Tragedija Anglijoje: nužudytas 5-erių metų berniukas ir 15-metė mergaitė

Praėjusį šeštadienį Velse, atskirų incidentų metu, nužudytas berniukas ir 15-metė mergaitė.

Liepos 31-osios naktį Bridgende gautas pranešimas apie dingusį penkerių metų berniuką, pradėjus vaiko paiešką, jis paryčiais rastas Ogmore, upėje. Mažylis nuvežtas į ligoninę, tačiau ten tik diagnozuota jo mirtis.

Sekmadienį pietinio Velso policija pranešė, jog berniukas yra nužudytas, o šiuo nusikaltimu įtariami 39 metų vyras, 30-metė moteris ir paauglys (13 m.). Visi jie po apklausų sulaikyti, pareigūnai teigia, kad kol kas neieškoma daugiau žmonių, siejamų su vaiko mirtimi.

Neatskleidžiamas sulaikytos trijulės ryšys su velioniu. Vietos policija prašo nespekuliuoti šia tragedija, o jeigu kas nors iš tikrųjų turi vertingos informacijos, tai susieikti su pareigūnais užuot skleisus gandus socialiniuose tinkluose.

Tą pačią dieną kitoje šalies dalyje, šiauriniame Velse buvo nužudyta 15-metė mergaitė. Pranešta, kad nelaimė įvyko greta Abergele miesto esančiame namelių ant ratų parke Ty Mawr.

Jo teritorijoje negyva paauglė rasta po pranešimo apie smurtą artimoje aplinkoje. Tyrimą pradėjusi Šiaurės Velso policija neatskleidžia, kokios gali būti mergaitės mirties priežastys.

Po įvykio sulaikytas 19-metis, įvykis tiriamas.


Rašyti komentarą...
F
Ff
2021-08-03 19:41:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir wel lietuviai anglijoi siauteje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų