Liberalų ir cento sąjungos tarybos šeštadienį patvirtintas Seimo rinkimų sąrašas - vienaip ar kitaip spėjusių išgarsėti politikų ir visuomenei gerai žinomų žvaigždžių kokteilis. Su tokia komanda liberalcentristų sąrašo lyderis Artūras Zuokas žada Lietuvą paversti nekorumpuota laimingų žmonių šalimi, rašo pirmadienio „Respublika“.

Sąraše – šeiminis tandemas

Savaitgalį vykusiame Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) tarybos posėdyje patvirtintas 141 žmonių sąrašas spalio 12 d. vyksiančiuose Seimo rinkimuose ir iškelti kandidatai visose 71 vienmandatėje rinkimų apygardoje.

Į rinkimus liberalcentristus ves partijos pirmininkas A.Zuokas. Jis taip pat kandidatuosiantis Vilniaus Senamiesčio vienmandatėje apygardoje.  Toliau rikiuojasi pirmasis Seimo pirmininko pavaduotojas Algis Čaplikas, Seimo narys Vytautas Bogušis, buvęs vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys ir vienas artimiausių A.Zuoko bendražygių LiCS centrinio rinkimų štabo vadovas Žilvinas Šilgalis.

Pirmajame dešimtuke taip yra Seimo narys parlamentaras Raimundas Palaitis, vidaus reikalų ministras Regimantas Čiupaila, Tauragės apskrities viršininkė Irena Ričkuvienė, Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius ir galiūnas Žydrūnas Savickas. Vienuoliktoje vietoje atsidūrė kultūros ministras Jonas Jučas.

REKLAMA

Paskutinė - 141-oji - sąrašo vieta atiteko A.Zuoko žmonai Agnei Zuokienei.

Nusileidžia tik A.Valinsko partijai

Į rinkimų sąrašą priviliotų žvaigždžių skaičiumi LiCS nusileidžia tik pramogų verslo ryklio Arūno Valinsko sukurtai politinei jėgai - Tautos prisikėlimo partijai.

Be galiūno Ž.Savicko, savo sąrašą liberalcentristai papuošė ir kitais visuomenei gerai žinomais veikėjais. Dėl savo dukters Luisos kovą pralaimėjusiai klaipėdietei Ingai Rinau atiteko 29 vieta. Buvęs krepšininkas, Kauno „Žalgirio“ štabo treneris Darius Mackoliūnas įrašytas 33-ias, 55-asis - buvęs futbolininkas, o dabar Gargždų „Bangos“ treneris Valdas Ivanauskas. Dainininkė Asta Pilypaitė atsidūrė 45 vietoje, fotomenininkas Saulius Paukštys - 51-oje.

Pažadų karalystė

A.Zuokas šeštadienį dar kartą patvirtino, kad partija sieks gauti ne mažiau nei 25 Seimo nario mandatus ir prisiimti atsakomybę sudarant Ateities Vyriausybę.

„Mes galime suformuoti Vyriausybę, kuri pasiūlys naujus sprendimus, realias ilgalaikes permainas. Turime pasiekti, kad jau 2015 m. Lietuva pagal laimingumo indeksą būtų tarp 15 laimingiausių valstybių pasaulyje“, - dėstė liberalcentristų vedlys.

Populistinėje LiCS programoje „Geresnė Lietuva“ įrašyta, kad geresnėje Lietuvoje žmonės nebijos sąskaitų už dujas, šilumą ar elektrą, kainų maisto prekių parduotuvėse ar kuro kolonėlėse.

Liberalcentristai žada sumažinti gyventojų pajamų mokesčio tarifą iki 20 proc., padarydami šį tarifą vieninteliu, ir siekti, kad Lietuva iki 2015 m.  pagal korupcijos suvokimo indeksą būtų tarp 10 skaidriausių valstybių.


Rašyti komentarą...
J
JE
2008-09-01 11:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Je,Drėmą jau laimingai iškepė,cypėn nesėdo.Reik ir toliau...
Atsakyti
0

X
XXX
2008-09-01 16:35:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
A.Zuokas-mano rinkiminis šūkis-KIEKVIENAM LIETUVOS PILIEČIUI- PO RUBIKONĄ IR VISI BŪSIME LAIMINGI.
Atsakyti
0

2008-09-01 17:52:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
palaukit palaukit ar ne silgalis kazkam kazkur grynais mokejo o dabar gal ir už balsus mokes parduodu balsą skelbiu totalizatoriu kas daugiau - l lt kas daugiau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų