DIENOS PJŪVIS. Vyriausybės sprendimų karuselė – ko dar sulauksime kovoje su pandemija?

Vyriausybė ėmėsi naujos taktikos kovoje su pandemija – senjorams siūlys 100 eurų išmoką už skiepą, o nesiskiepijantys darbuotojai už testą turės susimokėti iš savo kišenės arba tai turės padaryti darbdavys. Nors kol kas atsitraukė, tačiau ministrų kabinetas neatmeta galimybės įvesti ir privalomą skiepijimą tam tikrų profesijų atstovams.

Kaip vertina šiuos sprendimus ir kokių dar galimybių kovoje su pandemija mes turime naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ klausiame konservatoriaus, Seimo vicepirmininko Pauliaus Saudargo ir Gintauto Palucko.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad trečiadienį Vyriausybė nusprendė, kad dėl COVID-19 privalantys testuotis darbuotojai nuo gruodžio tai daryti turėtų savo arba darbdavio, bet ne valstybės lėšomis.

Ministrų kabinetas taip pat palaimino siūlymą, kad nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki gruodžio 1 d. 75 metų ir vyresniems žmonėms, pasiskiepijusiems nuo COVID-19 dviem dozėmis, arba iki ateinančių metų balandžio 1 d. – stiprinamąja trečiąja doze, turėtų būti mokamos 100 eurų dydžio vienkartinės išmokos.

Tiesa, galutinai šiems sprendimams dar turės pritarti Seimas ir prezidentas. Seimui šį klausimą siūloma spręsti skubos tvarka.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
T
Temidė
2021-10-07 13:03:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitą vyriausybę į šiūkšlių konteinerį
Atsakyti
0

0
0
2021-10-07 13:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras kitiems atitenka po 100euru už pasikiepijima, o darbuotojus apkrauti su testu apmokėjimu, ir taip galvoja kad suvaldys pandemija, baikite viriausybės seimunai. Ką jus darote jau ir taip daug žmoniu išeina iš darbu, nebliks kam dirbti. Darykite geriau ligybe. Tada gal kaška tikėkitės. Gryna diskriminacija. Daugiau dar darote tautos supriešinima. Bet gal tie žmonės susipras ir pakeis mintis, su jusu tokiais sprendimais.
PATARIU SUSIMASTYTI KOL NEVĖLU
Atsakyti
0

T
Tiesa
2021-10-07 13:16:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponai grazinkit visus mokescius kur mokam o ne suda malkit ,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų