Debiutinio grupės „Suicide DJs“ albumo „Animation(...)“ pristatymas įvyks jau šį penktadienį, spalio 31 dieną Vilniuje, tačiau tiems, kas nori anksčiau už kitus įsigyti ką tik iš gamyklos atkeliavusį patį pirmąjį šio albumo egzempliorių, grupės nariai siūlo šį albumą išsimainyti.

Muzikos gerbėjai pasiūlymą mainyti pirmąjį „Suicide DJs“ albumą gali rasti interneto svetainėje www.mainyk.lt, kurioje šis pasiūlymas galioja iki spalio 30 dienos, 12 valandos. Ketvirtadienį po vidurdienio grupė išsirinks geriausią arba įdomiausią, kurio autoriui ir atiteks pirmoji albumo kopija su grupės narių palinkėjimais, taip pat kvietimas apsilankyti albumo pristatymo koncerte Vilniuje.

„Pirmąją kompaktinę plokštelę išmainyti yra kur kas smagiau nei parduoti. Juk puiku, kai mainais gali gauti kažką reikalingo. Dar šauniau, kad čia viskas nemokamai, be to daiktais besikeičiantys žmonės gali susirasti naujų draugų“, – teigė grupės vokalistas Vidas Bareikis. „Albumą mainytume į seną senutėlį senovišką sintezatorių, kurių grupėje turime jau kelis, bet „oldskūlinio“ garso niekada nebus per daug. Nors, žinoma, pasitelkite vaizduotę ir drąsiai siūlykite įvairius daiktus.“

Albumo „Animation (...)“ pristatymo koncertas šį penktadienį 20 valandą prasidės Vilniuje Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2). Bilietų galima ieškoti „Bilietai.lt“ prekybos taškuose. Renginio dieną bilietai kainuos brangiau!

Pilnas debiutinio, daugiau nei metus brandinto „Suicide DJs“ albumo pavadinimas yra „Animation (arba išsvajota kelionė mintimis tenai, kur nepripažintose erdvėse savo spindulius slepia chaoso deimantas ir skvarbus samurajaus žvilgsnis seka kiekvieną šeško judesį, o visos istorijos turi laimingą pabaigą; kaip ir ta, kai sulig paskutiniu oro gurkšniu įsmeigus pirštą į dangų buvo ištarta „Dieve, leisk pabaigt“ ir sąmonę pripildė visaapimančios harmonijos suvokimas, kuris smelkdamasis į pasaulio esmę užmigdė bei pažadino tave užliejantį prastos kokybės nuoširdžios muzikos skambesį, sumišusį su tolimų žodžių aidais, tolydžio stiprėjantį ir pavirstantį galinga bz šėšėlių lavina, sugrįžtančia į tavo sąmonę pirmu pasitaikiusiu impulsu apie tai, kad žodžiai taip pat turi pojūčius, įsiklausyk, kaip verkia skiemuo neteisingai kirčiuojamas, ir kai jau laikas išeit, pakeliui atgal į realybę tu jauti, kad viskas aplink iš tiesų priklauso tau ir atsirado dėl tavęs, ir tai yra nepakartojama, ir kad kiekviena meilė turi atsaką, todėl to jausmo didybė paskandina tave, bet prieš paskęstant tau šmėkšteli, kad visa tai galbūt tėra tik greitai besikeičiantys vaizdai, sudarantys savotišką judesio iliuziją)“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų