žydrūnas savickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žydrūnas savickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žydrūnas savickas“.

Žydrūnas Savickas – į Seimo rinkimus su „valstiečiais“? Karbauskis prakalbo apie partijos planus su galiūnu

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis neatmeta, kad į Europos Parlamentą (EP) „valstiečių“ sąraše kandidatuojantis sportininkas Žydrūnas Savickas su partija dalyvaus ir rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose. Visgi, ar LVŽS paremtas šalies vadovo posto siekiantis Ignas Vėgėlė galėtų būti „valstiečių“ kandidatu į parlamentą, R. Karbauskis neatsako.

„Valstiečiai“ patvirtino kandidatų į EP sąrašą: tarp jų – Žydrūnas Savickas

Opozicinių „valstiečių“ taryba penktadienį patvirtino kandidatų į Europos Parlamentą (EP) sąrašą – jį ves kandidatūrą prezidento rinkimuose atsiėmęs Seimo narys Aurelijus Veryga, šeštas sąraše rikiuojasi galiūnas Žydrūnas Savickas. Antrasis sąraše yra dabartinis europarlamentaras Bronis Ropė, penketuke taip pat įrašyti parlamentarai Aušrinė Norkienė, Dainius Gaižauskas bei Giedrius Surplys.

Savivaldos rinkimų dalyvių „egzaminas“: nežino, kas yra GPM ar PVM, kiek Lietuvoje savivaldybių

Šiemet priderėjo nemenkas skaičius politikos naujokų, kurie nusprendė iškart tapti merais ar savivaldybių tarybų nariais. Tačiau dalis jų, panašu, net neįsivaizduoja, kas yra politika ir su kuo ji valgoma. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže. Partijos ir rinkiminiai komitetai rinkėjus prie balsadėžių viliojo ne tik pažadais, bet ir labai žinomais veidais: sportininkais, aktoriais, dainininkais ir kitomis į politiką nusprendusiomis pasukti įžymybėmis.
2023-03-11

Galiūnų varžybose Lalas iškovojo bronzą

Talsuose (Latvija) surengtos tarptautinės galiūnų sporto varžybos – „Priedes AG World Strongman Championships 2022“. Geriausiai čia sekėsi šeimininkams. Nugalėtojo titulą iškovojo latvis Aivaras Šmaukstelis, aplenkęs tautietį Didzį Zarinį. Tuo tarpu bronza atiteko lietuviui Mantui Lalui. „Sunkiausios sezono varžybos! Esu labai patenkintas savo pasirodymu. Dėkoju šeimai ir broliams už didžiulį palaikymą. Taip pat dėkoju Dainiui Zageriui už pakvietimą į varžybas.
2022-10-25

Molėtuose su mylimąja Brigita susituokė Žydrūnas Savickas

Trečiadienio rytą Molėtuose aukso žiedus sumainė galiūnas Žydrūnas Savickas (47) su mylimąja Brigita Lacyte (30). Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, pora susituokė Molėtų rajone, o savivaldybės civilinės metrikacijos puslapyje esančiame sąrašė yra abiejų sutuoktinių vardai. Brigita Lacytė – kultūristė, svorių kilnotoja, fitneso atstovė, kartu su dabartiniu vyru dalyvaujanti įvairiose galiūnų varžybose. Portalui tv3.lt susisiekus su Ž. Savicku, komentuoti vedybų šis nenorėjo.
447 2022-10-12

Anksčiau stende ragino skiepytis, o dabar – protestuose prieš koronaviruso vakcinas: kodėl Žydrūnas Savickas pasikeitė?

Socialiniuose tinkluose kilo diskusijos dėl nuotraukos, kurioje sportininkas, aktyviai pasisakantis prieš valdančiųjų sprendimus pandemijos klausimu Žydrūnas Savickas matomas lauko reklamoje agituojantis už skiepus. „Stengiuosi išvengti ligų – renkuosi skiepus. Galiūnas Žydrūnas Savickas“, – rašoma stende.

Žydrūnas Savickas susiteršė vardą? Kelia klausimą, ar nereikėtų atimti garbingo titulo

Žydrūno Savicko dalyvavimas Sausio 13-osios mitinge prie Seimo sulaukė Biržų krašto žmonių reakcijos.  Apie tai pranešė panskliautas.lt.  Pasak leidinio, tiek dalis biržiečių, tiek šio krašto politikai yra nusivylę Ž. Savicko poelgiu, mat „su visa minia jis ne pagerbė laisvės kovotojus, o baubimu, rėkimu ir švilpimu pasityčiojo iš jų atminimo“ – rašo panskliautas.lt.  Iškeltas klausimas, ar Ž. Savickas yra vertas būti Biržų rajono garbės piliečiu.

Garsūs žmonės kreipėsi į prezidentą: prašo sustabdyti galimybių paso veikimą

Grupė žinomų žmonių trečiadienį įteikė prezidentui Gitanui Nausėdai peticiją dėl galimybių paso veikimo stabdymo. Anot peticijos iniciatorių, per savaitę ją pasirašė daugiau kaip 133 tūkst. asmenų, tačiau atlikus patikrą pasirašiusiųjų skaičius sumažėjo iki 112 tūkstančių. „Peticija yra pilietinė iniciatyva. Šiais 112 tūkst.
2021-12-29

Žydrūnas Savickas – oficialiai laisvas: teismas nutraukė jo ir buvusios žmonos santuoką

Galiūnas Žydrūnas Savickas – oficialiai laisvas. Teismas oficialiai nutraukė jo ir Jurgitos Vorobjovaitės santuoką.  Šią žinią pranešė naujienų portalas 15min.lt. Portalo žiniomis, santuoka oficialiai nutraukta gruodžio 17-ąją.  Dėl Žydrūno ir Jurgos Savickų santuokos nutraukimo į Vilniaus miesto apylinkės teismą buvo kreiptasi dar 2020 m. gruodžio 28 d. Skyrybų iniciatorius – Ž.Savickas.
2021-12-22

Savickas su partneriu laimėjo komandinį Lietuvos galiūnų čempionatą

Žagarėje šeštadienį surengtas komandinis Lietuvos galiūnų čempionatas, pasibaigęs Žydrūno Savicko ir Karolio Aleksandravičiaus triumfu. Per 5 rungtis Ž.Savickas ir K.Aleksandravičius surinko 28 įskaitinius taškus. Antri buvo Mantas Lalas ir Saulius Skikas (22), minimaliu skirtumu aplenkę Audrių Jokūbaitį ir Modestą Struckų (21). Ž.Savickas ir K.Aleksandravičius lyderiais tapo jau po pirmosios rungties, kai 250 kg rąstą per 75 sekundes iškėlė 6 kartus.
2021-07-19
REKLAMA
REKLAMA

Teismas atvers Savicko su žmona skyrybų bylą: santuoka truko 11 metų

Skiriasi galiūnas Žydrūnas Savickas su žmona. Bylą dėl santuokos nutraukimo netrukus pradės nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismas.  Dėl Žydrūno ir Jurgos Savickų santuokos nutraukimo į Vilniaus miesto apylinkės teismą buvo kreiptasi dar 2020 m. gruodžio 28 d. Skyrybų iniciatorius – Ž.Savickas. Parengiamasis posėdis turėjo įvykti birželio 16 dieną, tačiau buvo nukeltas ir dabar numatytas liepos 27-ąją. Su žmona Ž. Savickas negyvena jau kelerius metus.
2021-06-10
REKLAMA
„Sveikata.lt“ laidos užkulisiai (nuotr. Modestas Endriuška)  „Sveikata.lt“ laidos užkulisiai (nuotr. Modestas Endriuška)

Inovatyvi lazerinė terapija: kur šiandien tai galime pritaikyti?

Mokslas šiais laikas sparčiai skinasi kelią į priekį. O ypač – medicinos srityje. Šiuo metu kuriami lazeriai gali pagelbėti varginant įvairiausiems negalavimams. Laidoje „Sveikata.lt“ kalbėsime apie problemas, kurioms galime pritaikyti inovatyvią lazerinę terapiją.  Pastarieji metai buvo itin sunkūs visame pasaulyje. Dėl pandemijos perpildyta sveikatos sistema pradėjo strigti, ne visi žmonės galėjo patekti pas gydytojus.
2021-03-25

Galiūnų sporto legenda Savickas: neužmirštamas Švarcas ir po metų identifikuota trauma

TV6 laidoje „Nematoma pusė“ su Tomu Langviniu į pašnekovo kėdę sėdo stipriausiu pasaulio žmogumi laikomas Žydrūnas Savickas. Galiūno gyvenimas nėra kaip įprasto žmogaus. Tokie žmonės kaip Žydrūnas Savickas turi savų problemų pasaulyje su kuriomis kiti dažniausiai nesusiduria. 13 kartų pasaulio galiūnų čempionu tapęs 45-erių lietuvis paatviravo apie problemas kasdienybėje. „Apie nepatogumus negalvoju, nes tiesiog prie jų prisitaikau. Jei norėsi, prie bet ko prisikabinsi, kaip sakoma.
2021-01-09

Stipriausias pasaulio žmogus Savickas: „Buvau teisėju savo paties rekordo gerinimo varžybose“

Stipriausio pasaulio žmogaus titulą turintis galiūnas Žydrūnas Savickas tvirtina, jog nuo vaikystės žinojo, jog jo gyvenimo kelias bus susijęs su sportu. Nors šiai dienai sportininko profesionali karjera yra aprimusi, tačiau jis nepamišta sportuoti net ir karantino laikotarpiu, veda nuotolines treniruotes savo vardo sporto klubo lankytojams ir net teisėjauja pasaulinio lygio varžybose.
2020-12-11

Nauja laida „Nematoma pusė“: Motiejūnas pasidalins pasakojimu apie skandalingą 37 milijonų dolerių istoriją

Gruodžio 5 d. TV6 eteryje startuoja nauja išskirtinių pokalbių laida „Nematoma pusė“, kurioje garsūs šalies žmonės atskleis nematomą, tačiau labai įdomią savo gyvenimo pusę. Laidos vedėjas Tomas Langvinis kalbins žymiausius šalies sportininkus, ir ne tik juos, apie tam tikrus išskirtinius nutikimus, kurie liko nežinomi, tačiau turėjo didelę reikšmę vėliau. „Nematoma pusė“ kiekvieną savaitgalį žiūrovus pakvies pradėti su išskirtine istorija.
2020-12-03

Įspūdingas Savicko rekordas: atkėlė 415 kg

Savaitgalį Lietuvoje vykusiose „Static Monsters“ varžybose pagerinta net 19 šalies rekordų atkėlimo, rąsto kėlimo ir dvikovės rungtyse. Atviroje vyrų kategorijoje Žydrūnas Savickas atkėlė 415 kg, o dvikovėje surinko 610 kg. Tai – nauji Lietuvos „Static Monsters“ rekordai. Ž.Savickas taip pat pakėlė 195 kg rąstą ir bendroje pasaulio varžybų įskaitoje užėmė antrą vietą. Geriau pasirodė tik britas Aaronas Page‘as su 210 kg.
2020-10-28

Maskvos turtuoliai rado būdą, kaip išvengti spūsčių: moka didelius pinigus

Šeštadieninio TV3 žadimo „galvOK“ dalyviai Žydrūnas Savickas ir Jolanta Leonavičiūtė nestokojo geros nuotaikos, o linksmi klausimai privertė žaidimo dalyvius pasidalinti ir asmenine patirtimi. Kartu su humoristu Mantu Katleriu vienoje komandoje žaidęs galiūnas ištraukė klausimą, kuris skambėjo taip: kad išvengų spūsčių Maskvos keliuose, Rusijos oligarchai.
2020-10-17

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo žiūroviškiausią „Kino pavasario“ filmą, smagiausius šou ir kitas pramogas

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgalį siūlo žiūrėti žiūroviausią „Kino pavasario“ filmą „Kafarnaumas“, smagius šou –„galvOK“ ir „X Faktorius. Žvaigždės“ bei kitas pramogas. Šeštadienis (10.17) 18.10 val. per TV8 detektyvas „Paslaptis. Žodžiai žudo“. Koledžo profesorės Eimės Vislau organizuotame renginyje nužudomas žmogus. Moteris kartu su detektyvu Trevisu pradeda nusikaltėlio paieškas. 19.40 val.
2020-10-17

Savickas vėl elite: laimėjo pasaulio galiūnų taurę

Kaune surengtos pasaulio galiūnų taurės varžybos, kuriose įtikinamą pergalę šventė vis geresnę sportinę formą demonstruojantis lietuvis Žydrūnas Savickas. Legendinis 45-erių metų galiūnas per 6 rungtis surinko 64,5 tšk., o čempiono titulą buvo beveik užsitikrinęs jau po 5 rungčių. Šį kartą Ž.Savickas pranoko ne tik kitus lietuvius, bet ir pajėgius svečius iš užsienio. Antrą vietą užėmė latvis Aivars Šmaukstelis (61), kuris pernai pasaulio čempionate tik per plauką nepateko į finalą.
2020-09-14
REKLAMA
Andrius Tričius Lietuvos Nepriklausomybės jubiliejų švenčia dovanodamas ypatingus peilius iškiliausioms asmenybėms  Andrius Tričius Lietuvos Nepriklausomybės jubiliejų švenčia dovanodamas ypatingus peilius iškiliausioms asmenybėms

Lietuvos Nepriklausomybės 30-mečiui paminėti: rankų darbo peiliai trisdešimčiai iškiliausi

Išskirtinių peilių gamintojas Andrius Tričius Lietuvos Nepriklausomybės jubiliejų švenčia dovanodamas ypatingus peilius iškiliausioms asmenybėms „Kiekvienas kuriame savo valstybę“  „Džiaugiuosi galėdamas su savo komanda prisidėti prie nepriklausomos Lietuvos jubiliejaus minėjimo. Vertindami mūsų nepriklausomos valstybės nueitą kelią aiškiai suprantame, kad jį įveikė konkretūs žmonės savo pasiaukojamu darbu ir tarnyste savo tėvynei.
2020-07-10

Savicko santuoka – krizėje: jau trejus metus gyvename atskirai

Pramogų pasaulio užkulisiuose jau kurį laiką sklandė kalbos, kad galiūnas Žydrūnas Savickas ir jo žmona Jurgita pasuko skirtingais keliais. Pasirodo, kad pora kartu nebegyvena jau 3 metus. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino pats sportininkas. Tiesa, skyrybomis jis tokios atskirties nevadina. „Neišsiskyriau su žmona. Šiuo metu negyvenu su žmona. Jau trejus metus gyvename atskirai, tačiau nesiskiriame. Jeigu gyvename atskirai, galbūt, ištiko santykių krizė.
2020-06-09

Savickas patvirtino dar vieną pasaulio rekordą: britė pakėlė įspūdingo svorio akmenį

 Žydrūno Savicko akivaizdoje krito dar vienas „World‘s Ultimate Strongman“ pasaulio galiūnų rekordas, kurį pagerino britė Rhianon Lovelace. Didžiosios Britanijos galiūnė pakėlė 141 kg akmenį, o teisėju paskirtas Ž.Savickas patvirtino, kad viskas buvo atlikta pagal taisykles. Ankstesnis pasaulio rekordas siekė 139 kg. R.Lovelace po keliolikos minučių bandė dar įspūdingiau pagerinti pasaulio rekordą ir kėlė 151 kg akmenį.
2020-06-06
REKLAMA
Sveika gyvensena (nuotr. Shutterstock.com) Sveika gyvensena (nuotr. Shutterstock.com)

Sveikesnės Lietuvos kūrimui Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas pernai skyrė beveik 3 mln. eurų

Jau penktus metus veiklą vykdančio Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo (toliau – VVSSF) finansuojami projektai pernai ir toliau siekė gerinti šalies gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, skatino garsiau, atviriau kalbėti su tuo susijusiais visuomenei aktualiais klausimais: nuo depresijos ir priklausomybių iki sveikos mitybos ar gyvenimo su negalia iššūkių. Fondas praėjusiais metais naujiems moksliniams, socialiniams, švietimo projektams sveikatos srityje skyrė 3 mln. eurų.
2020-05-19

Testas: ką žinote apie Žydrūną Savicką?

Naujienų portalas tv3.lt skaitytojus kviečia sudalyvauti dar viename teste sporto temomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė galiūnas Žydrūnas Savickas. Ž. Savicko karjera yra neeilinė. Tačiau ką apie ją žinote jūs? Teste rasite dešimt klausimų. Kiekvienas jų turi keturis atsakymo variantus, vienas variantas yra teisingas. Pasiruošę? Pradedame.
2020-05-18

Stoltmanui nepavyko pagerinti Savicko pasaulio rekordo

Prieš beveik dvi savaites 31-erių metų galiūnų sporto žvaigždė islandas Hafthoras Bjornssonas savo salėje atkėlė 501 kg štangą ir pagerino įspūdingą pasaulio rekordą, priklausiusį britui Eddie Hallui (500 kg). Šį vakarą „World‘s Ultimate Strongman“ organizavo dar vieną panašų renginį. Šį kartą buvo pasikėsinta į kitą legendinį rekordą, kuris priklauso lietuviui Žydrūnui Savickui.
2020-05-16

Žinomi Lietuvos vyrai įamžinti beveik nuogi: siunčia svarbią žinutę apie pažeidžiamumą

Menininkės Neringa Rekašiūtė ir Edita Mažutavičiūtė pristato fotoprojektą „Vyrai yra Gėlės“, rašoma pranešime spaudai. Čia – net 12 skirtingo amžiaus, socialinės padėties, seksualinės orientacijos vyrų, kurie atsiliepė į kvietimą nusifotografuoti nuogi, su specialiai jiems kolektyvo „Flowers and Lovers“ sukurtomis gėlių kompozicijomis. Artėjančios Moters dienos proga, projektas siekia atkreipti dėmesį į stereotipais apipintą temą apie vyrų pažeidžiamumą.
2020-03-06

Apie autizmo problemą atvirai prabilusi Skaisgirė: mūsų pareiga suprasti ir padėti

Pirmadienį naujienų agentūroje „Elta“ įvyko spaudos konferencija tema „Nematomos negalios. Autizmas“, kurią organizavo Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo socialinė iniciatyva „Rinkis gyvenimą“ kartu su partneriais. Konferencijos metu buvo pristatytas jautrus vaizdo klipas, skatinantis visuomenę būti tolerantiškesniais ir supratingesniais bei praplėsti žinias apie šį sutrikimą, rašoma pranešime spaudai. „Kai kurios negalios – nematomos.
2020-02-03

Savickas prabilo apie vyriškumą: atskleidė, kodėl daugelis jaučiai kompleksus

Stiprus, neverkiantis, šeimos galva – tokie stereotipiniai apibūdinimai neretai panaudojami piešiant tariamai tikro vyro paveikslą. Tačiau žinomi Lietuvos vyrai skeptiškai vertina tokius pasenusius teiginius ir mano, jog vyriškumas slypi kituose dalykuose, rašoma pranešime spaudai. Atviroje diskusijoje vyrai pasisakė, koks, anot jų, turėtų būti šiuolaikinio vyro paveikslas.
2020-01-06

Meschino išsitrynė instagramo anketą: paaiškino, kas nutiko

Įtaigiausia nuomonės formuotoja pripažinta socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino daro pertrauką socialiniame tinkle „Instagram“. Jos vaizdo medžiagų bei nuotraukų nematys sekėjai, kadangi jos paskyroje nebeliko irašų. Kaip praneša zmones.lt ji nusprendė pailsėti nuo socialinių tinklų. Zmones.lt ji sakė: „Kada grįšiu aš dar nežinau. Tikriausiai tada, kai pailsėsiu.“ Naujienų portalui tv3.lt nepavyko susisiekti su K.Meschino.
2020-01-03

Po traumos Savicko gyvenimas pasikeitė: reikia save prižiūrėti

Žymus Lietuvos sportininkas, galingiausio pasaulio žmogaus titulą ne kartą apgynęs Žydrūnas Savickas džiaugiasi, jog aktyvus gyvenimo būdas, sveika mityba bei lankymasis sporto klubuose tampa vis labiau populiarėjančiais reiškiniais. Tačiau žinomas vyras atviras – sportuojant egzistuoja ir tam tikros rizikos, kurios gresia atliekant pratimus neteisingai ar pasirinkus netinkamą sportavimo būdą.
2019-12-22

Atvertos „Mis Visata Lietuva 2019“ konkurso užkulisių durys: prakalbo apie sunkumus

Šio sekmadienio TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai pirmą kartą išvys visą būrį gražiausių Lietuvos merginų ir jų karalienę – Pauliną Baltrušaitytę, laimėjusią „Mis Visata Lietuva 2019“ konkurso, kurio užkulisiais domėsis laidos vedėja Kristina Rimienė, karūną.
2019-11-15

Daugiausiai sekėjų turinti lietuvė spindi seksualumu: tokio kūno pavydi daugelis

Socialiniai tinklai vis dažniau tampa neatsiejama daugelio kasdienybės dalimi. Retas, kuris laukdamas eilėje, važiuodamas viešuoju transportu ar turintis laisvą minutę, neišsitraukia savo išmaniojo.  Visgi socialiniuose tinkluose taip pat iškyla ir žmonės, kurių gyvenimo kadrus bei pačias intymiausias akimirkas seka šimtai tūkstančių.  Viena socialinių tinklų žvaigždžių – Sylvia Vasilevska.
2019-11-15

Finale dėl grožio konkurso karūnos – išskirtinio žavesio merginos: nugalėtoją palaikė Dragūnas

Penktadienio vakarą pagaliau paaiškėjo, kas po penkerių metų pertraukos laimėjo „Mis Visata Lietuva 2019“ konkursą. Dėl šio titulo kovojo 18 gražuolių, kurios demonstravo savo grožį bei troško laimėti pagrindinį prizą į vieną prestižiškiausią ir populiariausią grožio konkursą „Miss Visata“. Gražiausios šalies merginos varžėsi dėl šio titulo bei galimybės dalyvauti didžiajame finale Jungtinėse Amerikos Valstijose bei karūnos.
2019-10-18

Skelbia įtakingiausius Lietuvos influencerius: dešimtuke – ir netikėti veidai

Modelis, fotografas ir šokėjas, sportininkas, aktorius – tokių profesijų žmonės pateko į pačių įtaigiausių šalies nuomonės formuotojų socialiniame tinkle „Instagram“ dešimtuką. Portalas influenceriureitingas.lt pateikė garsiausių ir įtakingiausių šalies socialinių tinklų žvaigždžių sąrašą, kuriame - gerai pažįstami veidai. Įtaigiausia nuomonės formuotoja pripažinta socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino.
2019-10-02

Ironvytas metė iššūkį garsiam sveikos gyvensenos propaguotojui: bus nelengva

Šiandien, rugpjūčio 17-ąją, Trakuose vyks pirmasis nemokamas sporto festivalis tiek mylintiesiems aktyvų gyvenimo būdą, tiek sakantiesiems, jog su juo jiems ne pakeliui. Nuo vidurdienio iki vakaro renginio lankytojai turės galimybę susipažinti su dešimtimis skirtingų sporto šakų – ne tik stebėti profesionalus, bet ir realiai patys patirti kiekvienos jų niuansus, rašo pranešime spaudai.
2019-08-17

32-ąjį gimtadienį švenčiantis Ironvytas įvardijo nemaloniausią šią dieną gaunamą klausimą

Reperis ir sportininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas šiandien švenčia 32-ąjį gimtadienį. „Skaičiai tikrai nedžiugina! –juokaudamas sakė sukaktuvininkas, – Bet gimtadienis man vis tiek svarbi diena, nes ne per Naujuosius metus, o o būtent per jį apmąstau nuveiktus darbus bei tai, ką dar tikiuosi pasiekti“. Ironvytas atviras – 31-ieji gyvenimo metai pateisino jų lūkesčius, o artimiausius dvylika mėnesių jis jau turi nemažai planų.
2019-07-29

Įspūdingai atrodanti rusė šokiruoja pasaulį: išvaizda prilygsta Savickui

Rusė Natalija Kuznecova savo išvaizda sugebėtų įbauginti ne vieną žmogų. Kultūrizmo pasaulyje puikiai žinoma moteris - dar labai jauna, bet jau spėjusi užsiauginti raumenis, prilygstančius lietuvių galiūnui Žydrūnui Savickui. Ir tą N.Kuznecova padarė tikrai ne vien valgydama varškę ir vištieną. 27-erių N.Kuznecova jėgos sportu susidomėjo būdama dar visai jauna, o į sporto klubą pirmą kartą atėjo sulaukusi keturiolikos metų, sverdama vos 40 kilogramų.
2019-05-01

Epinė Savicko ir Jankūno dvikova – griuvęs bokštas, lėktuvai ir kapitono pamokos

Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas ir vienas stipriausių pasaulio žmonių Žydrūnas Savickas stojo į jiems neįprastą dvikovą ir išbandė tarpusavio jėgas. Laidoje „Sekmadienis su Kauno „Žalgiriu“ sportininkai turėjo tris akistas – žaidime „Janga“, kuriame reikia traukti kaladėles ir statyi bokštą aukštyn, kol šis nesugriūna, lankstyti iš popieriaus lėktuvėlius ir numesti juos toliau bei sudėlioti dėlionę, kurioje buvo pavaizduotas varžovas.
2019-04-07

„Žalgirio“ triumfą gyvai stebėję Savickas ir Bierancas liko „apšalę“

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienio vakarą iškovojo itin svarbią Eurolygos pergalę prieš Miuncheno „Bayern“. Arenos užkulisiuose klubo atstovai kalbino arenoje apsilankiusias įžymybes. Tarp žiūrovų laidos vedėja Dalia Belickaitė sutiko šokėją bei socialinių tinklų žvaigždę Naglį Bierancą, taip pat stipriausią šalies ir vieną stipriausių pasaulio žmonių Žydrūną Savicką. Pirmą kartą Eurolygos rungtynėse lankęsi vyriškiai liko sužavėti atmosfera bei rungtynėmis. „Labai sunku nupasakoti emocijas.
2019-03-16

Tokio jo dar nematėte: pavydėtini planetos galiūno Savicko Naujieji

Stipriausias planetos žmogus – Žydrūnas Savickas – Naujuosius metus sutikti nusprendė viename gražiausių planetos kampelių – Maldyvuose. Žinomas vyras aktyviai su savo gerbėjais dalijosi įvairiais kadrais iš viešnagės Indijos vandenyno pakrantėje. „Laimingų Naujųjų metų. 2018-ieji man buvo įspūdingi. 2019-ieji, tikiuosi, bus tik geresni ir stipresni. Ačiū visiems“, – savo paskyroje skelbė Žydrūnas, pasidalijęs akimirkomis iš savo gyvenimo.
2019-01-01

Europos čempionu tapęs Savickas kėsinosi į planetos rekordą

Škotijos mieste Glazge buvo surengtas Europos rąsto kėlimo čempionatas, kuriame nugalėtojo titulą iškovojo Žydrūnas Savickas. 43-ejų metų lietuvis iškėlė 205 kg rąstą ir šio rezultato užteko pranokti visus varžovus. Tapo varžybų nugalėtoju, Ž.Savickas nesustojo ir kėsinosi pagerinti jam pačiam priklausantį pasaulio rekordą. Tačiau 230 kg svoris jam „nepakluso“. Dabartinis pasaulio rąsto kėlimo rekordas – 228 kg.
2018-10-08
REKLAMA
Mindaugas Kuzminskas (nuotr. Organizatorių) Mindaugas Kuzminskas (nuotr. Organizatorių)

Keraminės lauko kepsninės – naujoviškas maisto ruošimo standartas Lietuvoje

Šiuolaikinių taip vadinamo „kiaušinio“ formos keraminių lauko kepsninių pardavimai jau spėjo išaugti ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Dėl savo naudojimo paprastumo ir iš maisto išgaunamo sultingumo išpopuliarėjusias kepsnines šiandien galima įsigyti beveik bet kurioje didesnėje prekybos vietoje.
2018-09-07

Besilaukianti I. Stasiulytė prabilo apie tai, kas ją neramina: išgyvena tikrą dramą

Kokios garsių ir sėkmingų žmonių silpnybės ir baimės? Kokį įvykį gyvenime norėtų ištrinti? Ką paaukojo dėl to, kad taptų populiarūs? Saulius Prūsaitis, Ineta Stasiulytė, Liutauras Čeprackas, Žydrūnas Savickas ir Rūta Vainienė pirmadienio vakarą naujo formato laidoje „Visi mes žmonės“ pasidalins dar negirdėtomis savo gyvenimo istorijomis.
2018-09-03

Žydrūnas Savickas atskleidė didžiausią savo gyvenimo tikslą

 Vienas garsiausių Lietuvos ir pasaulio galiūnų Žydrūnas Savickas šiais metais pasiryžęs vėl pasiekti jam priklausantį pasaulio rąsto kėlimo rekordą ir apie karjeros pabaigą dar negalvoja. Daug titulų pelnęs sportininkas atvirauja – kai pasieki puikų rezultatą, norisi jį gerinti ir toliau. Visgi kartais tokiems planams kelią užkerta traumos, todėl tenka ieškoti efektyvių gydymo būdų.
2018-08-30

Pasaulio rekordą pagerinti norintis Žydrūnas Savickas: „Ribos yra tik mūsų galvose“

Stipriausiu Lietuvos, o dažnai ir pasaulio žmogumi vadinamas galiūnas Žydrūnas Savickas net ir sulaukęs 43-ejų nekabina svorių ant vinies. Iš Biržų kilęs vienas žinomiausių Lietuvos sportininkų ir toliau kasdien pluša sporto salėje, rengiasi varžyboms bei naujam pasaulio rekordui. Tam Ž.Savickas turi net specialiai jam pagamintą įrankį. Galiūnų sezonas jau yra įsibėgėjęs ir po trumpo atokvėpio Ž. Savickas vėl laukia naujų varžybų.
2018-08-11

Žydrūnas Savickas apgynė pasaulio čempiono titulą

Žydrūnas Savickas apgynė „Ultimate Strongman Masters“ veteranų galiūnų pasaulio čempiono titulą. 42-ejų lietuvis šįkart triumfavo Belfaste. Finale rungėsi ir kitas lietuvis Vidas Blekaitis, varžybas laimėjęs 2016-aisiais. Pernai Ž. Savickas nugalėjo, o V. Blekaitis užėmė trečiąją vietą.
2018-07-02

Įspūdingų formų Rusijos amazonė įsiamžino su Žydrūnu Savicku: nuotrauka sunku patikėti

Rusė Natalija Kuznecova pasaulį jau stebina seniai, tačiau šį kartą visus lietuvius privers išsižioti. Monstriškų formų moteris įsiamžino kartu su stipriausiu pasaulio žmogumi Žydrūnu Savicku ir savo formomis nė kiek nenusileido biržiečiui. Sportininkų keliai susikirto Vokietijoje vykusioje sveikatingumo parodoje. „Su legendiniu stipruoliu Big-Z“, - prie įkeltos nuotraukos rašė N.Kuznecova. Moters raumenys tokie dideli, kad stovėdama šalia Ž.Savicko ji atrodo ne ką mažesnė.
2018-05-05

Ž.Savickas sudrebino visatą: pasaulis to dar buvo nematęs

Antradienį Filipinuose baigėsi 41-ojo pasaulio galiūnų čempionato grupių etapas. Po jo paaiškėjo visi 10 finalo dalyvių. Šį savaitgalį vyksiančiame finale dalyvaus lietuvis Žydrūnas Savickas, amerikiečiai Brianas Shaw, Robertas Oberstas ir Martinas Licis, islandas Hafthoras Bjornssonas, lenkas Mateuszas Kieliszkowskis, slovėnas Matjažas Belšakas, kanadietis Jeanas-Francois Caronas, Pietų Afrikos Respublikos atstovas Johanas Elsas ir gruzinas Konstantinas Janašija.
2018-05-03

Žydrūnas Savickas liko be medalio Europos čempionate

Lidso mieste vykusiame Europos galiūnų čempionate varžėsi du lietuviai – Žydrūnas Savickas ir Vytautas Lalas, tačiau abu liko be medalių. Jeigu V.Lalą po trečios rungties sustabdė blauzdos trauma, tai Ž.Savickas prieš paskutinę rungtį turėjo realius šansus iškovoti sidabrą arba bronzą, bet iš penkių akmenų sukėlė keturis bei liko ketvirtas. Lietuvis surinko 33 taškus. Europos čempionu tapo islandas, „Sostų karų“ aktorius Hafthoras Bjornssonas, surinkęs 44 taškus.
2018-04-08

Stipriausias pasaulio žmogus Savickas gerbėjams ruošia staigmeną

Balandžio 7 d. dvylika galingiausių žemyno vyrų dėl nugalėtojo laurų susikaus Europos čempionate. Po kelerių metų pertraukos šiose svarbiose varžybose startuos ir stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas garsiausias Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas. „Kol kas jokių prognozių”, - su šypsena sakė žinomas mūsų šalies sportininkas. Ž. Savickas Europos čempiono titulą yra pelnęs keturis kartus, tačiau pastarąsias kelias varžybas praleido.
2018-04-06
Į viršų