darius mockus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius mockus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius mockus“.

MG grupė pernai akcininkams išmokėjo 20 mln. eurų dividendų

Dariaus Mockaus kontroliuojama viena didžiausių Lietuvoje gamybos, prekybos, nekilnojamojo turto ir žiniasklaidos grupių MG grupė pernai uždirbo 32,5 mln. eurų grynojo konsoliduoto pelno – 19 proc. mažiau nei užpernai, kai jis siekė 40,2 mln. eurų.  Grupė pernai išmokėjo 20,3 mln. eurų dividendų (2022 metais – 14,1 mln. eurų), o jų bei kitų gautinų sumų gavo 10,1 mln. eurų (3,96 mln. eurų).  „Nors 100 proc.
2024-05-30

Turtingiausi Lietuvos verslininkai: milijardierių dabar jau yra dvigubai daugiau

Per metus Lietuvoje padvigubėjo milijardierių – buvo trys, o dabar jau šeši. O vienam milijardieriui naujokui augintis turtų nesutrukdė ir garsiausia politinės korupcijos byla. Šimtais milijonų eurų, kol vyko teismo procesai, praturtėjo nuteisto koncerno „MG grupė“ savininkas Darius Mockus.  Nuo 350 mln. iki milijardo eurų, beveik triskart – tiek išaugo verslininko Dariaus Mockaus turto vertė nuo 2016-ųjų, kai kilo „MG Baltic“ politinės korupcijos skandalas.

Skirmantas Malinauskas paaiškino, kaip „MG grupė“ laimi valstybės konkursus: „Už mažų įmonių stovi šimtamilijoniniai užsakymai“

Vilniaus pašonėje, Rokantiškėse, dygsta didžiausios Lietuvoje kareivinės. Dvidešimties futbolo aikščių plote įsikurs daugiau nei pusė tūkstančio karių bei administracija, garažuose stovės pėstininkų kovos mašinos, veiks ir remonto dirbtuvės, plovykla, degalinė – viskas, ko reikia kariams. Kiek mažesni kariniai miesteliai dabar statomi ir Šilalės rajone bei greta Šiaulių. Dar pernai vasarą ministerija statyboms planavo gerokai mažiau pinigų – apie 169 mln. eurų.

TV3 Žinios. Lietuvoje padvigubėjo milijardierių; Lietuvoje pradėjo kristi kainos; Šilumininkai brangina šilumą

Per metus Lietuvoje padvigubėjo milijardierių – buvo trys, o dabar jau – šeši. O vienam milijardieriui naujokui augintis turtų nesutrukdė ir garsiausia politinės korupcijos byla. Šimtais milijonų eurų, kol vyko teismo procesai, praturtėjo nuteisto koncerno „MG grupė“ savininkas Darius Mockus. Į turtingiausiųjų gretas šovė ir jauni verslininkai, startuolio „Tesonet“ įkūrėjai Tomas Okmanas ir Eimantas Sabaliauskas.
2023-11-28

DIENOS PJŪVIS. Kodėl buvusio „MG Baltic“ prezidentas išsisuko?

Lietuvos apeliacinis teismas trečiadienį pakeitė pirmos instancijos teismo sprendimą ir nuteisė visus kaltinamuosius koncerno „MG Grupė“ (anksčiau vadinosi „MG Baltic“) politinės korupcijos byloje, trims iš jų buvo paskirtos realios laisvės atėmimo bausmės. Vieninteliam koncerno akcininkui ir vadovui Dariui Mockui realių kaltinimų nepareikšta.

„MG Grupės“ byloje – ir Dariaus Mockaus vaidmuo: teisininkas prakalbo, kodėl iš balos jis išlipo sausas

Lietuvos apeliacinis teismas trečiadienį pakeitė pirmos instancijos teismo sprendimą ir nuteisė visus kaltinamuosius koncerno „MG Grupė“ (anksčiau vadinosi „MG Baltic“) politinės korupcijos byloje, trims iš jų buvo paskirtos realios laisvės atėmimo bausmės. Vieninteliam koncerno akcininkui ir vadovui Dariui Mockui realių kaltinimų nepareikšta.  Viešai šį klausimą iškėlė advokatas Dominykas Vanhara.

1 mln. eurų bauda Mockaus „MG grupei“: jai mokės policija, kariuomenė ir ministerijos?

Trečiadienį Lietuvos apeliacinis teismas už korupciją nubaudė ne tik politikus, partijas ar verslininką Raimondą Kurlianskį. Daugiau kaip 1 mln. eurų bauda nubausta ir „MG grupė“, priklausanti vienam turtingiausių lietuvių laikomam Dariui Juozui Mockui. Anksčiau ji vadinta „MG Baltic“ koncernu, R. Kurliaskis buvo jo viceprezidentas, kartu ėjo įvairias pareigas grupės įmonėse.
2023-11-24

Nuo rugsėjo 1 d. – nauja tvarka dėl praleidinėjamų pamokų: štai kada praneš vaiko teisėms

Daugeliui susirūpinus dėl mokinių polinkio praleidinėti pamokas, nuo rugsėjo įsigalios nauja griežtesnė tvarka, pagal kurią pamokų praleidimas bus pateisinamas dėl vaiko ligos, kai elektroninėje sveikatos sistemoje fiksuojamas apsilankymas pas gydytoją, arba vaiko nebuvimą pamokose galės pateisinti tėvai, bet ne daugiau nei 5 dienas per mėnesį.

Sausi iš balos neišlips: vaikai nelankys mokyklos be priežasties – tėvai aiškinsis vaikų teisėms

Dabar vasara, tad vaikai ir paaugliai gali pramogauti be rūpesčių, bet atėjus rudeniui pramogavimas pamokų metu gali apsunkti. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija sugalvojo ir kartu su Seimu beveik įgyvendino priemones, kurios turėtų padėti išvengti pamokų praleidinėjimo, o vaikams nuolaidžiaujantys tėvai gali dažniau sulaukti vaiko teisių specialistų vizitų.  „Mes kartais bijome tėvams pasakyti, kur yra jų atsakomybė. Nes dabar buvo tik mokykla, mokykla, mokykla.

Išvydęs kritišką mokytojų trūkumą ekspertas nebegali tylėti: „Po 3 metų situacija jau bus siaubinga“

1290 – tiek pedagogų Užimtumo tarnyboje ieško darbo. Nepaisant to, mokytojų stygius mokyklose pasiekė kritinį tašką. Dalyje šalies regionų jau skambinama pavojaus varpais, nes bijoma, kad po kelerių metų nebebus kam mokyti vaikus matematikos, chemijos, fizikos, biologijos, informacinių technologijų.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų