Gelbėtojai priminė gyvybiškai svarbią informaciją

Atvėsus orams gyventojai skuba kurti židinį ar krosnį, dažnai net nesusimąstydami, ar tikrai yra tam pasirengę. Kasmet šalyje kyla daugybė gaisrų dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų. Štai ir pirmadienį vakare Jurbarko rajone, Raudonėnų kaime, gyvenamajame name, užsidegė prie krosnies laikyta tara su benzinu. Gesindamas gaisrą ranką ir koją apdegė vyras.

Gelbėtojai priminė gyvybiškai svarbią informaciją (TV3 koliažas)
29

Šių ir daugelio kitų skaudžių pasekmių būtų galima išvengti, jei gyventojai, prieš kurdami krosnį ar židinį, prisimintų, savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje priminė Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Akimirkos iš kilusių gaisrų Lietuvoje

Gelbėtojai priminė, ką svarbu padaryti atėjus rudeniui. 

Būtina išsivalyti suodžius iš dūmtraukių ir krosnių prieš šildymo sezoną, o jo metu – ne rečiau kaip kartą per 3 mėnesius.

Draudžiama palikti be priežiūros kūrenamas krosnis, židinius ir leisti juos prižiūrėti mažamečiams vaikams.

Draudžiama kūrenti esant atidarytoms prakuros durelėms.

Draudžiama laikyti malkas ir kitą krosnių kurą arčiau kaip 1 metras nuo prakuros. O degi grindų ir sienų danga aplink krosnį turi būti apsaugota nedegiomis medžiagomis.

Draudžiama džiovinti ir laikyti degias medžiagas arčiau kaip 0,5 m nuo krosnių ir jų vamzdynų bei elektrinių šildytuvų.


Rašyti komentarą...
P
Petras.
2017-09-07 08:54:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmiausia visiems svarbiais priešgaisriniais klausimais informaciją turi duoti nacionalinis transliuotojas ,tinkamai reaguoti savivaldybės .Nieks niekuo nesirūpina, kai tai liečia nuskurdintus ar biedniokus,neginamas viešasis interesas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų