Artėjant rinkimams aršiausios kovos laukiama penktadienį

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys teigia, kad laukia itin karštas penktadienis. Neišvengiamai artėjant balsavimo prezidento rinkimuose pabaigai, būtent šiandien paskutinių gyvų debatų Daukanto aikštėje metu gali susvyruoti rinkėjų apsisprendimas, ką rinkti šalies vadovu.

Tai gali tapti lemtinga diena Ingridai Šimonytei, kurią politologai ir lažybininkai laiko mažiau šansų laimėti turinčia kandidate.

„Šiandien bus debatai lauke, čia visiškai kitas žanras, nežinau, ar žmonės gali pasiruošti tokiam įvykiui, nežinodami precedento. Koks nors nevykęs juokelis gali daug ką nulemti. Vakare gali formuotis dalis visuomonės nuomonės <<..>> Šį vakarą šeimose bus aptarinėjama, lauko kavinėse, skambinsis žmonės pamatę, kas ten vyksta ir šiandien labai daug kas spręsi“, – TV3 žinių studijoje prognozavo sociologas.

Gaidys taip pat spėliojo, kas pastarosiomis savaitėmis labiausiai galėjo pakenkti kandidatų reputacijai. Pasak jo, Šimonytei ne į naudą, kad ją pradėjo savintis konservatoriai. Tuo tarpu Nausėdai galėtų pakenkti mažas balsavimo aktyvumas.

„Žinoma, kad čia yra minusas, nes prezidentas turi būti visų. Tuom jo ir stiprybė yra, kad jis yra visų prezidentas, – pastebi jis. – Kuo daugiau ateis rinkėjų, tuo palankiau yra Nausėdai, nes jo elektoratas platesnis“.

Visą pokalbį žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų