šviesoforas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šviesoforas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šviesoforas“.

Nelaukiate žalio signalo ir einate per perėją arba važiuojate dviračiu ar paspirtuku? Įspėja dėl pasekmių

Automobilių vairuotojai net naktį tuščioje sankryžoje paprastai sąžiningai pralaukia raudoną šviesoforo signalą. Tuo metu pėstieji net dieną neretai apsižvalgo ir eina per raudoną, o dviratininkai ir mikrojudumo priemonių naudotojai sulaukę žalios šviesos sėda ir mina, nors turėtų dviračius ar paspirtukus persivesti, jei perėja nėra pažymėta raudonai. Ne ką geresnė situacija ir šaligatviuose.
2024-07-14

Nuo liepos įsigalios nauji šviesoforų įrengimo reikalavimai

Asmenims su regos negalia bus lengviau orientuotis ir keliauti vieniems Lietuvos miestuose ir miesteliuose: jau nuo liepos įsigalios nauji šviesoforų įrengimo reikalavimai, kurie užtikrins vienodą garsinių signalų ir specialių šviesoforo iškvietimo mygtukų sistemą bei akustinių įrenginių įrengimo tvarką visoje šalyje.

Vilniuje neblaivus vairuotojas apgadino šviesoforą ir pasišalino iš įvykio vietos

Vilniuje sekmadienį neblaivus vairuotojas automobiliu apgadino šviesoforą ir pasišalino iš įvykio vietos, pranešė policija. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 6 val. 15 min. Naugarduko ir Žemaitės gatvių sankryžoje automobilis „Audi A6“, vairuojamas vyro, apgadino šviesoforo konstrukciją ir iš eismo įvykio pasišalino. Automobilio „Audi A6“ vairuotojui (gim. 2000 m.) nustatyta 2,22 prom.
Kriminalai 2024-03-18

Panevėžyje – ypatingas šviesoforas: ne tik reguliuoja eismą

Apie sparčiai artėjančias didžiąsias metų šventes Panevėžyje pėstiesiems primena ir šventinis šviesoforas. Nemuno g., šalia Panevėžio miesto poliklinikos, įrengta šventinė perėja, kurioje vietoje įprasto žalio šviesoforo signalo, duodančio kelią pėstiesiems, įsižiebia žaliaskarė, o eismą sustabdo raudonai nušvintantis Kalėdų Senelis, praneša naujienų portalas JP.
Aktualijos 2023-12-12

Žalio šviesoforo signalo vilnietis laukė 15 minučių: kaltas pats?

„Kas pagaliau sutvarkys šviesoforus?” – šį ir panašius klausimus vairuotojai užduoda socialiniuose tinkluose ir laiškuose redakcijai. ,,Susisiekimo paslaugos” (toliau: JUDU) savo ruožtu atsako, kad nieko tvarkyti nereikia, o vairuotojai patys kalti, kad neužsidega žalias šviesoforo signalas. Prieš kelias dienas vienas vairuotojas socialiniuose tinkluose skundėsi, kad žalio šviesoforo signalo teko laukti 15 minučių.

Pasakė, kodėl šviesoforas yra žalios, geltonos ir raudonos spalvų: žino ne visi

Vieną dieną kažkas turėjo išrinkti spalvas šviesoforui ir nusprendė, kad tai bus žalia, geltona ir raudona. Tačiau kodėl? Galbūt niekada apie tai nesusimąstėte, o galbūt pagalvojote ne kartą, tačiau neradote jokio logiško paaiškinimo. Štai jums atsakymas į šį klausimą – viskas daug paprasčiau, nei galėjote pagalvoti. Norint išsiaiškinti, kodėl buvo pasirinktos šios spalvos, svarbu žinoti, iš kur kilę šviesoforai.
2023-06-15

Vilniuje neveikia keli šviesoforai: aiškėja, kas nutiko

Dėl įvykusio elektros tinklo gedimo penktadienio popietę neveikia keli šviesoforai sostinės judrioje Kalvarijų gatvėje. Kaip skelbia savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“, neveikia šviesoforai Kalvarijų ir Didlaukio bei Kalvarijų ir Ateities gatvių sankryžose. Taip pat neveikia šviesoforai perėjoje ties Kalvarijų  g. 294 ir perėjoje  Ateities gatvėje ties „Lidl“ prekybos centru.

Vilniuje judrioje sankryžoje autobusiukas suniokojo šviesoforą

Penktadienį po vidurdienio Vilniuje, Ulonų, Verkių ir P. Lukšio gatvių sankryžoje autobusiukas nulaužė šviesoforą. Apie 14.30 val. „Toyota Proace“ užlėkė ant saugumo salelės perėjoje ir atsitrenkė į šviesoforo stulpą. Sugadinus sankryžos reguliavimo įrenginį šviesoforai buvo išsijungę visoje sankryžoje. Labai pasisekė, kad automobilis nekliudė žmonių, rimčiau nenukentėjo ir važiavusieji autobusiuku. Į avarijos vietą tvarkyti šviesoforų atskubėjo juos prižiūrinčios bendrovės darbuotojai.

Skelbia, ar bus panaikintas mirksintis žalias šviesoforo signalas

Nuo birželio 1 d. šalies savivaldybės ir kiti kelių savininkai savo nuožiūra galės priimti sprendimus dėl žalio mirksinčio šviesoforo signalo naudojimo. Tai numatyta Susisiekimo ministerijos patobulintose Kelių šviesoforų įrengimo taisyklėse, kuriose išsamiau aprašytas žalio mirksinčio šviesoforo signalo naudojimas, taip pat patikslintos nuostatos šviesoforų matomumui gerinti.
2022-05-31

Vairavimo instruktoriai piktinasi svarstymu naikinti mirksinti žalią šviesoforo signalą: „Išvis gal atsisakykim eismo taisyklių“

Vairuotojams staigmeną ruošia Susisiekimo ministerija – jau nuo birželio siūlo panaikinti žaliąjį mirksintį šviesoforo signalą. Esą jei sankryžose po žalios iškart užsidegtų geltona šviesa, dalyje sankryžų vairuotojai sutaupytų bent po keturias sekundes, o tai mažintų ir degalų sąnaudas. Tiesa, tokių idėjų nesupranta nei vairuotojai, nei vairavimo instruktoriai. Žalias signalas mirksi tam, kad perspėtų, jog tuoj reikės stabdyti.
REKLAMA
REKLAMA

Planuoja keisti šviesoforų veikimą Lietuvoje: neliks žalio mirksinčio signalo?

Praėjusiais metais pakeitus Kelių eismo taisykles (KET), dabar Susisiekimo ministerija planuoja keisti ir Kelių šviesoforų įrengimo taisykles. Kaip nurodo ministerija, registruotais pakeitimais siūloma plačiau aprašyti vadinamąjį saugos laiką, kai transporto priemonės atlaisvina sankryžos zoną, kai naudojamas draudžiamas šviesoforo signalas visomis kryptimis. Taip pat išsamiau aprašyti žalio mirksinčio signalo naudojimą.
2022-05-09

Judrioje Vilniaus gatvių sankryžoje automobilis rėžėsi į šviesoforą: vairuotojas ligoninėje, formuojasi spūstys

Trečiadienio vakarą Vilniuje – avarija. „Mercedes-Benz“ rėžėsi į stulpą. Įvykio vietoje formuojasi automobilių spūstys. Maždaug 18 val. Vilniuje, Jasinskio ir Kudirkos gatvių sankryžoje automobilis „Mercedes-Benz“ rėžėsi į šviesoforą. Po smūgio automobilio vairuotojui prireikė medikų pagalbos – jis išvežtas į ligoninę.  Įvykio vietoje nebeveikia visi šviesoforai. Dėl šios priežasties formuojasi automobilių spūstys, galimi viešojo transporto vėlavimai. Dirba policija.

Nesklandumai Panevėžyje: centre sugedo šviesoforai

Panevėžio centre įvykus gedimui pirmadienį neveikia šviesoforai. Kaip pranešė savivaldybė, atliekant šviesoforų tinklo modernizavimo darbus, sugedo valdiklis, todėl neveikia keturių sankryžų šviesoforinio reguliavimo postai: Vilniaus – J. Basanavičiaus, Vilniaus – Ramygalos, Ukmergės – J. Basanavičiaus gatvių ir J. Basanavičiaus gatvės bei Savanorių aikštės sankryžose.

Vilniuje judrioje sankryžoje „Lexus“ nuvertė stulpą

Pirmadienio rytą Vilniuje Pilaitės prospekte nesuvaldytas „Lexus“ užlėkė ant šaligatvio saugumo salelėje ir išvertė stulpą. Avarija įvyko sankryžoje su Sietyno gatve. Labai pasisekė, kad per šią avariją niekas nesužeistas – žmonių salelėje nebuvo. Tačiau „Lexus“ nuvertė stulpą su šviesoforu kelio ženklais, apdaužytas „Lexus“ bamperis. Vairuotojas blaivus, žmonės nesužeisti, todėl policija nepradės tyrimo. Su už šviesoforus atsakingos įmonės atstovais užpildyta eismo įvykio deklaracija.

Sutrikus sveikatai, rėžėsi į stulpą: per plauką nesužeidė kitų

Vilniuje judrioje gatvėje, tunelyje prie Seimo, blogai pasijutusi vairuotoja sukėlė avariją. Išvažiuodama iš tunelio ji rėžėsi į stulpą. Per plauką didelės nelaimės išvengta Vilniaus centre Geležinio Vilko gatvėje. Ryte apie pusę aštuonių išvažiuodama iš tunelio vairuotoja nesuvaldė automobilio „Honda“, užlėkė ant šaligatvio ir nuvertė kelio ženklą. Aiškėja, kad važiuojant tuneliu pusamžei moteriai sutriko sveikata. „Nu iš tunelio išskrido, jai, matyt, blogai buvo.
Aktualijos 2021-05-21

Vilniuje BMW judrioje sankryžoje išjungė šviesoforus

Antradienį po vidurdienio policijai ir medikams pranešta apie avariją Ozo gatvėje, ties nuvažiavimu į Ukmergės gatvę. Į šviesoforo stulpą atsitrenkė BMW, liudininkai praneša, kad vairuotojas guli sukniubęs, galimai jam reikia medikų. Paaiškėjo, kad BMW vairuotojas nesužeistas. Po apmaudžios avarijos vairuotojas greičiausiai tiesiog panarino galvą, žmonės pagalvojo, kad sutriko jo sveikata. Vairuotojas buvo blaivus.
Kriminalai 2021-02-23

Vilniaus gelbėtojai naktį vadavo sumaitotame taksi įkalintus žmonės

Naktį į pirmadienį Vilniuje įvyko didelė avarija: taksi susidūrė su autobusu. Iš sumaitoto taksi gelbėtojai vadavo vairuotoją ir jo keleivius. Kol dirbo gelbėtojai, Žirmūnuose buvo užtverta sankryža. Apie avariją Minties ir Žirmūnų gatvių sankryžoje Bendrajam pagalbos centrui pranešta 23.50 val. Į įvykio vietą iš karto atsiųsti gelbėtojai, nes pranešta apie prispaustus žmones. Du žmones, keleivį ir vairuotoją iš mašinos ištraukė gelbėtojai. Taksi važiavo du keleiviai.
Kriminalai 2021-02-22

Vilniuje „Subaru“ suniokojo šviesoforą

Sekmadienį vakare judrioje Vilniaus sankryžoje „Subaru Outback“ rėžėsi į šviesoforą. Dėl avarijos sutriko eismas – šviesoforai kurį laiką neveikė. Apie 19 val. policijai ir medikams pranešta, kad Kalvarijų ir Ozo gatvių sankryžoje automobilis išvartė stulpus, per avariją galimai nukentėjo žmonės. Atvažiavus tarnyboms paaiškėjo, kad automobiliu važiavę vyras ir moteris nesužeisti.

Oficialu: šviesoforo principas bus taikomas ir vertinant užsienio šalis

Atsižvelgdama į patvirtintas Europos Tarybos rekomendacijas, trečiadienio posėdyje Vyriausybė apsisprendė dėl nacionaliniu mastu taikomų kriterijų, kuriais remiantis į keturias grupes šviesoforo principu būtų skirstomos visos Europos Sąjungos šalys. Pagal įvestus kriterijus bus vertinama rizika, atnaujinamas paveiktų šalių sąrašas bei taikomos prevencijos priemonės. Pagrindiniai šalių vertinimo kriterijai būtų 14 dienų sergamumo rodiklis 100 tūkst.
2020-10-21

Kėdainiuose neblaivi vairuotoja rėžėsi į šviesoforą: kaltę suvertė ne girtumui, o gatvės nelygumams

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Kėdainių miesto centre ramu nebuvo. Neblaivi jauna vairuotoja nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į šviesoforą. Laimei, eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, tačiau šviesoforas apgadintas gana stipriai – sekmadienį jis buvo nereguliuojamas, mirksėjo geltonas signalas. Po vidurnakčio Kauno apskrities policija pranešimą apie avariją gavo po vidurnakčio. Apie 00 val. 25 min.
Kriminalai 2020-10-19

Važiuojantys šia transporto priemone žalio šviesoforo signalo gali ir nesulaukti

Išmanieji šviesoforai – technologija, galinti padėti mažinti spūstis keliuose. Tiesa, į vieną transporto priemonę šie šviesoforai reaguoja ne visada. Vairuotojai priversti rinktis: pažeisti KET arba keisti kelionę. Policija siūlo tiesiog rinktis kitą kelią. Motociklininkė Živilė Kulėšė pateko į išskirtinę situaciją: sustojusi prie raudono šviesoforo signalo, žalios šviesos taip ir nesulaukė. „Važiavau keliu Šiauliai–Kuršėnai. Ties Amalių kaimu norėjau apsisukti.

TV3 Grupė šiandien siūlo nuotaikingus serialus ir animaciją

Šiandien TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo rytą pradėti smagiai, o gerą nuotaiką palaikyti visą dieną padės komedijos ir animacija. Rytą pradėkime su nuotaikinga komedija „Šviesoforas“ – 9 val. per TV3 ir 9.30 val. per TV3 Play. Antrasis komiško TV3 serialo "Šviesoforas" sezonas ir toliau pasakos apie trijų draugų – Edvino, Alberto ir Raimondo – draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis.
2020-08-19

Aktorė Bražinskaitė-Tupikovskienė – apie griežtą tėvų reikalavimą: kelias nebuvo tiesus

Žinoma aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė žiūrovams puikiai pažįstama iš populiarių televizijos serialų, tokių kaip „Šviesoforas“, „Pasmerkti“ ar „Moterys meluoja geriau“. Nors moteris neslepia, jog kelias į vaidybą nebuvo tiesus, šį šeštadienį TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ ji prabils apie griežtą tėvų nusistatymą prieš aktorės profesiją bei atskleis tikruosius filmavimų užkulisius.
2020-01-10

Ryškėja naujas vaizdas: aišku, kas sugalvojo naikinti žalias rodykles prie šviesoforų

Didmiesčiuose kylant vairuotojų nepasitenkinimui dėl beprasmių kamščių po šviesoforų reformos TV3 žinios pasidomėjo, kas šio sumanymo autorius ir kokie argumentai lėmė tokią pertvarką. Pasirodo, pašalinti žalias rodykles nuo šviesoforų prieš penkerius metus nusprendė Algirdo Butkevičiaus vyriausybė.

Vilniuje per raudoną bėgančią moterį partrenkė automobilis

Antradienį vakare Vilniuje sunkiai sužeista automobilio partrenkta pėsčioji. Nelaimė apie 20 val. įvyko judrioje Kalvarijų, Kareivių ir Ozo gatvių sankryžoje. Maždaug 50-ies metų pėsčiąją parbloškė merginos vairuojamas „Peugeot“. Pirminiais duomenimis, dėl nelaimės kalta ne mergina, o pėsčioji. Avarija įvyko pėsčiajai bėgant per raudoną: moteris greičiausiai skubėjo į autobusą. Nuo centro pusės Kalvarijų gatve važiavusiai vairuotojai degė žalia.

Vairuotojų dėmesiui: svarbūs eismo pokyčiai – jau nuo lapkričio 1-osios

Netrukus vairuotojai turės pratintis prie eismo pokyčių – jau nuo lapkričio 1-osios galios neteks Kelių eismo taisyklių (KET) 75 punktas, kuris koreguos vairuotojų įpročius važiuojant sankryžose. Iki lapkričio 1-osios vairuotojams, jeigu ties pagrindiniu šviesoforo signalu įrengta papildoma sekcija su žalia rodykle, važiuoti rodyklės nurodyta kryptimi leidžiama tik įsijungus šios sekcijos signalui.

Nauji šviesoforų deriniai – susipažinkite su pokyčiais

Paskelbti nauji, papildomi, šviesoforų signalų deriniai dešiniajam posūkiui reguliuoti, praneša Susisiekimo ministerija. Atnaujintos šviesoforų įrengimo taisyklės leis lanksčiau reguliuoti eismą, rašoma pranešime. Atsižvelgdama į eismo mieste kitimo tendencijas ir sparčiai diegiamą prie eismo srautų prisitaikantį jutiklinį šviesoforų valdymą, Susisiekimo ministerija atnaujino Kelių šviesoforų įrengimo taisykles.
2019-07-16

Lietuvoje bus keičiamas šviesoforų reguliavimas – žalias signalas nemirksės

Netrukus Lietuvos gatvių ir kelių sankryžose įrengtuose šviesoforuose neliks papildomų žalių rodyklių į dešinę, taip pat papildomų sekcijų šia kryptimi. Tačiau kai kuriuose šviesoforuose atsiras rodyklių visomis kryptimis, bus įteisinti ir nauji šviesoforai dviratininkams. Ateityje neliks ir visiems vairuotojams įprastų mirksinčių šviesoforo signalų. Visi šie pokyčiai numatyti Susisiekimo ministerijos parengtose naujose Kelių šviesoforų įrengimo taisyklėse.
2019-06-06

Vilniuje BMW susidūrė su šeimos automobiliu, nukentėjo moteris

Šeštadienį vakare apie 19.40 Vilniuje susidūrė du automobiliai, pranešta apie sužeistuosius. Judrioje Drujos ir Rasų gatvių sankryžoje sugadinti šviesoforai, jie nebeveikia. Nelaimė įvyko, kai nuo Olandų gatvės pusės Drujos gatve atvažiavęs VW suko kairėn į Rasų gatvę. Priešpriešiais, nuo stoties atlėkęs BMW rėžėsi į VW, pastarasis dar trenkėsi į šviesoforą. Nulaužius vieną stulpą šviesoforai išsijungė visoje sankryžoje. Medikai į ligoninę išvežė moterį, VW vairuotojo žmoną.
Kriminalai 2019-02-16

Vilniuje girtas medžiotojas su visureigiu sukėlė avariją

Pirmadienį vakare judrioje Vilniaus sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai. Kaip paaiškėjo, avariją sukėlė gerokai apgirtęs vairuotojas. Už vairavimą girtam jam bus iškelta baudžiamoji byla: į policijos alkoholio matuoklį jis įpūtė daugiau nei pusantros promilės. Avarija Kalvarijų ir Žvalgų gatvių sankryžoje įvyko apie 18.25 val. Nuo Baltupių pusės atvažiavęs visureigis „Opel“ suko kairėn į Žvalgų gatvę, nors vairuotojui nedegė žalia šviesoforo sekcija, leidžianti sukti į kairę.
Kriminalai 2019-02-11

Vienoje užimčiausių Vilniaus sankryžų – gedimai: patariama rinktis kitą kelią

Antradienio vakaras Vilniuje nepraėjo be nemalonumų – vienoje užimčiausių ir didžiausių miesto sankryžų, Kalvarijų ir Ozo g. sankirtoje, sugedo šviesoforai. Apie 22 val. vakaro jie buvo sutaisyti. „Informuojame, jog Kalvarijų ir Ozo g. sankryžoje fiksuojami laikini šviesoforų darbo sutrikimai. Gedimas šalinamas – būkite atidūs ir važiuodami šia sankryža stebėkite kelio ženklus bei remkitės jų reguliavimu, kol šviesoforų darbas bus atnaujintas. Šiuo metu eismą reguliuoja policijos ekipažas.
Aktualijos 2019-01-29

Naktinė „CityBee“ avarija Vilniuje: 3 žmonės ligoninėje

Naktį į ketvirtadienį Vilniuje susidūrė du lengvieji automobiliai, į ligoninę išvežti net trys žmonės. Smarkiai sudaužyti du automobiliai: „CityBee“ bendrovei priklausantis „Mini One“ sumaitotas nepataisomai. Avarija Kalvarijų ir Kareivių g. sankryžoje įvyko apie 00.15 val. Liudininkai sako, kad susidūrus „Mini“ su „Alfa Romeo“, iš automobilių žmonės išlipo patys.

Avarija Vilniuje: nepavyko aplenkti šviesoforo

Antradienio vakarą Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, automobilis rėžėsi į šviesofoą. Įvykio liudininkai sako, jog raudonas „Volkswagen“ automobilis rėžėsi į šviesoforo stulpą ir jį nuvertė. Pirminiais duomenimis, nukentėjusiųjų nėra.
Kriminalai 2018-11-27

Vairuotojų laukia permainos: Lietuvos keliuose kitaip suksime į dešinę

Jau kitais metais įsigalioja svarbus Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimas, kuris, anot pokyčių iniciatorių, turėtų ženkliai palengvinti gyvenimą Lietuvos vairuotojams. Viliamasi, kad atitinkami sprendimai svariai prisidės prie transporto spūsčių mažinimo labiausiai automobiliais perpildytose miestų sankryžose.

Ar žinote, kodėl šviesoforas yra raudonas, geltonas ir žalias?

Mūsų laikais šviesoforu nieko nenustebinsi. Jis stovi kiekvienoje judrioje sankryžoje. Daugeliui vairuotojų net nekyla klausimų, kaip reaguoti į šią eismo reguliavimo priemonę. O ar žinote kodėl taip yra? Šviesoforas turi stovėti kiekvienoje didesnėje sankryžoje. Nes tai praktiškai vienintelė priemone, kaip jose išspręsti eismo saugumo ir greičio problemas. Tačiau buvo laikai, kaip šviesoforų neegzistavo. Tiesa tada ir eismo spūsčių buvo labai nedaug.
2018-10-19

Kaune pamatyti šviesoforo signalą – iššūkis

Kad ir kaip gerai išmanote kelių eismo taisykles, kad ir koks geras vairuotojas bebūtumėte, Lietuvoje, pasirodo, esama vietų, kur norint nepatekti į avarinę situaciją prireiktų net super galių. Viena tokių vietų – po eismo ženklu paslėptas šviesoforas Kaune. Ši vieta – Savanorių prospekto gale, vadinamojoje Muravos sankryžoje, tačiau jų esama ir keliose vietose Partizanų gatvėje, Raudondvario plente.
Aktualijos 2018-10-05

Internete paviešintas kadras sukėlė Lietuvos vairuotojų įniršį: dabar tai bus!

Nesustabdomai artėjantis terminas, kai Lietuvos miestų gatvėse nebeliks į dešinę degant raudonam šviesoforo signalui sukti leidžiančių žalių rodyklių jau dabar stipriai pykdo Lietuvos vairuotojus. O ką tada kalbėti apie 2020-ųjų sausio 1-ąją, kai tokių rodyklių apskritai nebeliks. Šie eismo reguliavimo pokyčiai, anot vairuotojų, dar labiau padidins transporto spūstis didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje lentelių su papildoma žalia rodykle leidžiančia sukti dešinėn dar liko kelios dešimtys.

TOP 5 žiūrimiausi serialai internete Lietuvoje: privalote pamatyti

Projekto „Play“ žiūrovai kiekvieną savaitę leidžiasi į nepamirštamą kelionę po geriausius pasaulio ir Lietuvos filmus bei serialus. Laidos vedėjas Vaidas Leliuga šį kartą pristato žiūrimiausius užsienio serialus internete Lietuvoje. Nors lietuviai aktyviai stebi ir domisi lietuviškais serialais „Moterys meluoja geriau“, „Pasmerkti“ ar „Šviesoforas“, jie taip pat stebi ir užsienyje karaliaujančius serialus.
2018-04-27

Seriale „Šviesoforas“ aktorinius sugebėjimus išbandė ir O. Pikul-Jasaitienė

Antrasis TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas žiūrovus džiugina ne tik nuotaikingomis situacijomis bei geru humoru, bet ir pasirodančiais naujais veidais: žiūrovų pamiltiems pagrindiniams serialo veikėjams retkarčiais kompaniją palaiko epizodiniams vaidmenims nusifilmavusios kviestinės žvaigždės. Aktorystės duonos paragavusios garsenybės – atvirai apie iššūkius ir įspūdžius filmavimo aikštelėje.
2018-03-28

Paaiškėjo ilgai slėpta Dovydo iš „120“ žmona – ji ne ką mažiau žinoma

Šių metų populiariausią muzikinį projektą „X Faktorius“ laimėję „120“ vaikinai – Dovydas ir Šarūnas – kaip įmanydami slėpė savo asmeninio gyvenimo detales. Net jei ir išgirsdavo klausimų apie šeimą ar mylimąją, abu šou dalyviai vieningai susilaikydavo nuo komentarų arba šia tema tiesiog pajuokaudavo. Nepaisant to, išaiškėjo, kas toji paslaptingoji ir ilgai slėpta Dovydo Laukio žmona.
2018-03-21

Kraupi avarija Vilniuje: ant kojų sukeltos gausios naktinės pajėgos

Prasidėjus savaitgaliui Vilniaus policijai pranešama apie daugybę avarijų. Pareigūnai vos spėja važiuoti į avarijos vietas. Aukų išvengta, tačiau kai kuriose avarijose automobiliai apdaužyti labai smarkiai. Apie 22 val. Žalgirio, Rinktinės, Apkasų ir Tuskulėnų gatvių sankryžoje „Audi“ susidūrė su „Volvo“. Buvo pranešta, kad vienas į avariją pakliuvęs eismo dalyvis prarado sąmonę. Buvo atsiųsti ir medikai, tiesa jų visgi neprireikė. „Audi“ vairuotojas neneigė į sankryžą įlėkęs degant raudonai.
Aktualijos 2018-03-17

Nufilmavo, kaip Vilniuje „Škoda“ partrenkė moterį

Antradienį vėlai vakare Vilniuje automobilis „Škoda“ pėsčiųjų perėjoje partrenkė moterį. Skaudi nelaimė nufilmuota: moteris ėjo degant žaliai per perėją, kai ją partrenkė automobilis. Eismo nelaimė Kalvarijų ir Ozo gatvių sankryžoje įvyko apie 22.30 val. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip nuo Baltupių pusės Kalvarijų gatve važiavęs automobilis sukdamas į dešinę, į Ozo gatvę praleido vieną pėsčiąjį. O štai į perėją vėliau įžengusios moters jaunas vairuotojas nepastebėjo.

„120“ vaikinai paruošė pavasarinę staigmeną: pamatykite ją

Kalendorius jau rodo pavasarį, bet kol kas tai nelabai rūpi įsismaginusiai žiemai. Tačiau žmonių nuotaikos pamažu artėja prie pavasarinių, rytai ir vakarai šviesėja, artėja ir smagiausia pavasario šventė – Velykos. Būtent tai skelbia eteryje pasirodęs TV3 televizijos pavasario klipas, kuriame eterio žvaigždės dažo milžinišką margutį ir kviečia nuspalvinti pavasarį. Vieni dažo, kiti – dainuoja.
2018-03-08

Seriale nusifilmavusi V. Šaulytė atskleidė seną svajonę: „Gal reikėtų tęsti planus?“

Darbas televizijos filmavimo aikštelėje stilistei Viktorijai Šaulytei jau ne naujiena – ji vaidino TV3 serialuose „Nuovada“, „Bruto ir Neto“, „Rezidentai“. Tačiau šį kartą žinoma mergina jėgas išbandė dar viename populiariame seriale – nusifilmavo TV3 komedijoje „Šviesoforas“. Stilistė tikino, kad būtent šis vaidmuo jai įsiminė labiausiai ir pasakojo apie pokyčius gyvenime – neseniai ji ėmėsi netikėtos naujos veiklos.
2018-02-28

Į ekranus grįžtančio serialo „Šviesoforas“ sezono atidarymą aktoriai šventė neįprastoje aplinkoje

Jau visai netrukus, sausio 29 dieną, į TV3 ekranus sugrįžta komiškas ir tikrų gyvenimiškų situacijų kupinas, apie vyrišką draugystę pasakojantis serialas „Šviesoforas“. Antradienio vakarą serialo kūrėjai ir žinomi aktoriai susirinko sporto bare „Olybet“, kur drauge šventė artėjančią antrojo sezono premjerą bei turėjo galimybę pirmieji išvysti pirmąją antrojo sezono seriją.   Sporto baras vakarėliui pasirinktas visai neatsitiktinai.
2018-01-23

Pavojingoje sankryžoje „Škoda“ nubloškė BMW

Šeštadienį vakare Vilniuje netoli Spaudos rūmų susidūrė du automobiliai, per avariją nukentėjo žmogus. Avarija įvyko T. Narbuto g. ir Laisvės prospekto sankryžoje. Tiesiai Pilaitės link važiuojanti „Škoda“ į sankryžą įlėkė degant raudonam šviesoforo signalui. Laisvės prospektu tiesiai važiuojantis BMW vairuotojas nespėjo net sureaguoti. Po smarkaus smūgio abu automobiliai atsidūrė ant vejos. Šį kartą nei pėstieji, nei šviesoforai nenukentėjo.
Aktualijos 2017-12-30

Humanoidės Sofijos debiutas serialo filmavimo aikštelėje - Lietuvoje

Lietuvoje viešinti humanoidė Sofija prie žiniasklaidos dėmesio tikrai įpratusi. Sofija, kurią mūsų šalies žurnalistams ir visiems susidomėjusiems dirbtinio intelekto galimybėmis pristatė „Elektromarkt“, jau yra kalbinta daugelio didžiųjų pasaulio žiniasklaidos priemonių. Tačiau Lietuvoje jai teko pirmą kartą suvaidinti seriale. Jau sausio 29 d. TV3 eteryje startuos naujas serialo „Šviesoforas“ sezonas. Jame žiūrovai išvys ir sceną su humanoide Sofija.
2017-12-19

Vilniuje girtutėlis „Jaguar“ vairuotojas sukėlė didelę avariją

Penktadienį prieš vidurnaktį girtas „Jaguar“ vairuotojas judrioje Vilniaus gatvėje sukėlė didelę avariją. Važiuodamas Geležinio Vilko gatve jis rėžėsi į prie sankryžos su Ukmergės gatve stovintį BMW. BMW vairuotojas sakė, kad jis degant raudonai laukė kol užsidegs žalia. Smarkus smūgis į užpakalį nubloškė BMW į sankryžos vidurį. Po avarijos BMW vairuotojas priėjo prie „Jaguar“ pasiteirauti vairuotojo, kas atsitiko, tačiau šis iš karto ėmė plūstis keiksmažodžiais.

6 taisyklės, kurios padės vaikams būti saugiems kelyje

 Ekspertų teigimu, šiuolaikiniai vaikai – daug bendraujantys, nenustygstantys vietoje ir priklausomi nuo šiuolaikinių technologijų, tačiau kartais neatidūs ir išsiblaškę. Policijos (Angelų sargų) dieną verta prisiminti, kokių taisyklių derėtų laikytis, kad į judrią gatvę išėjęs vaikas būtų saugus. „Pastebime, kad moksleiviai, eidami per gatvę, šnekučiuojasi, nestebi šviesoforų, iš rankų nepaleidžia mobiliųjų telefonų.
2017-10-02

Vilniuje dėl nedidelės avarijos nusidriekė kilometrinės spūstys

Pirmadienį rytą Ozo gatvėje įvykusi avarija užtvėrė eismą, dėl palyginti nedidelio eismo įvyko nusidriekė didžiulės spūstys. Rytą prie sankryžos su Kalvarijų gatve važiuodami nuo Šeškinės pusės susidūrė du lengvieji automobiliai. Vienas atsitrenkė į kito galą, tai greičiausiai įvyko užsidegus draudžiamam šviesoforo signalui. Susidūrę automobiliai užėmė vieną eismo juostą, beliko tik viena laisva juosta važiuoti per sankryžą tiesiai.
Aktualijos 2017-10-02
Į viršų