REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiaurės Airijos teismas nuteisė lietuvį, kuris išprievartavo ir grasino nužudyti tautietę, kuri atsiliepė į darbo skelbimą.

Šiaurės Airijos teismas nuteisė lietuvį, kuris išprievartavo ir grasino nužudyti tautietę, kuri atsiliepė į darbo skelbimą.

REKLAMA

41 metų Andrius Šilinskas iš Newtownhamiltono prisipažino kaltu dėl dviejų kaltinimų išprievartavimu 2019 metų rugpjūčio 15 d. Teismo metu buvo taip pat nustatyta, kad lietuvis dėl smurtingų nusikaltimų ir išprievartavimo buvo teistas ir Lietuvoje.

A. Šilinsko advokatas teismui sakė, kad jo ginamasis iš pradžių kaltę neigė, tačiau vėliau savo poziciją pakeitė ir prisipažino kaltu dėl dviejų kaltinimų išprievartavimu. Tai leido nukentėjusiai moteriai likti Lietuvoje, jai nereikėjo vykti į Newry karūnos teismą liudyti.

Remiantis bylos duomenimis, nuoga ir sukrėsta moteris gatvėje paprašė pagalbos kito žmogaus, pabėgusi iš vieno namo Armagho grafystėje. Prokuroras teismui sakė, kad moteris atskrido į Šiaurės Airiją atsiliepusi į darbo skelbimą.

REKLAMA
REKLAMA

Išgėręs lietuvis pasitiko moterį oro uoste ir tuomet nusivežė į savo namus, kur vartojo daugiau alkoholio. „Jis pareiškė norįs sekso, tačiau moteris sakė „ne“, – teismui nurodė policijos pareigūnė. – Tuomet jis pagrasino moterį nužudyti ir nusitempė ją į virš. Jis ją puolė, trenkė veidą ir išprievartavo, pirštais į ją įsiskverbė ir tuomet nusileido žemyn laiptais.“

REKLAMA

Sužeista moteris nusileido laiptais ir išbėgo pro galines duris. Tuo metu ji buvo nuoga. Ji perlipo per metalinę tvorą į gatvę ir paprašė žmogaus pagalbos iškviesti policiją, teismui pasakojo pareigūnė.

„Netrukus atvykę pareigūnai rado lietuvį stovintį lauke prie namo. Jis buvo suimtas ir apklausos metu neigė turėjęs bet kokių seksualinių santykių su moterimi“, – sakė pareigūnė.

Teisme taip pat buvo išsiaiškinta, kad A. Šilinskas pažeidė dar 2017 metais Norfolko policijos išduotą deportacijos įsaką. Jis per Vokietiją atvyko į Dubliną ir vėliau kirto JK sieną, kur gyveno ir dirbo keturis ar penkis mėnesius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų