News Bridgepix nuotr.

News Bridgepix nuotr.

Įtakingiausiu Lietuvos žmogumi antrus metus iš eilės išrinktas kadenciją baigęs prezidentas, ekspremjeras Algirdas Brazauskas. Įtakingiausių žmonių reitingą skelbia savaitraštis „Veidas”.

60 įtakingiausių Lietuvos žmonių reitingas sudarytas apklausus Seimo narius, verslininkus ir eilinius gyventojus.

A.Brazauskas sau už nugaros paliko dabartinį ministrą pirmininką Gediminą Kirkilą bei prezidentą Valdą Adamkų, kurie įtakingiausių Lietuvos žmonių dešimtuke užėmė atitinkamai 3 ir 4 vietas.

Antrąją vietą dešimtuke užima verslininkas, vienas iš "Achemos" grupės savininkų Bronislovas Lubys, penktąją - vienas iš "Vilniaus prekybos" akcininkų Nerijus Numavičius, 6-ąją - pagrindinis dienraščio "Lietuvos rytas" akcininkas Gedvydas Vainauskas.

Į dešimtuką taip pat pateko konservatorių lyderis Andrius Kubilius (7 vieta), kardinolas Audrys Juozas Bačkis (8 vieta), arkivyskupas Sigitas Tamkevičius (9 vieta) ir Konstitucinio Teismo pirmininkas Egidijus Kūris (10 vieta).

Įtakingiausiųjų dvidešimtukas:

1. Algirdas Brazauskas, buvęs politikas

2. Bronislovas Lubys, „Achemos grupės“ savininkas

3. Gediminas Kirkilas, Socialdemokratų partijos pirmininkas, Premjeras

4. Valdas Adamkus, Prezidentas

5. Nerijus Numavičius, „VP grupės“ akcininkas

6. Gedvydas Vainauskas, „Lietuvos ryto“ leidėjas

7. Andrius Kubilius, Tėvynės sąjungos pirmininkas

8. Audrys Juozas Bačkis, kardinolas

9. Sigitas Tamkevičius, Kauno arkivyskupas

10. Egidijus Kūris, Konstitucinio Teismo pirmininkas

11. Dalia Grybauskaitė, Europos Komisijos komisarė

12. Darius Mockus, „MG Baltic“ prezidentas

13. Vitas Tomkus, „Respublikos“ leidėjas

14. Albinas Januška, diplomatas, G. Kirkilo patarėjas

15. Vytautas Landsbergis, Europos Parlamento narys

16. Rimandas Stonys, „Dujotekanos“ vadovas

17. Česlovas Juršėnas, socialdemokratas

18. Povilas Malakauskas, Saugumo departamento vadovas

19. Kazimira Prunskienė, žemės ūkio ministrė

20. Vytautas Greičius, Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Voveruška
2007-12-13 11:02:32
Grūto parkas laukia Sigutės aukos!
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
wdmtqwmdda 2008-07-06 06:16:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tpmo96 elkummumoziu, [url=http://vfkkxstsqfwd.com/]vfkkxstsqfwd[/url], [link=http://ckuydjzjvlyj.com/]ckuydjzjvlyj[/link], http://vxurebywsmyr.com/   ATSAKYTI
BMA 2007-12-14 07:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ruskinis tyrimas.che,che,che...   ATSAKYTI
Lapė 2007-12-13 17:54:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Brazauskas įtakos nebuvo praradęs. Jis - turtingiausias.Kad vėl įtakingiausias reškia komunistinių horizontų eros pratęsimą.   ATSAKYTI
=== 2007-12-13 16:45:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Brazausko šmėkla ir vel klajoja virš Lietuvos.......?++   ATSAKYTI
praeivis 2007-12-13 16:42:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuvos duobkasys Nr.1 ir vel pirmose gretose. Viespatie, apsaugok Lietuva nuo jo itakos .   ATSAKYTI
Idomu, 2007-12-13 15:31:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kokia nauda Lietuvos zmonems is tu "itakingiausiu"?
   ATSAKYTI
partizanas 2007-12-13 15:27:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nejuokinkit zmoniu   ATSAKYTI
Polis 2007-12-13 14:50:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kur Seimo pirmininkas, Vilniaus ir Kauno merai, Rolis, Viktoras, Petras ir kiti didžiai gerbiami politinio elito atstovai?   ATSAKYTI
nuu 2007-12-13 14:30:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
cia tipo kuris itakingesnis mafijozas ant Lietuvos ... ar kaip ??   ATSAKYTI
sean 2007-12-13 14:02:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
aiskiai A. Brazauskas nesiruosia trauktis is politikos iki pat savo mirties, pagal senas TSRS tradicijas, o gal jau ir sekant dabartiniu Rusijos prezidento Putino pavyzdziu (bet Putinas tai jaunas). Apklausa nupirkta ir surezisuota, skirta itakoti visuomenes nuomonei ir iskelti pretendenta kaip vieninteli galinti toliau valdyti Lietuva, uzmirstant jo visus anksciau padarytus "gerus" darbelius. Matomai jau pradejo slysti zeme is po koju tiems, kurie taip inirtingai stumia pretendenta i valdzia. Gerb. Lubiui ir visai jo shaikai, reikia mesti dar viena korta, o gal ir paskutine tam, kad islaikytu valstybes valdzia savo rankose priimant palankius istatymus ir sprendimus palankius tiktai sau bet ne visuomenei. Pagal siu tarybiniu pensininku mastyma, jiems visuomene tik avinu banda, kuri turi moketi jiems duokle ir eiti laza.   ATSAKYTI
na 2007-12-13 13:32:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
man atrodo cia daug zmoniu truksta.

pvz, normaliai pasirodo matulevicius, paleckis, glaveckas. KUR JIE? nesusimokejo uz pavardes straipsnyje??   ATSAKYTI
ONA 2007-12-13 13:27:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ĮDOMU, KIEK SUMOKĖJO UŽ APKLAUSĄ IR STRAIPSNIO SUKŪRIMĄ VISI KURIE PAPUOLĖ PENKETUKE, MANES NIEKAS NEKLAUSĖ, TAD KAD TOKIA APKLAUSA LYGI -NULIUI, O TAI REIŠKIA, KAD PROVOKACINIO PAGRINDO. TOKIĄ APKLAUSĄ ATLIKUS, TURĖTŲ VYKDYTOJAS PATEIKTI PATVIRTINANTĮ DOKUMENTĄ PRIE STRAIPSNIO , SU APKLAUSTŲ"RESPONDENTŲ" PARAŠAIS.
TODĖL, ČIA YRA PLETKAS"TURGAUS BOBUČIŲ" IR ŠAUKIANČIŲ VILKŲ" SAPNAS"   ATSAKYTI
GEDIMINAS LRLS Lazdynų skyriui 2007-12-13 13:27:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerbiami LRLS Lazdynų skyriaus nariai,

Kreipiuosi į Jus ,nes situacija partijoje ir skyriuje situacija vis sunkėja. Prasidėjo dalykai,kurie mano nuomone yra netoleruotini nei teisinėje valstybėje nei liberalų partijoje -tai yra Žodžio laisvės draudimas ir cenzūra.Norėjau ir anksčiau į Jus kreiptis tačiau skyriaus sekretorė piktybiškai ir sąmoningai atmesdavo mano prašymus.Turiu rimtą įtarimą ,kad jinai ne tiktai savo valia tai daro ,o yra įpareigota tai daryti partijos pirmininko Petro Auštrevičiaus,partijos pirmininko pavaduotojo Gintaro Steponavičiaus ir skyriaus pirmininko Egidijaus Gudanavičiaus valia.

Aiškiai matau ,kad partijos vadovybė ne tik nesprendžia partijos vidaus problemų,bet ir jas gilina.Numatau kad netolimoje ateityje esant tokiai tendencijai ,partija bus susiskaldžiusi grupelėmis ir bus tik partija autsaiderė ,nieko nelemianti Lietuvos politikoje.

Todėl siūlau per partijos suvažiavimą būtiani išrinkti naujus išmintingus ir garbingus žmones į partijos valdybą ir būtinai kitą partijos pirmininką ,kuris turėtų ir žmonių rinkėjų ir mūsų partiečių pasitikėjimą.Čia kažkieno prognozuojamos 14-15 Seimo vietų ,mano nuomone vėl iliuzija ir tikrovės nesuvokimas ,primenu kiek prisimenu P.Auštrevičius irgi prognozavo 10 vietų VMS ,o gavo tik keturias,mano prognoze geriausiu atveju esant šiandieninei partijos žalingai politikai ,tai bus 6-7 vietos.Vien tas tikrovės nesuvokimas aiškiai parodo ,kad vadovybė nesugeba vadovauti .

Raginu jus partiečiai bailiai netylėti ,o išsakyti savo asmenines nuomones partijos vadovybei susirinkimuose ,elektroniniu paštu ir taip toliau.

Dėl mūsų skyriaus kandidato ar kandidatų į Seimo rinkimus.Tai kaip suprantu kandidatuos Gintaras Steponavičius.O aš siūlau nepatvirtinti jo kandidatūros dėl jo praeities ,tai yra dėl jo ryšių su A.Janukoniu ir A.Zuoku (tie kas norite galite pasiskaityti internete išklotines,o kas parašys man asmeniškai tai ,kad nereiktų jums vargti tai aš jums atsiųsiu trumpą kopiją ,kurios yra korupcinio turinio ir Seimo komisijos išvadas).Taip pat įvertinu tai ,kad per jo kadensijas nieko ypatingo nėra nuveikta lazdyniečiams ir Lazdynams.Mano tvirtu įsitikinimu Seimo narys turi turėti nepriekaištingą reputaciją ir jis neturi užtraukti partijai nepasitikėjimo partijos nariais,todėl siūlau jauniems perspektyviems protingiems žmonėms su nepriekaištinga reputacija kandidatuoti į Seimą ir nebijoti to ,kad esate šiai dienai negarsūs.Tai tik mano asmeninė nuomonė,ji nėra privaloma skyriaus nariams ,tačiau turiu neabejotiną teisę ,remiantis partijos įstatais išreikšti savo nuomonę visais partijos veiklos klausimais.

Visiems siūlau neleisti mums iš mūsų partijos padaryti panašią į abonentinę LiCS partiją iš kurios kai kurie, kas buvote LiCS, buvote priversti išeiti.

Nepamirškime visi ,kad kai stojome į partiją narystės partijoje anketoje esame pasirašę po Moralumo,Sąžiningumo ir Atsakomybės principais.Ir jei kritikuodami A.Zuoką ar kitus neteisius politinius veikėjus būsime tokie patys kaip jie ,tai vadinasi būsime dar šlykštesni ir neteisesni už juos.

Pagarbiai LRLS Vilniaus miesto Lazdynų skyriaus narys

Gediminas Gemskis

   ATSAKYTI
2 pfff 2007-12-13 13:02:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
vaikeliau, uzauk.

tai yr PR technika: brazauskas mato, kad praranda valdzia ir paskutini (?) karta megina nustumti palecki...   ATSAKYTI
pfff 2007-12-13 12:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kurioj vietoj itakingiausias brazius???

mokedamas uz si uzsakyta straipsni ar plikdamas, nes nepakencia, kad socdemai vis labiau palaiko palecki??   ATSAKYTI
ligos simptomas 2007-12-13 12:49:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Manau tai atskleidzia tikraja padeti Lituvelei.Galima daryti
labai niurias prognozes apie musu ateiti .Sistema jau veikia.Klanas nebaudziamas tokie lietuviski brahmanai o is tiesu tik vagisiai ir padugnes.   ATSAKYTI
kuba 2007-12-13 12:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
astuonkojis   ATSAKYTI
dar 2007-12-13 12:35:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kam toks absurdas reikalingas. Kokį tikslą tokios apklausos turi, kai viename sąrąše ir Brazauskas ir Tamkevičius. Naktis ir diena suplakami. Liaukitės jaukti protus po tokiais pavadinimais.   ATSAKYTI
ogi 2007-12-13 12:32:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tad nieko nuostabaus. Įtakingiausias nereiškia garbingiausias ar moraliausias, ar doriausias. Jis tik neigiams Įtakas Lietuvoje darė. tai korupcijos ir KGB voratinklio įtakingiausias voras.   ATSAKYTI
Nuomonės formuotuvas 2007-12-13 12:07:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Runkeliai myli ir mylės vagis profius komuniagas!
Ką tik komuniaga pavogė - tas jo paklodės tūmbočkoj!
Jei jau vagiate, tai vokite dešimtis milijonų!   ATSAKYTI

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Gitanas Nausėda  (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
Lobistinės veiklos įstatymas turi būti keičiamas, nes, remiantis dabartiniu reglamentavimu, sunku pasakyti, kas laikytina legalia, o kas – nebelegalia veikla, sako prezidentas ...
Aidas Budrys (nuotr. LBA)
Lietuvos bankų asociacijos (LBA) valdyba, reaguodama į asociacijos prezidentui Mantui Zalatoriui pareikštus įtarimus, jo apribotas galimybes atlikti LBA veiklai užtikrinti ...
Policija (nuotr. Fotodiena.lt)
Ketvirtadienį, apie 20.11 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Širvintų mieste, Vilnaius ...
Vydas Petkevičius (nuotr. stop kadras)
Anapilin iškeliavo legendinis šalies aktorius – Gediminas Girdvainis. Daugelis jo kolegų šiandien sunkiai valdo emocijas ir su TV3 žiniomis dalijasi prisiminimais apie išėjusį ...
(nuotr. Broniaus Jablonsko)
Ketvirtadienį, apie 19.39 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus rajone, Kalvelių sen., Pakenės k., ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų