Zodiako ženklus užklups netikėtumai: 1 iš jų susidurs su rūpesčiais

Panašu, kad Zodiako ženklams trečiadienis bus kaip niekad įtemptas – gali prireikti išspręsti sudėtingus klausimus.

Avinas

Šiandien tikėtinas ypatingas dėmesys religijai, mistinėms teorijoms. Gali pasireikšti vienatvės, beprasmiškumo pojūtis. Tikriausiai teks susirūpinti sveikata.

Tauras

Pareigų aiškiai daugės, įtampos taip pat. Kai kuriais atvejais išties bus pagrindas tarpti tokiems jausmams, kilti pykčiui. Jumis gali pasinaudoti nelabai sąžiningi asmenys. Svarbu orientuotis, kas teisinga, o kas veda į klaidas, priklausomybę.

Dvyniai

Jausitės nelabai maloniai, nes teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų ar klaidų dokumentuose. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos. Tikėtini emociniai bendravimo nesklandumai, ypač jei pašnekovai pasirodys nedori, godūs ar pan.

Vėžys

Galimi keistoki pranešimai, pokalbiai. Į juos gali įtraukti žmogus iš artimos aplinkos, galbūt giminaitis. Jeigu staiga leisitės į kelionę, nepamirškite laikytis saugaus greičio ir būti atidūs už vairo.

Liūtas

Sunku bus atsikratyti apnikusių abejonių, nepasitikėjimo. Nemalonios smulkmenos gali užgožti svarbiausias vertybes bei siekius. Nesistenkite perauklėti šeimos narių. Venkite debatų su įžūliais žmonėmis.

Mergelė

Būsite nusiteikę aktyviai veiklai. Skatinsite vaikų iniciatyvą, gal net per daug, o tai rizikinga. Kai kurie kiti reikalai, žavūs pasiūlymai ar planai taip pat gali atsukti savo negatyvią pusę. Atsargiau su naujomis pagundomis.

Svarstyklės

Šiandien teks įtemptai darbuotis, nedžiugins savijauta. Dėl išsiblaškymo, neatsargumo galima nukentėti ar pakenkti kitiems. 

Skorpionas

Šiandien vienur perlenksite lazdą jūs, kitur - aplinkiniai. Konkurentai ir oponentai gali pasinaudoti jūsų neapsisprendimu, nesantūrumu. Pasistenkite pernelyg nepiršti savo nuomonės, reikalavimų, nes bus lengva susikompromituoti.

Šaulys

Galimi rūpesčiai dėl draudimo, alimentų, palūkanų. Nekurkite nerealių praturtėjimo planų bei venkite išlaidauti. Situacija susiklostys palankiau, jeigu būsite pakankamai atsargūs, korektiški ir lankstūs.

REKLAMA

Ožiaragis

Kelionėje, darbe galimi netikėtumai. Galbūt susidursite su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos, tačiau jūs nesijausite pasirengę rodyti savo kompetencijos arba jie jos nepaisys. Nepažįstamas asmuo gali jus apgauti, išnaudoti.

Vandenis

Galimos problemos santykiuose su autoritetingais asmenimis, manipuliuojančiomis moterimis. Bus sunku adekvačiai vertinti situaciją. Gali kilti įtarimų dėl tariamai kilnių kai kurių jūsų ar su jumis susijusių žmonių sprendimų, planų.

Žuvys

Sunku bus sutikti su pašnekovų pažiūromis. Būtina kontroliuoti emocijas ir girdėti, suprasti kitus bei juos gerbti. Nedėkite per daug vilčių į naujas pažintis.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų