Zodiako ženklams – sekmės metas: kai kas sulauks svarbių pokyčių

Dalis Zodiako ženklų ketvirtadienį pajus, kad viskas klostosi tinkama linkme, ypač profesinėje srityje. Visgi svarbu atkreipti į keletą dalykų, kad viskas nenueitų veltui.

Avinas

Šiandien neblogai seksis bendrauti su įtakingais veikėjais ir užsieniečiais. Jūsų autoritetą didins sugebėjimas pasakyti tai, ką reikia, lanksčiai manipuliuoti situacija bei aplinkiniais.

Tauras

Profesinėje veikloje, versle gali būti siūlomos naujovės. Ir jos, ir kitų žmonių reikalai, gerbėjų dėmesys, visa tai jus griūte užgrius. Seksis neblogai, jei šiame šurmulyje nepamiršite ir savo poreikių.

Dvyniai

Jeigu turite organizacinių sugebėjimų, kolektyvinės dvasios, kūrybingumo, šiandien galėsite tai išradingai pademonstruoti. Šiandien užmegzta nauja pažintis plėtosis į artimesnę draugystę.

Vėžys

Jeigu sugebėsite susikaupti, sklandžiai sutvarkysite būtinus reikalus, įveiksite nesklandumus. Vis dėlto ši diena labiausiai tinkama meniniams užsiėmimams, psichologijai, dvasiniams interesams.

Liūtas

Šiandien pasistenkite būti kuo geresnės nuotaikos, kupini optimizmo, nes tai išliks ilgesniam laikui. Ypač svarbu, kokia situacija ir vidinė būsena bus vakare.

Mergelė

Gera diena įvairiai veiklai. Jūsų planai neprieštaraus galimybėms. Seksis prekiauti, derėtis, tartis dėl naujų sutarčių.

Svarstyklės

Rytą išnaudokite skubiems darbams užbaigti, o vakarop nusiteikite kuo pozityviau, maloniai bendraukite.

Skorpionas

Pravartu dėti šeiminio gyvenimo, gerovės pamatus. Telkite artimuosius aplink save, o ne atsiribokite. Pasistenkite, kad mikroklimatas šeimoje būtų kuo draugiškesnis.

Šaulys

Šiandien nestokosite priešingos lyties dėmesio, viltingų pažadų, ir tai turėtų būti tikra, nesuvaidinta. Gerą įtaką darysite vaikams.

Ožiaragis

Galimi pokyčiai darbovietėje arba turėsite pasirinkti iš kelių galimybių. Nors nestokosite drąsos ir ryžto, tačiau abejonių neišvengsite. Darykite gerus darbus iš širdies, o ne dėl padėkos. Jūsų autoritetui tai išeis į naudą.

REKLAMA

Vandenis

Gali atsirasti naudingų sąjungininkų, užtarėjų, jeigu esate įsivėlę į konkurencinę kovą, teisines peripetijas ar pan. Maloniai nustebins žmogus, kuriam esate neabejingas. Santykiai, partnerystė, kurią šiandien užmegsite, turės tęsinį.

Žuvys

Tikriausiai būsite priversti laukti, kol aplinkiniai teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas ar peržiūrėti dokumentus. Tačiau jūsų viltys turėtų bent iš dalies pasiteisinti.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
A
A
2021-01-14 09:31:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eilini karta pro sali, net ne i ta puse, kada nustosite kliedesius skleist???
Atsakyti
0

A
Auksinis kardas
2021-01-14 17:25:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isl tuščio į kiaurą visi horoskopai Lt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų