Kavinėje kaukės nedėvėjusiam Registrų centro vadovui skirta bauda

Kavinėje apsauginės veido kaukės nedėvėjusiam Registrų centro direktoriui Sauliui Urbanavičiui policija skyrė pusę minimalios baudos – 250 eurų. 

„Pripažįstu, kad tuo metu kavinėje kaukės nedėvėjau, nors visą laiką atsakingai ją dėviu. Dėl to labai apgailestauju. Paskirtą baudą jau sumokėjau“, – BNS perduotame komentare ketvirtadienį teigė S. Urbanavičius. 

Sostinės trečiojo policijos komisariato pareigūnai ketvirtadienį pradėjo administracinę bylą dėl veikos, sukėlusios pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms. 

Kaip BNS informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja, tyrimas buvo pradėtas po viešojoje erdvėje pasirodžiusios informacijos. Jos teigimu, policija apie įvykį negavo jokio pranešimo nei iš kavinės personalo, nei iš kitų joje buvusių žmonių. 

Apie tai, kad S. Urbanavičius atėjo į vieną Vilniaus kavinę nedėvėdamas privalomos apsauginės veido kaukės, trečiadienį vakare pranešė portalas lrytas.lt . 

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad dėl privalomų nurodymų nesilaikymo gresia nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų baudos. Nusižengusiems pirmą kartą ir kaltę pripažįstantiems skiriama pusė minimalios baudos.  


Rašyti komentarą...
I
Iš šono
2020-08-27 16:55:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užėjo koks žmogus į kavinukę be kaukės(pamiršo automobilyje).Kavinės prižiūrėtojai gali jį išmesti lauk.Išmestasis niekada daugiau kojos ten nekeltų ir dar draugams nerekomenduotų.Bet yra geresnis variantas-galėtų padavėja pasiūlyti nusipirkti kaukę kad ir už 1€...Ir nereiktų rašyti straipsnių,pilti pamazgų,daryti administracinių nusižengimų tyrimų.Dabar visi turi darbo,kuris nesukuria pridėtinės vertės...
Atsakyti
-4

R
Rrr
2020-08-27 18:43:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl nepakomentuojate apie šio valdininko elgesio su padavėja.
Atsakyti
-2

A
Arūnas
2020-08-27 18:02:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką siūlai darbuotojai susimokėti algos dydžio bauda už tai kad aptarnavo ar kaip
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų