Ekstremaliųjų situacijų komisija pirmadienį svarstys galimą judėjimo ribojimų atlaisvinimą

Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisija pirmadienį svarstys galimą judėjimo tarp savivaldybių atlaisvinimą.

 „Ruošiamės judėjimo ribojimų atlaisvinimams tarp savivaldybių, tad turime gerai išdiskutuoti ir rasti tinkamus modelius, kad savivaldybės, kuriose situacija yra nebloga, neatsidurtų tarp tų, kur sergamumas vėl drastiškai išaugs“, – teigia vidaus reikalų ministrė, Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė Agnė Bilotaitė.

Praėjusią savaitę ji minėjo, kad COVID-19 situacija savivaldybėse yra labai nevienoda, todėl komisija ketina svarstyti planą, kokias karantino sąlygas taikyti skirtingą epidemiologinę situaciją turinčioms savivaldybėms.

Anot jos, tai reikštų, jog karantino ribojimai skirtingose savivaldybėse galėtų būti laisvinami skirtingu metu.

A. Bilotaitė yra sakiusi, kad nagrinėjant galimybes atlaisvinti karantino suvaržymus atskirose savivaldybėse, būtina padvigubinti testavimo dėl COVID-19 apimtis.

Vyriausybė pratęsė iki kovo 31 dienos yra pratęsusi visuotinį karantiną. Judėjimo ribojimas tarp šalies savivaldybių galioja iki kovo 15 dienos.


Rašyti komentarą...
P
PP
2021-03-08 07:32:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie judėjimo draudimai tarp savivaldybių veikia tik popieriuje. Vietiniai žino kelius informuojami kur yra patikros ir jaunimėlis apvažiuoja patikrinimo postus savais keliais ,kenčia tik seniai, o tie ir taip mažai kas važinėja žiemą... Nelogiška tęsti karantiną du metus ,kaip ir riboti greitį -40km/h. Niekas nebežiūri tokių taisykliu. Žmonių psichologinė būklė bloga, kuri neigiamai veikia sveikatą (imunitetą)
Atsakyti
-4

h
hmm
2021-03-08 09:54:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam tas sou, nesvarstykite, vistiek nieko enatlaisvinsite,geriau ka nors gero padarykite.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų