Valdančiąją Liberalų ir centro sąjungą (LiCS) į Europos Parlamento (EP) ves šios partijos lyderis Seimo narys Artūras Zuokas.

LiCS valdyba pirmadienį bendru sutarimu patvirtino partijos kandidatų į EP sąrašą.

Pirmuoju jame įrašytas A.Zuokas, antruoju - Seimo narys Arminas Lydeka, trečiuoju - buvęs vidaus reikalų ministras Regimantas Čiupaila, ketvirtuoju - partijos Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Benas Baltušis, penktuoju - LiCS atsakingasis sekretorius Klemensas Rimšelis.

Toliau eina Dalia Štraupaitė, Jonas Čekuolis, Jonas Jučas, Irena Ričkuvienė, Saulius Budinas, Saulius Lapėnas, Vitas Mačiulis, Gintaras Sodeika, Žilvinas Šilgalis, Saulius Paukštys, Kazys Paulikas, Miroslavas Monkevičius, Artūras Laktionkinas, Jonas Liesys, Artūras Melianas, Vytautas Bogušis, Raimundas Palaitis, Algis Čaplikas ir Raimondas Šukys.

„Turime pakelti galvą Europos Sąjungoje. Sieksime, kad į mus būtų žiūrima ne kaip į paramos gavėjus, bet kaip į lygiaverčius partnerius“, - partijos rinkimų moto antradienį BNS nurodė A.Zuokas.

Anksčiau LiCS siūlė Liberalų sąjūdžiui sudaryti bendrą sąrašą į EP. Tačiau, anot liberalcentristų lyderio, atsakymo iš liberalų jie dar nėra gavę.

„Partijų sąrašų sujungimas įmanomas iki gegužės 1 d.“, - priminė jis.

EP rinkimai vyks birželio 7 dieną. Lietuvai priklauso 12 vietų Europos Parlamente.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų