Lietuvės pažintis su gruzinu baigėsi pagal kraupiausią scenarijų

Lietuvoje paskelbtas nuosprendis gruzinui Simonui Kukchishviliui, kuris itin žiauriai nužudė lietuvę Dianą G. Su žudiku moteris susipažino viešėdama Gruzijoje. Ji pati nupirko vyrui bilietus į Lietuvą.

Vis dėlto, atskridęs čia gruzinas sužinojo, kad moteris yra ištekėjusi ir augina du vaikus. Būtent tai, tikėtina, sukėlė sveiku protu nepaaiškinamą įniršį. Moteriai, jos pačios bute, buvo suduoti 36 smūgiai peiliu į įvairias kūno vietas.

Nužudęs Dianą G., gruzinas dar apsilankė keliuose baruose ir po to bandė sprukti iš Lietuvos autobusu, bet buvo sulaikytas pasienyje. Nužudytosios kūną aptiko jos motina, kai paprašyta anūko apsilankė bute, kuriame tuo metu gyveno moters dukra.

Dėl šio žiauraus nusikaltimo S. Kukchishvilis nuteistas 14 metų kalėjimo. Nukentėjusiaisiais byloje buvo pripažinti aukos motina, sutuoktinis ir du jos vaikai. Iš žudiko teismas jiems priteisė bendrą 76 tūkst. eurų neturtinę žalą.

Nusikaltimas įvykdytas 2019 m. kovo 22-ąją, Vilniuje. Kilus konfliktui su Diana G., gruzinas tyčia sudavė jai peiliu 5 smūgius į galvą, tada 4 kartus dūrė į kaklą. Vėliau daugybė smūgių suduota į krūtinę, nugarą, rankas bei kojas.

Dėl padarytų sužalojimų prasidėjo vidinis ir išorinis kraujavimas. Moteris mirė vietoje. Ekspertai pabrėžė, kad moteris mirė kęsdama didelį fizinį skausmą.

Teigia, kad gailisi

Žudikas teisme savo kaltę pripažino. Paaiškėjo, kad jis 2018 m. lapkričio mėn. gulėjo psichiatrinėje ligoninėje Sakartvele, kur ir susipažino su Diana G. Moteris tuo metu taip pat gydėsi toje pačioje ligoninėje. Esą po to, kai jį išrašė iš ligoninės, vyras sulaukė moters kvietimo atvykti į Lietuvą.

Čia jis atskrido 2019 m. sausio 23 d. Bilietą į vieną pusę nupirko Diana G. Bilietų pats nesipirko, nes esą nenorėjo atvykti į Lietuvą. Iki žmogžudystės jis dar buvo kartą paskridęs į gimtinę, tačiau sugrįžo vėl.

REKLAMA

Teisme S. Kukchishvilis pasakojo, kad visą laiką jautė, jog jis labai gerai pažįsta Dianą G., net norėjo su ja susituokti. Gruzinas teigė, kad Diana G. jam sakydavo, jog yra išsiskyrusi su vyru, rodydavo jam nuotraukas, kur ji būdavo stipriai sumušta, nusėta mėlynėmis.  

Nužudymo dieną moteris jam sakė, kad jiems reikia pabūti atskirai. S. Kukchishvilis teigė, kad gulėdama psichiatrinėje ligoninėje, Diana G. visada sakydavo, kad jis jos vyras. Jis moters paklausė, kodėl ji melavo, kad, kai jis atvažiuos į Lietuvą, jie būsią kartu. Ši esą atsakė, kad gali važiuoti į Gruziją ir susituokti S. Kukchishviliu ten.

„Ji visada sakydavo viena, o po to darydavo kita. Kai sužinojau, kokį gyvenimą gyvena Daina G., prasidėjo konfliktas. Moteris esą pasakė jam, kad ji apsimetinėjo, jog viskas buvo tik žaidimas. Tada prasidėjo konfliktas, kurio detalių S. Kukchishvilis teigė neprisimenantis.

Nužudęs jis apie pusę valandos stovėjo nieko nedarydamas, po to išėjo iš namų, užrakino duris. Iš pradžių jis teigė sėdėjęs lauke, bet vėliau užsuko į kazino, nors galvojo, kad ten baras. S. Kukchishvilis ryte sugebėjo nusipirkti bileitą į Vokietiją, bet buvo sulaikytas dar Lietuvos teritorijoje.

Kūną surado mama

Teisme liudijo ir sudarkytą dukros kūną aptikusi jos motina. Moteris prisiminė, kad dukra 2018 m. gruodžio pradžioje išvyko į Gruziją, ji planavo ten susitikti su kolegomis. Diana G. Gruzijoje turi apartamentus ir ji ten dirbo 10 m. direktore. Bet įvyko taip, kad tuo metu dukra turėjo sveikatos problemų ir jai prireikė medikų pagalbos, taip ji pateko į ligoninę.

Motina buvo aplankiusi dukrą ligoninėje, žadėta, kad netrukus ji bus išleista namo į Lietuvą. Tuo metu dukra nieko nekalbėjo apie S. Kukchishvilį. Nuo 25 metų maniakine depresija sergančiai moteriai Lietuvoje rekomenduota pagyventi atskirai nuo šeimos. Todėl Diana G. apsigyveno mamai priklausančiame bute.

REKLAMA

„Ji sutiko, sakė, kad jai ten bus gerai, ji ten susitikdavo su vaikais. Vėliau iš draugės sužinojau, kad į Lietuvą iš Gruzijos atvyko S. Kukchishvilis, draugė atsiuntė jų abiejų nuotrauką. Dukra man sakė, kad tai verslo partneris. Nesupratau, kad kaltinamasis apsigyveno mano bute kartu su dukra.

Kai ateidavau pas ją į butą, nepastebėdavau jokių kito žmogaus buvimo pėdsakų. Kai S. Kukchishvilį pamačiau nuotraukoje, tada supratau, kad tą patį žmogų esu mačiusi Gruzijos ligoninėje, žiūrintį pro langą.

Paskutinį kartą su dukra kalbėjausi savaitė iki įvykio. Jos sveikata gerėjo, pakalbėjome, kad ji turi grįžti į darbą. Ji sakė, kad užsirašė į psichologijos kursus bei prašė, kad neskambinėčiau ir nekontroliuočiau jos, nes ji yra suaugęs žmogus bei žino, ką ir kaip daryti“, – teisme pasakojo nužudytos moters motina.

Apie tai, kad nepavyksta susisiekti su mama, pranešė Dianos G. vaikai. Jie paskambino močiutei ir paprašė patikrinti. Moteris turėjo dar vienus raktus nuo buto, kuriame gyveno Diana G.

Atrakinusi duris, priešais kambaryje moteris pamatė kažką gulintį ir užklotą. Tada ji atklojo užtiesalą ir pamatė, kad ten guli moters dukra. Išsigandusi ji pradėjo rėkti. Greitoji medicinos pagalba atvažiavo labai greitai ir konstatavo, kad Diana G. mirusi seniau ir jie niekuo negali padėti.

Dukros netekusi moteris pridūrė, kad teisiamas žudikas po įvykio jos ar kitų šeimos narių neatsiprašė. Jis jai iš Pravieniškių pataisos namų parašė laišką, kuriame buvo vien kaltinimai, kad ji netinkamai išauklėjo dukrą ir, jeigu jis būtų žinojęs, tai niekada nebūtų čia atvažiavęs.


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2020-10-16 21:35:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos teisėsaugos verdiktai siunčia nedviprasmišką informaciją:
Lietuvos jaunime! Jeigu kada nors tau teks susimastyti ar verta daryti nusikaltimą, žinok! Vienas dūris peiliu aukai tau kainuos vidutiniškai tik 3 mėnesius nelaisvės ir 2 tūkstančius eurų nužudyto giminaičiams. Tiek šiandien verta žmogaus gyvybė Lietuvoje. Daug nebadyk! Bet Lietuvos tolerancija nusikaltimams demonstruoja, kad juos daryti APSIMOKA!
Atsakyti
-2

T
Temidė?
2020-10-16 21:43:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašių bylų teisėjų pavardės slepiamos tarytum nusikaltėlių. Labai įdomu - atsitiktinai?
Atsakyti
-1

z
zosia
2020-10-17 08:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
psichuškė pati ta vieta romantiškiems susitikimams,du durniai,durnai baigė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų