Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Panevėžyje vienmandatėse apygardose pergalę šventė centro-dešiniųjų partijų atstovai - konservatoriai, liberalai bei liberalcentristai.

Vienintelė kairiųjų atstovė, kuriai pavyko nugalėti antrajame ture viename iš šių miestų - socialdemokratė, socialinių reikalų ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė.

Vilniuje daugiausiai apygardų nugalėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatai. Naujamiesčio apygardoje - Irena Degutienė, Senamiesčio - Mantas Adomėnas, Antakalnio - partijos lyderis Vytautas Kubilius, Žirmūnų - Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Justiniškių - Paulius Saudargas, Karoliniškių - Danutė Bekintienė.

Fabijoniškių ir Naujosios Vilnios apygardose nugalėjo Liberalų ir centro sąjungos atstovai Raimondas Šukys bei Artūras Melianas, Lazdynų apygardoje pergalė šventė Liberalų sąjūdžio atstovas Gintaras Steponavičius.

Vienintelėje Šeškinės apygardoje į priekį įsiveržė socialdemokratų kandidatė V.Blinkevičiūtė, konservatorių Audronių Ažubalį nugalėjusi vos 32 balsų persvara.

Kauniečiai irgi balsavo už konservatorius, vienintelėje Dainavos apygardoje į priekį išsiveržė kitos partijos atstovas - Liberalų sąjūdžio kandidatas Kęstutis Glaveckas.

Kitose apygardose Seimo mandatus gavo konservatoriai Rimantas Jonas Dagys, Rytas Kupčinskas, Vincė Vaidevutė Margevičienė, Rasa Juknevičienė, Arimantas Dumčius, Kazys Starkevičius, Vida Marija Čigriejienė.

REKLAMA

Beje, antrajame ture šiuose miestuose tarpusavyje varžėsi būtent dešiniųjų-centro partijų atstovai.

Vilniuje antrajame ture susitiko 9 konservatoriai, 6 liberalcentristai, liberalas, du socialdemokratai bei po vieną Lietuvos rinkimų akcijos ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovą.

Kaune kandidatavo 8 konservatoriai, 7 jų šventė pergalę, čia jų varžovais buvo 2 liberalai, 2 Tautos prisikėlimo partijos atstovai, jaunalietuvis Stanislovas Buškevičius bei socialdemokratė Violeta Boreikienė, praėjusiose kadencijoje, beje, į Seimą ėjusi su liberalcentristais.

Pajūryje vėlgi triumfavo centro-dešinieji. Danės apygardoje - liberalas Vytautas Grubliauskas, Marių - Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis, Baltijos - konservatorius Evaldas Jurkevičius, Pajūrio - konservatorius Pranas Žeimys.

Antrajame ture čia vėlgi susitiko centro-dešinieji, išskyrus vieną partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatą.

Panevėžio apskrities apygardose laimėjo konservatoriai Julius Dautartas ir Petras Luomanas bei Tautos prisikėlimo partijos atstovė Arūnė Stirblytė.


Rašyti komentarą...
K
Kemeris
2008-10-27 17:52:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zingerį į užsienio reikalų ministrus!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų