Iš Italijos į Kauną grįžęs vilkiko vairuotojas pasijuto blogai – jam iškviesti medikai

Antradienio rytą į Kaune įsikūrusius muitinės sandėlius iš Šiaurės Italijos grįžęs vilkiko vairuotojas pasiskundė į gripą panašiais simptomais, jam kviesti medikai, tačiau, pasak liudininkų, jie neturėjo termometro, todėl netrukus išvyko.

Ligoninė Andrius Ufartas/Fotobankas

Kaip BNS sakė Kauno Taikos prospekte esančio „Lavisos Lez terminalo“ vadovo Venantas Gasparavičius, greitosios pagalbos medikai buvo kviesti iškart, kai į teritoriją įvažiavęs vairuotojas pasiskundė negalavimais, tačiau pirmąjį kartą jie pasiūlė vyrui kreiptis į šeimos gydytoją.

„Atvažiavo vairuotojas, sakė, kad karščiuoja, gerklę skaudą. Jis atvažiavo iš to regiono Šiaurės Italijos, iš Veneto, už 10 kilometrų nuo kaimelio, kuris uždarytas. Mes paskambinome į 112, sujungė su budinčiu mediku. Jis pasakė, kad vairuotojas turi važiuoti pas šeimos daktarą. Bet mes sakome, kaip jis nuvažiuos su fūra didžiausia. Tai situacija niekaip ir neišsisprendė, jis liko teritorijoje“, – BNS sakė V. Gasparavičius.

Jo teigimu, po 15 val. į logistikos centrą atvyko medikai, bet vyro neišsivežė.

„Taip, jis dar teritorijoje. Įsikišo ir muitinė, liepė jo neišleisti. Muitinė mus informavo, kad atvažiavo greitoji, bet nieko nedarė. Nes atseit neturėjo termometro. Nesuprantu, kaip greitoji gali neturėti termometro“, – stebėjosi jis.

Anot „Lavisos koncerno“ atstovo, vilkikas priklauso įmonei „Kargautas“.


Rašyti komentarą...
J
Joo
2020-02-25 19:16:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks jausmas kad virusas pas mus tik lėktuvu gali atskristi. Atskrido vienas nesveikuojantis tai dar ir 8 aplink ištyrė. O kai žmogus su fura parvažiavo. Tai pats tegul pas daktarus važiuoja. Tai kam sakė skambint 112 ir niekur neit. Pajutus simptomus ir esant viruso grėsmei. Va ir išlindo kad niekam jie nepasiruošę. Tik oro uostų patikrai. O per kitur virusas šiukšu pas mus nelys.
Atsakyti
0

N
Niekam nerūpi
2020-02-25 18:21:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ar normalu sergantį žmogų taip palikti be jokios pagalbos ir neleisti išvykti? Tegu patys muitininkai veža į klinikas.
Atsakyti
0

J
Joo
2020-02-25 19:04:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va ir paaiškėjo kaip pasiruošę virusui. Kalbų daug o kai grėmės reali. Šnipštas gavosi. Taigi turėjo su spec apranga atbažiuoti ir iš karto išvežti. Kei iš užkrėstos zonos grįžo žmogus. Apidvokų valdžia. Trūksta žodžių
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų