Į Lietuvą atvyko Prancūzijos prezidentas Macronas papildyta 18.48 val.

Į Lietuvą oficialaus vizito pirmadienį atvyko Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emanuelis Makronas). Jis vizito metu turėtų daug dėmesio skirti situacijai Baltarusijoje.

114

Su pirmąja ponia atvykusį Prancūzijos prezidentą Vilniaus oro uoste pasitiko Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, vėliau surengta priėmimo ceremonija Prezidentūroje. 

(114 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į Lietuvą atvyko Prancūzijos prezidentas Macronas

Po dvišalio susitikimo 20 valandą numatoma Lietuvos ir Prancūzijos prezidentų Gitano Nausėdos ir E. Macrono spaudos konferencija. 

Tai yra pirmasis dvišalis Prancūzijos prezidento vizitas Lietuvoje per beveik du dešimtmečius.

G. Nausėda ir Vilniuje esanti Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja paragino E. Macroną imtis tarpininko vaidmens sprendžiant politinę krizę Baltarusijoje.

G. Nausėda su E. Macronu taip pat žada išsamiai aptarti santykius su Rusija.

Lietuvos valdžios atstovai yra kritikavę E. Macrono siekį užmegzti glaudesnį dialogą su Rusija, lietuviai taip pat nuogąstauja, kad prancūzų propaguojama Europos strateginės autonomijos idėja nesusilpnintų Europos ryšių su JAV gynybos ir saugumo srityje. 

Prieš atvykdamas į Vilnių E. Macronas pareiškė, kad dėl rinkimų klastojimo Vakarų nepripažįstamas Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka turi trauktis iš pareigų. 

E. Macrono atstovai pranešė, kad jis yra pasirengęs Vilniuje susitikti su S. Cichanouskaja. 

Prancūzijos prezidentas Lietuvoje viešės dvi dienas. Antradienį jis aplankys Rukloje NATO batalione tarnaujančius prancūzų karius.


Rašyti komentarą...
B
Bobute
2020-09-28 17:49:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
O sunkios lietuvos zmoniu finansines padeties del mazu atlyginimu ir pensiju neaptars tik baltarusija ripi tai ne tuo adresu atvaziavo per anksti islipo baltarusija toliau...
Atsakyti
-8

z
zosia
2020-09-28 17:43:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
negirdėjom ,nematėm,mūsų žurnaliūgos išsipagyrios ir tračiadienį turėtu parodyt....
Atsakyti
-4

N
Nuomonė
2020-09-28 17:56:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kokio velnio jis čia? Ar dėl žmogaus teisių? Tai Prancūzijoje jų irgi nėra!!! Ten jau du metai, kai žmonės reikalauja makaronui pyzdint iš valdžios!!! Tas pats ir pas mus- tauta neturi jokių teisių!!!! Tai savoj aky rasto nemato, o svetimoj ir šapelį pamatė? GĖDA!!! IR MAKARONAS , ROTŠILDŲ LĖLĖ, TEGU VARO STOTELE TOLIAU, NES BALTARUSIJA TOLIAU.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų