Kam reikalinga minia valdiškų teisininkų, jei milijonai eurų tenka privatiems advokatams?

Vieno portalų įtakingiausiu advokatu išrinktas Rolandas Valiūnas vienodai reikalingas ir konservatoriams, ir dabartinei valdžiai.  Ir Kirkilo, ir Kubiliaus, o dabar ir Butkevičiaus vyriausybės samdė brangiausius Lietuvos advokatus, tačiau beveik visada slaptai. Kam tuomet reikalinga minia valdiškų teisininkų, jei vis tiek milijonus eurų tenka išleisti privatiems advokatams?

Rolandas Valiūnas (nuotr. fotobankas.lt)

Štai advokatas Rolandas Valiūnas, vienos didžiausių ir brangiausių Lietuvoje advokatų kontorų vadovas. Be jo paslaugų niekaip neišsiverčia valstybės institucijos ir už jas sumoka.

Valiūnas vieno portalo apklausoje buvo išrinktas trečiu pagal įtaką teisininku Lietuvoje. O įtakingiausių teisininkų eilėje – pirmuoju pagal įtaką advokatu.

REKLAMA

Jis yra ir meno kolekcionierius, kartais pašmėžuojantis glamūrinio „Stiliaus" puslapiuose.

Valiūno kontora per paskutinius penkerius metus iš valstybės institucijų vien tik iš stambesnių užsakymų susižėrė 3,5 milijono eurų.

Iš viso valdiškos įmonės pastaraisiais metais sumokėjo didžiosioms advokatų kontoroms 17 milijonų eurų. O kur dar smulkūs pirkimai, kurių susekti beveik neįmanoma. Nepaisant to, kad visose įstaigose yra teisės skyriai.

Nors panašiai iš valstybės uždirbo ir dar kelios advokatų kontoros, pavyzdžiui, TGS, Valiūnas yra pirmasis, kuris įžengė į šią valdiškų užsakymų teritoriją. O išgirdęs klausimą apie advokatą Valiūną, susisiekimo ministras iš nuostabos net kilsteli antakius.

Plačiau apie tai – TV3 žinių siužete.


Rašyti komentarą...
K
Klaustukas
2015-12-29 20:05:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejaugi bus imtąsi advokatų???? Juk jems, kuo procesas ilgesnis, tuo getiau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų