Trečiadienį po pietų, atsižvelgus į iš Kauno rajono policijos komisariato gautą informaciją apie Nevėžio upėje kylantį vandens lygį, ekstremali situacija paskelbta Naujatrobių kaimo kolektyvinių sodų bendrijose, Babtų seniūnijoje.

Rytą, primena ELTA, čia buvo apsemta 60 namų, po pietų vandenyje skendėjo jau 135 pastatai.

Babtų seniūnas įpareigotas parengti ekstremalių situacijų valdymo grupių, gelbėjimo darbų ruožų darbo vietas, Kauno rajono savivaldybės specialistai, - esant poreikiui, organizuoti transportą, koordinuoti elektros bei vandens tiekimą, taip pat medicininės pagalbos teikimą gyventojams.

Be to, visą parą bus palaikomas ryšys su Kauno apskrities priešgaisrine gelbėjimo valdyba, Kauno policijos komisariatu, apskrities Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.


Rašyti komentarą...
G
Gyventojas
2010-03-24 17:38:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks jausmas, kad gyvenam šaly, kuri nei vieno naikintuvo ar sraigtasparnio neturi ir negali praskristi virš upių, ledus prasprogdindami kareivukai... ech ir dar Nato valstybe vadinamės. Tai kur ta ginkluotė???
Atsakyti
0

E
EP
2010-03-24 17:44:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks jausmas, kad gyvenam valstybei, kuri nei naikintuvų, nei sraigtasparnių neturi ir negali praskristi virš upių kareivukai ledus pasprogdindami... ech ir dar NATO valstybe vadinamės. Tai kur ta ginkluotė??? Kas bus jei rimtesnės grėsmės kils, jeigu jau net dabar nieko suorganizuoti negalim???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų