DIENOS PJŪVIS. Darbuotojų trūksta, nors bedarbių pilna: kodėl lietuviai nenori dirbti?

Darbo rinkoje susiklostė įdomi situacija. Nors šalyje yra virš 200 tūkst. bedarbių, verslininkai skundžiasi darbo jėgos trūkumu ir siūlo daugiau nei 60 tūkst. darbo vietų. Ar tokią situaciją lėmė per maži siūlomi atlyginimai? O gal – per didelės pašalpos? Kaip darbuotojų trūkumas gali paveikti produktų kainas ir apskritai visą šalies ekonomiką?

Atsakymų į šiuos klausimus ieškosime naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbio laidoje „Dienos pjūvis“ su mūsų laidos svečiais – „CVonline“ marketingo vadove Rita Karavaitiene ir „Brandonomika“ ekonomistu Aleksandru Izgorodinu.

Naujienų portalas tv3.lt kiek anksčiau rašė, kad kai kuriems darbuotojams metų metus tenka kovoti net dėl menkiausio atlyginimo padidinimo. Tačiau, pasirodo, ir Lietuvoje kartais yra tokių darbų, kuriuose specialistams siūloma gerokai didesnė alga vien dėl to, kad jie ateitų dirbti.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
R
R.G.
2021-10-08 13:34:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai įdomu: užsienyje lietuviai nori dirbti, o Lietuvoje ne? Gal nenorėkit, kad kaip vergai už dyką dirbtų. Ir jau arogancija iš darbdavių pusės begalinė ir nesiskaitymas. Labai jau didelis noras iš trečiųjų šalių vergų atsivežti? O tai jau būtų tautos genocidas. Savo šalies piliečius išvarius iš šalies.
Atsakyti
0

A
ARTŪRAS
2021-10-08 13:43:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Darykit normalius atlyginimus,o tai liečia minimumą ir bus darbuotojų,o tai liečia tik jūs parlamentarus.Pakolkas nieko gero nematau mūsų valstybėje,ekonomikos ir uždarbio požiūriu,o taip pat melavimas ir prievarta prieš mūsų liaudies pasirinkimą.Nenoreciau,kad viskas įvyktų kaip Armėnijoje.Kai iššaudė parlamentarus valdžios rūmuose.
Atsakyti
-1

A
A
2021-10-08 14:34:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš Vilniuje negaliu rasti darbdavio, kuris mokėtų daugiau nei 800 į rankas. Bedarbio pašalpa didesnė nei siūlomas atlyginimas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų