REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po pranešimo apie smurtą prieš moterį sulaikytas lietuvis privalėjo atsakyti ir už tai, kad laikė ginklus ir narkotikus.

Po pranešimo apie smurtą prieš moterį sulaikytas lietuvis privalėjo atsakyti ir už tai, kad laikė ginklus ir narkotikus.

REKLAMA

Snaresbrook Karūnos teismas liepos pabaigoje Edgarą Sneiderį (40 m.) pripažino kaltu dėl kanapių auginimo, dviejų šaunamųjų ginklų laikymo, žmogaus užpuolimo ir sumušimo, grasinimų nužudyti ir kenkėjiško turinio žinučių.

Rytų Londone, Newhame gyvenęs lietuvis už tai nuteistas 6 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausme.

Teismo paviešinti duomenys liudija, kad vyras praėjusių metų balandžio 5-ąją buvusiai savo draugei atsiuntė balso žinutę, kuria pranešė, kad rengiasi ją „sudaužyti“ ir „nupjauti galvą“.

Po trijų dienų Edgaras Sneideris atvyko į moters, ją mušė rankomis ir spardė, šaukdamas, jog nužudys buvusią draugę ir pakartojo grasinimą apie nupjautą galvą. Nukentėjusioji paskambino policijai ir vyras spruko, o kai pareigūnai atvyko į įvykio vietą, moteris nusprendė nerašyti pareiškimo dėl patirto smurto.

REKLAMA
REKLAMA

Vėlų kitos dienos vakarą vyras vėl pasirodė jos namuose ir paleido į darbą kumščius, nukentėjusioji ir vėl skambino policijai, užpuolikas spruko.

REKLAMA

Šįkart pareigūnai ėmėsi neatidėliotinų veiksmų dėl to, kad liudijo tame pačiame name gyvenantis vyras – anot jo, daiktus iš čia išsinešdamas Edgaras Sneideris vienoje dėžėje turėjo šautuvą, kurį įsidėjo į kuprinę. Pasak liudininko, tą pačią kuprinę lietuvis savo automobilyje turėjo ir antrojo išpuolio prieš buvusią draugę metu.

Minėtas automobilis netrukus buvo rastas, o jame – ir 2 nupjautavamzdžiai šautuvai.

Edgaras Sneideris buvo sulaikytas savo namuose, kuriose aptikti 40 kanapių augalų, priemonių joms auginti.

REKLAMA
REKLAMA

Į policijos nuovadą pristatytas lietuvės neigė, kad smurtavo prieš moterį ir jai grasino.

Dėl ginklų jis teisinosi taip: šautuvus jam neva davę kažkokie vyrai, kurie įbauginę vyrą ir liepę laikyti juos kurį laiką. Deja, ši įtariamojo versija nepasitvirtino.

Kanapes jis tikino auginęs savo vartojimui.

Edgaro Sneiderio aukai ir prieš jį liudijusiams vyrui suteikta apsauga, jiems parūpinti nauji namai, speciali signalizacija, kuri padeda akimirksniu pranešti apie gresiantį pavojų.

„Sneideris yra pavojingas ir žiaurus asmuo, turėjęs net du ginklus.

Tikiuosi, kad jo auka ir liudininkas dabar galės gyventi ramiau, ačiū jiems už parodytą drąsą kreiptis į policiją“, – po teismo sakė detektyvas konsteblis Zitenas Mistry.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų