Ketvirtojoje Pirmojo Baltijos kanalo projekto „Operos fantomas“ laidoje dalyviai žiūrovus pradžiugino ištraukomis iš garsiausių pasaulio miuziklų – „Mano puikioji ledi“, „Cabaret“, „Notre Dame de Paris“, „Katės“, „Jėzus Kristus superžvaigždžė“. Įspūdingą reginį garantavo ir spalvinga bei profesionali kiekvieno kūrinio scenografija, kuria žavėjosi ir komisijos nariai. Daugeliui dalyvių jie negailėjo aukščiausių balų, tačiau kai kuriuos iš jų privertė sunerimti.

Labiausiai vertintojus nuliūdino estrados mohikano Levo Leščenkos pasirodymas. „Visi trys tavo pasirodymai buvo atlikti vienodai“, – savo nuomonę išsakė Zurabas Sotkilava. Liubovę Kazarnovskają nuliūdino tai, kad dainininkas tėtušio Dolitlio ariją iš miuziklo „Mano puikioji ledi“ atliko rusų, o ne anglų kalba.

Tuo tarpu Valerijos pasirodymas tapo visiška L. Leščenkos priešingybe. Ji ne tik dainavo anglų kalba, bet ir sulaukė reto komisijos pripažinimo. Magdalenos ariją iš Andrew Lloydo Webberio miuziklo „Jėzus Kristus superžvaigždė“ komisija įvertino aukščiausiais balais ir šį atlikimą pavadino geriausiu per visą projektą.

REKLAMA

Valerijos pasirodymą sutiko pakomentuoti ir garsus Lietuvos dainininkas Jeronimas Milius, kuriam prieš kelis metus teko atlikti pagrindinį vaidmenį lietuviškame miuziklo „Jėzus Kristus superžvaigždė“ pastatyme. Tiesa, priešingai nei komplimentus Valerijai žarsčiusi komisija, J. Milius jos pasirodyme įžvelgė ir minusų.

Valerijos pasirodymą galima pažiūrėti čia:


Rašyti komentarą...
d
d0o re mi
2011-10-05 23:03:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
O geriausiai tą vakarą pasirodė Dima Bilanas su Kristaus arija iš ,,Jesus Christ superstar". Pribloškiantis atlikimas. Bendrai labai geras projektas. Tikrai pamatai, kuris tikras dainininkas.
Atsakyti
0

w
wera
2011-11-03 09:29:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
jo ta anglų kalba ten ne viena kliūtis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų