Liudininkų pasakojimas – pribloškia: štai, kas vyko vaikų akivaizdoje žuvus mamai

Šakių rajoną sukrėtė nelaimė – sekmadienio vakarą namuose sudegė dviejų mažamečių motina, vaikus tik per stebuklą išgelbėjo kaimynas.

Kaip skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, pranešimas apie gaisrą Gelgaudiškyje gautas 20.25 val., atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Pirmieji liepsnas pamatė kaimynai.

Kaimynas, atbėgęs į degančio namo kiemą, ten pamatė stovintį žuvusios jaunos moters sugyventinį. TV3 žurnalistams liudininkai pasakojo, esą, jis ramiai pasakė, kad viduje yra likę abu trejų ir ketverių mažyliai bei jų motina. Kaimynas Artūras ilgai nelaukė ir puolė prie lango.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gelgaudiškyje per gaisrą žuvo moteris

Jo šaukiami vaikai atsiliepė, pamatęs vieno rankytę, jis ištraukė pirmą vaiką, vėliau ir antrą. Kaimynas teigė girdėjęs ir viduje likusios 24-erių moters aimanas, tačiau namą jau buvo apėmę liepsnos ir jis neberizikavo eiti vidun.

Atvykę medikai į ligoninę išsivežė abu mažamečius ir juos išgelbėjusį kaimyną dėl apsinuodijo smalkėmis.

Po vidurnakčio namo viduje, kambaryje prie durų, rastas dviejų vaikų moters lavonas. Liudininkų teigimu, moters sugyventinis neseniai grįžęs iš įkalinimo įstaigos, o ji pati su vaikais taip pat turėjo socialinių problemų.

Per vaikų gelbėjimą nukentėjusio kaimyno žmona žurnalistams sakė ketinanti ligoninėje aplankyti per gaisrą mamos netekusios mažylius, kurie dabar yra šoke.

Naujoje vietoje gyveno vos savaitę

Gelgaudiškio miestelio seniūnas V. Dabravolskis BNS sakė, kad žuvusi miestelio gyventoja Kristina V. glaudėsi pas sugyventinį, sename jo tėvų name, jauna moteris buvo įtraukta į socialinės rizikos šeimų sąrašą. Su vaikais šiame name Kristina V. gyveno maždaug savaitę.

REKLAMA

„Problemos buvo su ja“, – pripažino seniūnas.

Jis BNS pasakojo, kad Kristina V. kartais išeidavo kelioms dienoms ir palikdavo savo vaikus, juos prižiūrėdavo vaikų močiutė, Kristinos V. mama. Žuvus mamai, tikimasi, kad našlaičiais likusius vaikus globos močiutė.

Nelaimės metu namuose buvo Kristinos V. sugyventinis. Į gaisravietę nuvykę policijos pareigūnai jam nustatė 2,16 promilės girtumą, BNS informavo Marijampolės apskrities policijos atstovė Daiva Klimavičienė.

Seniūnas įtaria, kad pora prieš nelaimę girtavo.

Po vidurnakčio namo viduje, kambaryje prie durų, rastas 1993 metais gimusios moters lavonas.

„Jie, matyt, abu buvo neblaivūs“, – spėja seniūnas V. Dabravolskis.

Per gaisrą nudegė stogas, apdegė pastato sienos, medinė perdanga, sudegė namo viduje esantys baldai ir kiti daiktai.

24 metų moters mirties priežastį tiria ekspertai.


Rašyti komentarą...
a
aira
2017-12-04 17:05:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
turbut pats ir padege, jei taip ramiai stovejo
Atsakyti
-5

l
lol
2017-12-04 21:23:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikus gelbėjo?? Nejuokinkit žmonių... Vaikus kaimynas gelbėjo. O jis matyt ir sukėlė gaisrą jei apdegęs buvo nors į degantį namą nėjo. Kaip jis galėjo nubėgti jos gelbėti jei buvo visiškai girtas?? Logikos turit?
Atsakyti
-4

N
Nezinot kaip buvo bent nelokit!
2017-12-04 18:34:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmones ar jus zinot ka kalbat?! As pazinojau juos asmeniskai. Taip jis grizes is ikalinimo istaigos, bet jis kabinosi i gyvenima, susirades darba, dirba, ne uz zmogzudyste ar padegimus sedejo, mylejo ir ja ir vaikus, kam jis butu deges savus namus? Ar girdit ka kalbat? Nuo elektros instaliacijos uzsidege, tas namas senas kaip karas. Jis nubego ja gelbeti, ji jau buvo uzdususi ir susmukusi prie peciaus, vaikus gelbejo del to ir nudege. Jam depresija, jis verkia del savo merginos. Jus gal ji apklauskit, jis vienintelis zino kas buvo, tie ziopliai kurie stovejo ir ziurejo, net nieko nedare! Taip jie isgerdavo, bet niekada nebuvo vaikai nepriziureti. Kaip jis tuomet apdege jei stovejo lauke? Tikriausiai kaimo pletku bobute apklauset ir kiek papasakojo tiek ir paraset. Spruko jis sakot? Jis blet isveztas i greitaja! Ji per prievarta igrudo, net nenorejo palikti visu ir vaziuoti i greitaja! Supisti zurnaliugos ir komentatoriai!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų