A. Sysas rėžė, ką mano apie galimą G. Kildišienės ir R. Karbauskio pasitraukimą iš Seimo Pavadino Romeo ir Džuljeta

„Mes ne iš mėnulio iškritę, turėjom pasimokyti iš mūsų kolegės Birutės Vėsaitės. Skraidymas privačiais lėktuvais, net užsimokėjus, brangiai kainuoja. Važinėjimas automobiliu, irgi užsimokėjus, rezultatas tas pats“, - Gretos Kildišienės etikos pažeidimus komentavo Algirdas Sysas.

Šią savaitę G.Kildišienės automobilio nuomos istorija sulaukė didelio susidomėjimo. Automobilį „Range Rover“ iš Ramūno Karbauskio valdomo „Agrokoncerno“ lizingu įsigyti siekė parlamentarės mama Vladislava Mikalauskienė, automobiliu naudojosi G.Kildišienė. „Agrokoncerno“ advokatas Evaldas Valčiukas ketvirtadienį pasirinktiems žurnalistams parodė lizingo sutarį. Pranešta, kad joje matyti, jog automobilį V.Mikalauskienė planavo įsigyti už 47 tūkst. eurų, tačiau sutartis, anot advokato, nutraukta. Anot Algirdo Syso, jo nebeįtikina Gretos Kildišienės pateikiamos versijos.

„Čia yra, manau, „Naisių vasaros“ tęsinys“, - teigė A. Sysas.

Visą atsakymą žiūrėkite vaizdo įraše.


Rašyti komentarą...
Įstatymai yra visiems
2017-01-20 12:55:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai konservuotos Bilotaitės vojažai ir dalyvavimas afrikos ralyje taip pat bus tiriamas, kaip nežinia iš kokių lėšų ir akivaizdžių sąsajų su verslu bei neptūno vandens užslėpta reklama? Ir be abejonės, bus nubausta už pareigų nevykdymą, nes praleido seimo posėdžius?
Atsakyti
-10

k
karolis
2017-01-20 13:04:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau nusibodo visiems zurnalistu ispustas burbulas.gaila man konservatoriu kad jie nemoka pralaimet.nepamils ju zmones net jei ir labai juodins valstiecius.liaudis juos isrinko leiskit jiems dirbti.kai padirbs metus tada kritikuokit.tardytojai zurnalistai puola kaip zverys.gali zmogus ir pasimest nuo pastovaus puolimo ir pasakyt ka nors netaip.seka kiekviena zingsni kiekviena zodi.ziniu jau neziuriu nenoriu gadint sau nervu
Atsakyti
-7

V
V
2017-01-20 14:04:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duokit Valstiečiams valyti Lietuvą nuo korupcijos!!! Jau prisigrobėt pakankamai... O visas šitas skandalas yra dirbtinai daromas (kaip ir Pakso suteikta pilietybė rėmėjui). Tuo tarpu Adamkus ne kartą suteikdavo pilietybę išskirtine tvarka, bet visiems gerai buvo... Gal užtenka mulkinti liaudį...
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų