D. Montvydas: „Eurovizijoje“ reikia nugalėti ne konkurentus, o save

Ketvirtadienį Balsas.lt redakcijoje svečiavosi Lietuvos atstovas šių metų „Eurovizijoje“ – Donatas Montvydas. Iš Azerbaidžano, kur vyko dainų konkursas, atlikėjas parsivežė ne tik neblėstančius įspūdžius, bet ir neįkainojamą patirtį. Po labai sėkmingo pasirodymo pusfinalyje ir gero rezultato finale, Donatas labiausiai džiaugiasi žmonių palaikymu.

„Manau, kad mano pasirodymas padarė svarbiausia – jis visus suvienijo, jaučiau begalinį palaikymą net būdamas Azerbaidžane. Dėl to aš džiaugiuosi labiausiai – nesvarbu vieta, skaičius. Svarbiausia, kad žmonės tikėjo manimi. Tai reiškia, kad jie tikėjo savimi. Šiais laikais sulaukti tokio vieningo pozityvumo yra didelis dalykas“, – džiaugiasi atlikėjas.

Donatas sako, kad, važiuodami į Azerbaidžaną, jis ir jo komanda stengėsi nieko nesitikėti. Tačiau tai, ką jie rado ten, maloniai nustebino. „Šalis nuostabi, visur labai gražu. Tai, ką matome reklaminėse skrajutėse apie šalį, yra visiška tiesa – jose nėra nufotografuotas vienas gražus kampas – ten iš tiesų taip yra“, – sako jis.

REKLAMA

Donatas ir jo komanda – prodiuseris Martynas Tyla, dainininkas Edmundas Seilius, širdies draugė Veronika Brasaitė – aplankė gražiausias ir įdomiausias sostinės Baku vietas. Miesto turgus Donatui padarė didžiausią įspūdį. „Ten žmonės taip garsiai kalba! Bet man patiko vietiniai – jie skardžiabalsiai, atviri. Jų tradicijos ir vertybės – labai gilios. Galbūt jie intelektualiąja prasme yra šiek tiek žemesni (su visa derama pagarba taip sakau), bet vertybės jų gilesnės nei mūsų. Jie labai gerbia žmogų, moters ir vyro santykius“, – pasakoja Donatas.

Nors iš pradžių Donatui labai patiko vietinis maistas, prieš išvykstant namo jis padarė atlikėjui staigmeną. „Maistas labai skanus, daug mėsos – avienos. Teko paragauti kone visų avies organų“, – juokiasi jis. „Man trūko sultinių, nes prie jų esu pratęs, bet šiaip viskas labai skanu. Todėl prieš išvažiuodamas norėjosi prisivalgyti iki soties. Taigi galiu prisipažinti, kad nuo pat grįžimo viduriuoju, pasigavau kažkokį virusą“, – šypsosi vaikinas.

Rusijos močiutėms plojo katučiu

„Eurovizijos“ renginys atlikėjui padarė milžinišką įspūdį – ypatingai visa renginio organizacija ir moderni technika. Tačiau Donatas tiki, kad, esant reikalui, ir Lietuvoje atsirastų, kam tuo pasirūpinti.

Donatas neslepia, kad nacionalinėje atrankoje tikriausiai dalyvaus ir kitąmet. „Tačiau dabar mano požiūris jau visiškai kitoks. Dabar dalyvaučiau tik turėdamas tikslą laimėti. Noriu sukurti dainą kaip himną, kuria tikėčiau ir aš, ir kiti“, – sako jis.

Dainininkas sako, kad „Eurovizija“ šaliai pirmiausia yra naudinga kaip reklamos įrankis, 0 Lietuvos atlikėjams tai yra bene vienintelė galimybė būti išgirstiems Europoje, o gal net visame pasaulyje. Donatas tikina, kad pergalės „Eurovizijoje“ recepto nėra.

„Tuo šis konkursas ir įdomus, kad jame visi skirtingi. Tik todėl, kad buvo tokios babuškos, Švedijos daina suskambėjo taip puikiai. Jei visos dainos būtų buvusios kaip „Euphoria“, ji nebūtų niekam įdomi. Tokia įvairovė yra labai smagi. Visą babuškų koncertą būtų sunku išklausyti, gal tai vienkartinis projektas, gal jo tęstinumą sunku įsivaizduoti, bet kai jos dainavo, aš plojau katučiu! Tikrai! Ir tik plodamas save pagavau – ką aš čia darau?!“ – juokiasi jis ir pripažįsta, kad kai kurie pasirodymai tiesiog užkabina.

REKLAMA

Jaunas dainininkas sako, kad didžiausias turtas, kokį jis gavo iš „Eurovizijos“ yra sceninė patirtis ir galimybė paaugti kaip asmenybei. „Kai žinai, kad tave stebi šimtai milijonų žmonių ir ta didžiulė arena tampa nereikšminga. O kiti atlikėjai šiuo atveju visiškai nesvarbūs – ne jais kovoji, o pats su savimi. Aš save visą laiką tikinau, kad aš darau kažką gero, naudingo, svarbaus, todėl man turi pasisekti, kad ir kiti žmonės man bus pozityvūs“, – sako Donatas.


Rašyti komentarą...
h
huy
2012-05-31 23:23:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
o duchas, jis tikrai mano kad ji palaiko lietuva?:D AR TIK VAIKAI IR SEIULIUGA SU TYLENIU?:D
Atsakyti
0

S
Skirmantė
2012-05-31 19:19:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
vALDŽIA JAU NUSIKALSTAMA VAIKŲ PRIEVARTAUTOJA. tylėjimas - IRGI PRITARIMAS NUSIKALTIMAMS PRIEŠ VAIKUS.
KILK , LIETUVA, eik į gatves.
RYTOJ BIRŽELIO 1 d.VAIKŲ GYNIMO DIENĄ, PROTESTAI

VILNIUJE 12 val, prie VSD Vytenio g. 1,
KAUNE Eitynės prasidės 16 val. nuo Įgulos bažnyčios (Soboro) ir baigsis Rotušės aikštėje.
KLAIPĖDOJE 17 valandą į Mažvydo alėjOJE, šalia Vaikų ligoninės, bus viešai skaitoma Jungtinių Tautų Vaiko teisių Konvencija.

ŠALTINIAI : UZTEISINGUMA.LT, EKSPERTAI.EU.
platinkit
Atsakyti
0

K
KRISTINA
2012-05-31 19:59:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką tu čia svaigsti-Lietuvos vienytojas atsirado,taip galėsi kalbėti,kai surengsi pasirodymą prie prezidentūros-vaikų gynimo dienos proga,o savo dainą paskirsi Deimantei...neįkerti net apie ką kalbu-VIENYTOJAS matot...LIETUVOS
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų