Sostinės gatvių spūstyse kasdien kenčiantys vairuotojai pykčio strėles laido ir į besimokančius vairuoti, rašo "15 min.".
Lėtai startuojantys, mandagiai persirikiuojantys, besilaikantys Kelių eismo taisyklėse numatyto atstumo nuo priešakyje važiuojančio automobilio, būsimieji vairuotojai spūstyje visuomet sulaukia patyrusių eismo dalyvių reakcijos. Ir dažniausiai ji būna neigiama.
"Skubu į darbą, o čia priešais mane važiuojantis automobilis su "M" ženklu staiga sustoja prieš tik kartą mirktelėjusį žalią šviesoforo signalą. Dar buvo galima spėti įveikti sankryžą. Sudėtingose sankryžose, su specialiais šviesoforo signalais, skirtais pasukimui į šonus, norint vėl pradėti važiuoti tenka stovėti net iki penkių minučių", - piktinosi po Vilniaus gatves drąsiai nardanti Vilija.
Anot jos, būtų žymiai geriau, jei vairavimo pamokos vyktų ne piko valandomis ir ne nuolat automobilių spūsčių kankinamose gatvėse.
Pasak vairavimo mokyklos "Gineida" direktorės Eglės Dubickienės, būsimieji vairuotojai mokydamiesi vairuoti važinėja "Regitros" nustatytais maršrutais. Dalis jų veda per spūsčių kamuojamas gatves. Pasak jos, aplenkti spūsčių laiką sudėtinga ir dėl to, kad didelė dalis besimokančių yra studentai arba dirbantys, kurie gali vairuoti tik ryte arba po pietų, kaip tik prasidedant spūstims.