Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Skaitydami šį romaną turėsite progą pasižvalgyti po egzotiškos Meksikos ir saulėtos Ispanijos narkotikų mafijos pasaulį. Ši tikrais faktais grįsta ir meistriškai papasakota istorija privers ryte ryti knygos puslapius, nekantraujant sužinoti, kas bus toliau.

REKLAMA

Arturo Pérez-Reverte. Pietų karalienė: romanas. Iš ispanų kalbos vertė Arvydas Makštutis. – Vilnius: Vaga, 2010. – 472 p. Viršelio dailininkė Agnė Kananaitienė.

Romano herojė Teresa Mendosa – stipri, išskirtinė asmenybė, savo kelią pradėjusi nuo prekybos gatvėje ir prasimušusi į narkotikų mafijos viršūnes – pagarbiai vadinama Pietų karaliene.

Istorija prasideda taip: su Teresos vaikinu, narkotikų gabentoju „trumpiausio kilimo tako karaliumi“, susidoroja bosai, o ji, kad išneštų sveiką kailį, turi sprukti iš Meksikos. Likimas Teresą nubloškia į Maroko pakrantę, paskui į Ispaniją. Mafiozo panelė pamažu tampa sumania verslo partnere. Jai tenka paragauti net kalinio duonos, priprasti prie aukštuomenės blizgesio ir išmokti valdyti šį nuožmų verslą.

REKLAMA
REKLAMA

Knygos ištrauka:

Suskambo telefonas, ir ją persmelkė mintis, kad bus nužudyta. Tą suvokė tą taip aiškiai, kad sustingo laikydama rankoje skustuvą. Plaukai buvo prilipę prie veido, skendinčio karšto vandens garuose, nuo kurių rasojo keraminės plytelės. Telefono skambutis. Sulaikiusi kvapą, ji nė nekrustelėjo – tarsi tik sustingusi ir nekvėpuodama būtų galėjusi pakeisti tai, kas jau įvyko.    <...>

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų