Kėdainiuose neblaivi vairuotoja rėžėsi į šviesoforą: kaltę suvertė ne girtumui, o gatvės nelygumams

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Kėdainių miesto centre ramu nebuvo. Neblaivi jauna vairuotoja nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į šviesoforą. Laimei, eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, tačiau šviesoforas apgadintas gana stipriai – sekmadienį jis buvo nereguliuojamas, mirksėjo geltonas signalas.

Po vidurnakčio

Kauno apskrities policija pranešimą apie avariją gavo po vidurnakčio. Apie 00 val. 25 min. pranešta, kad J. Basanavičiaus ir Didžiosios gatvių sankryžoje Kėdainiuose automobilis „Audi A4“, vairuojamas moters, kliudė šviesoforą.

Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai. Jie nustatė, kad automobilį vairavo dvidešimtmetė mergina. Alkoholio tikrintuvu vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,22 promilės.

Stengėsi išvengti

Atvykę pareigūnai merginą rado stoviniuojančią ant šaligatvio. Ji geros nuotaikos neprarado, šypsojosi ir kalbino pareigūnus. Beje, ji nenorėjo iškart prisipažinti, kad vairavo ir iš pradžių teigė, jog automobilį vairavo jos draugas.

Bet jos planas neišdegė, kadangi sankryžą visą parą filmuoja miestą stebinti vaizdo stebėjimo kamera. Pričiupta nenuginčijamų įkalčių, mergina prisipažino vairavusi automobilį ir sukėlusi avariją.

Sutrukdė kalneliai

Klevo lapu paženklintos mašinos vairuotoja pasakojo, kad automobilį pradėjo mėtyti į šonus, nes esą gatvė miesto centre labai nelygi. Todėl mašina ir neįveikė sankryžos, užlėkė ant šaligatvio ir numušė šviesoforą.

Šviesoforas neveikė ir sekmadienio rytą. Jo taisyti atvykęs specialistas užtikrino, kad pirmadienį šviesoforas jau veiks.

Gresia nemalonumai

Jaunai vairuotojai dabar gresia dideli nemalonumai. Jos vairuotas automobilis išgabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Merginai iškelta baudžiamoji byla. Jai teks susimokėti tūkstantinę baudą, atlyginti miestui padarytą žalą. Kokia bausmė laukia jaunosios vairuotojos – spręs teismas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų