mėginti kvestionuoti streiko teisėtumą“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė G. Nausėda.

Ministerija skelbia, kas keisis nuo rugsėjo 1 dienos mokyklose: atsiras ir gyvenimo įgūdžių pamoka

 Nauji mokslo metai prasidės su daugiau matematikos pamokų, gyvenimo įgūdžių pamokomis, naujais vadovėliais ir atnaujintu ugdymo turiniu, pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM).  Artėjančiais mokslo metais, anot ŠMSM, šalyje veiks panašiai tiek pat mokyklų, kiek ir pernai – apie 900. Pirminiais duomenimis, bendrojo ugdymo mokyklose mokysis beveik 344 tūkst. mokinių – puse tūkstančio mažiau negu paėjusiais mokslo metais.

Švietimo darbuotojų profesinė sąjunga traukiasi iš kolektyvinės sutarties su ministerija

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga trečiadienį paskelbė pasitraukianti iš kolektyvinės sutarties su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM). Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinė sutartis buvo pasirašyta pernai gruodį. Joje susiderėta dėl švietimo įstaigų vadovų darbo, ekonominių ir socialinių sąlygų gerinimo.
Aktualijos 2023-08-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų