Į Lietuvą brausis atodrėkis: sulauksime šiltesno oro ir šlapdribos

Atmosferos slėgio laukas Europoje dabar susideda iš vienos aukšto ir vienos žemo slėgio srities.

Ten, kur slėgis aukštas, pasitaiko nemažai pragiedrulių ir dieną saulės, kur žemas – vyrauja debesuotas dangus.

Kartu su aukštesnio slėgio sritimi ir giedresniu dangumi iškeliauja ir šaltis, į jo vietą netrukus atkeliaus šiluma.

Šiandien dieną atkeliaus naujas sniegas, paskui jį šlapdriba, o iš paskos ir lietus bei lijundra. Šiaurės rytuose pustys.

Visą parą šaltis slūgs. Vilniuje – nuo 14 iki 6 laipsnių šalčio. Kaune šaltis slūgs nuo 12 iki 3 laipsnių šalčio. Klaipėdoje nuo 8 šalčio vakar iki 1 šalčio šiandien vakare.

Per kitas dvi paras į Lietuvą brausis atodrėkis. Ketvirtadienio naktį numatoma šlapdriba, lietus, kai kur lijundra. Vakare dar vyraus lengvas šaltukas, bet jis slūgs, trauksis. Dieną kai kur menki mišrūs krituliai, rūkas, lijundra. Dieną vyraus 2 – 4 laipsniai šilumos. Penktadienį kritulių mažai, naktį oro temperatūra svyruos apie 0 laipsnių, todėl kai kur bus plikledis, dieną vyraus 1 – 3 laipsniai šilumos. Ir ketvirtadienį, ir penktadienį bus vėjuota.

Ką gi, atodrėkis jau čia pat. Netrukus gamtovaizdis pasikeis iš esmės. Tačiau jūsų nuotraukose dar labai graži, puiki baltoji žiema. Labai ačiū, kad galime šiais vaizdais dalytis, ir likite su mumis.


Rašyti komentarą...
J
Juokdariai
2021-01-20 08:19:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip čia dabar verkėt kad didžiausias speigas ateina o dabar jo neliko.Žurnaliūgos skiedalai ir bailiai.Šaltuko išsigando
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų