Radži apie įvaikinimo dramą Kaune: viskas dėl naudos

Dainininkas Radži nuo dviejų metų augęs vaikų globos namuose neliko abejingas mažos mergaitės iš Kauno likimui. Atlikėjas TV3 laidoje „Prieš srovę“ drąsiai pareiškė savo nuomonę apie mažos mergaitės dramą, kurios istoriją jau porą savaičių stebi Lietuvos gyventojai. Dainininkas skeptiškai atsiliepė apie nežinia iš kur atsiradusius mergaitės, gyvenančios Kauno globos namuose, brolius. Jam kilo daug klausimų į kuriuos jis neturėjo atsakymų. 

„Kur jie buvo iki šiol? Kažkas kažkur Anglijoje blaškėsi, kažkas dar kitoje valstybėje. Patys jie net ne Lietuvoje ir nori tapti Lietuvoje globėjas. Tai, kaip čia gaunasi? Kur ta mergaitė buvo iki tol? Globos namuose“, – emocingai kalbėjo globos namų duonos ragavęs Radži. 

Jis teiravosi, ar broliai neapleido mažametės iki to momento, kai ją nutarė įsivaikinti šeima iš Naujosios Zelandijos.

„Ją lankė broliai iki šio viso įvykio? Ar Jums nejuokinga? Aš suprantu taip, čia mano tik nuomonė, aš pats brolių neturiu, man nėra kaip įsivaizduoti, bet aš vaikų namuose augau ir matydavau. Kur tie broliai buvo anksčiau? Reikėjo rūpintis. Broliška meilė negalėjo atsirasti po šešių metų. Kiek suprantu jie yra vyresni už tą sesę, tai visą laiką turėjo domėtis ta mergaite, kodėl ji buvo vaikų namuose? Jie gi galėjo anksčiau susitvarkyti dokumentus, tapti globėjais. Mane ir tai svetimi žmonės globojo“, – kalbėjo Radži.

Jis tikino, kad kraujo ryšys svarbus, bet dar svarbiau tai, kad jis būtų niekada nenutrūkęs, o šiu atveju yra kitaip. 

„Aš suprantu taip, gal aš blogai suprantu, bet jei tu esu brolis, tai kraujo ryšys neturėjo nutrūkti“, – sakė Radži.

Jis tikino, kad būtų patikėjęs broliška meile, jei ji nebūtų atsiradusi staiga.

„Svetimi žmonės ir tai, tarkime, aš savo pavyzdį imu: jie galėjo pagloboti metus ir sakyti – nebemyliu, ir tai manęs nenumetė. Man jau 32 metų iki šių dienų globoja. Man jos vaikai kaip brolis ir sesuo. Jie manęs niekada neatsisakė, jie mane net pakrikštijo“, – atsiminimais dalijosi Radži.

REKLAMA

Jis mano, kad broliai apie sesutę prisiminė dėl finansinės paskatos.

„Patys gi Lietuvoje negyvena, kur ji gyventų, jei jis būtų globėju? Londone? Tai kas čia blogo tada į Naująją Zelandiją? Tai nors pas normalius įtėvius“, – savo mintimis dalijosi dainininkas. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad teismas turi paskelbti sprendimą, ar mergaitę bus leista įvaikinti įtėviams iš Naujosios Zelandijos.

Mergaitės brolis, sausio pradžioje viešėjęs Lietuvoje ir sakęs, kad sieks mergaitės globos, skelbta, kad išvyko į Jungtinę Karalystę ir gerbs sesers nuomonę, jei ji norės gyventi su globėjais.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-01-17 07:19:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu.
Atsakyti
0

V
Virga
2019-01-17 07:38:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai teisingai sako
Atsakyti
0

v
vaiknamietė
2019-01-17 08:54:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, Radži teisingai apie brolius sako, aš sesę, vos gavau butą, tvarkiausi dokumentus, kad galėčiau iš Kuršėnų vaikų namų parsivežti, nors atostogoms, o vėliau ir visam sugrįžo. Juk broliai žinojo, kur yra sesė. Manau, kad tas, kuris buvo atvykęs, gavo gerą sumą, užtat ir pasiskubino dingti. Vienu žodžiu pardavė sesę. O tie žmonės iš Zelandijos - pagarbos verti, kad ima našlaičius. Gal mergaitė užaugs daug laimingesnė, nei čia.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų