Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) pirmininkas Artūras Zuokas patvirtino, kad svarstoma jo kandidatūra vadovauti Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM).

„Valdybos (LiCS valdybos – BNS) nuomone, partijos pirmininkas turėtų užimti vieną iš ministrų postų. Tačiau kandidatūrų yra ne viena“, – teigė A. Zuokas.

Antradienį posėdžiavusi LiCS valdyba nutarė, kad į jiems priklausančių Vidaus reikalų ir Sveikatos apsaugos ministerijų vadovus stengsis deleguoti tos srities specialistus. Be to, prioritetas bus teikiamas parlamentarų mandatų neturintiems partijos nariams.

Paklaustas, kokios srities specialistas jis yra, A. Zuokas teigė gerai išmanąs vadybą.

„Šiuo atžvilgiu laikau save specialistu, kuris galėtų Vyriausybei vadovauti, – po posėdžio žurnalistams sakė liberalcentristų vadovas. – Kaip žinome, šiuo metu sveikatos apsaugai reikalingos vadybinės žinios ir patirtys. Mano vadybinės žinios ir patirtis leidžia eiti tas pareigas. Tačiau, be abejo, reikia susitikti su tos srities specialistais, padiskutuoti ir, manau, laikas, kad pacientai turėtų savo ministrą.“

Tarp kandidatų į sveikatos apsaugos ministrus dar minimas medikas Martynas Marcinkevičius.

A. Zuokas tvirtino, kad jo žmonos Agnės Zuokienės kandidatūra į SAM vadovus nesvarstoma.

Kaip kandidatus į vidaus reikalų ministrus, LiCS lyderis įvardijo Regimantą Čiupailą, Algimantą Vakariną, Raimundą Palaitį.

REKLAMA

Anot LiCS pirmininko, šią savaitę dėl kandidatų vyks diskusija su partijos aktyvu, o kitą pirmadienį valdybos posėdyje ketinama apsispręsti dėl dviejų kandidatų.

Kitą savaitę valdančiąją koaliciją kuriančios keturios partijos planuoja dalytis postus Seime. Liberalcentristų pirmininkas nurodė, kad jie norėtų, jog Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui vadovautų buvęs vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys.

„Turime puikių žmonių, kurie galėtų vadovauti Nacionalinio saugumo ir gynybos, Žmogaus teisių, Ekonomikos komitetams“, – vardijo A. Zuokas.

Per Seimo rinkimus LiCS naujajame parlamente gavo 8 vietas. Prie jų frakcijos žadėjo prisidėti partijai nepriklausantis Valdemaras Valkiūnas.


Rašyti komentarą...
a
as apakes
2008-11-04 20:32:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
na nieko sau vagiu partijai tokie postai
Atsakyti
0

k
knk
2008-11-04 20:35:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
siaip moku gerai vogti,man nesvarbu is kokios ministerijos,o ka rubikonas negali uzsiimti medicina?
Atsakyti
0

A
Artūrai
2008-11-04 21:45:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
o ką tamsta medicinoje išmanai? Gėdą turėtumei. Beje, kas vis tik buvo tas "abonentas"?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų