Nors „Be2gether“ organizatoriai žada festivalyje būsiant įdomybių iš papjė mašė, tokias skulptūras turėję gaminti „Kičo Namų“ atstovai tai neigia.
„Mes nustebome, kai gegužės 27 dieną oficialioje festivalio „Be2gether“ svetainėje, o vėliau ir specialiame laikraštyje pamatėme mūsų idėjos anonsą, kadangi dar gegužės 24 dieną festivalio organizatoriui Tomui Ivanauskui pranešėme, jog dėl organizavimo stiliaus atsisakome dalyvauti. Nesinori kaltinti organizatorių sąmoningu žmonių klaidinimu, tačiau manome, kad žmonės, perkantys bilietus į festivalį, turėtų tiksliai žinoti, už ką moka“, – sakė socialinės iniciatyvos „Kičo Namai“ atstovė ponia Tamara.
Pasak jos, jie taip ir nesulaukė, kol „Be2gether“ organizatoriai patys paneigs šią informaciją – akivaizdu, kad šiemet festivalio viešųjų ryšių kampanija nepalyginama su pernykšte, kai ją įgyvendino profesionali viešųjų ryšių agentūra.
„Muzikinės musmirės“
Paklausta, kodėl festivalyje dar anksčiau atsisakė dalyvauti atlikėjas Andrius Mamontovas, ponia Tamara teigė nežinanti, bet sakė, jog yra ir daugiau organizavimo stiliumi nepatenkintų dalyvių – pavyzdžiui, snieglentininkai.
„Mes labai dėkojame bendrovei „Dokumentų naikinimo sistemos“, kuri papjė mašė gamybai paskolino specialią techniką. Įdomu tai, jog pamatęs skulptūrą „Muzikinė musmirė“, vienos opozicinės partijos atstovas siūlėsi ją nupirkti, kad inauguracijos dieną padovanotų naujajai Lietuvos Prezidentei. Nesutapus politinėms nuostatos, tokio siūlymo atsisakėme“, – sako socialinės iniciatyvos „Kičo Namai“ atstovė ponia Tamara.
„Muzikinės musmirės“