Ypatingas savaitės horoskopas: 2 ženklų laukia kritinės dienos

Sužinokite, kas jūsų laukia šią savaitę, perskaitę prognozes savo Zodiako ženklui.

AVINAS. Kol Saulė Saturno valdose, ypatingą dėmesį turėtumėte skirti karjerai ir profesinei reputacijai. Norėsis sužibėti, pamatyti tikrus savo pastangų rezultatus.Stenkitės nuveikti ką nors ypač svarbaus, kad kiti pripažintų jūsų kompetenciją. Kontaktuokite su kai kuriais autoritetingais asmenimis ir prisiminkite, kad būtent dabar esate labiausiai matomi. Pademonstruosite nepaprastą proto aiškumą, kils daug neįprastų ir originalių idėjų, kuriomis verta pasidalinti su kitais.

JAUTIS. Merkurijus gali paskatinti darbo ir profesinės orientacijos pasikeitimą, kartais persikėlimą į užsienį. Puikus nusiteikimas ir polinkis į avantiūrizmą suteiks pasitikėjimo savimi ir kitais žmonėmis. Galbūt leisitės į kelionę norėdami atrasti naujus pasaulius ir kultūras. Galite pasiekti tam tikrų profesinių laimėjimų, pelnyti vadovybės palankumą, kolegų pripažinimą ir netgi palypėti karjeros laiptais.Nebijokite protingai rizikuoti.

DVYNIAI. Jausite potraukį kūrybai ir ieškosite galimybių pamatyti platesnį vykstančių įvykių vaizdą. Turėtumėte nedvejoti prisiimdami atsakomybę, jei reikės– padaryti tikrai įspūdingą ir ilgalaikį dalyką, nesvarbu, ar tai būtų darbo, ar jausmų sritis. Domėkitės paslaptimis, o Merkurijus žadins potraukį tolimoms klajonėms, norą sužinoti apie gyvenimą ir suteiks galimybę nepavargti nuo naujų potyrių.Žurnalistai, tyrėjai, mokslininkai, ideologai ar rašytojai sugebės pasiekti sėkmę versle.

VĖŽYS. Jupiteris sako, kad reikia siekti lygybės ir sąžiningo elgesio tiek asmeniniuose, tiek verslo santykiuose, nes būtent šiuo laikotarpiu jums ypač reikės žmonių, kuriais galima visiškai pasitikėti. Pasistenkite situaciją susidėlioti taip, kad ja pasinaudotumėte tiek jūs, tiek jūsų partneris. Iškilus konfliktams, juos išspręskite derybų keliu ir raskite kompromisą. Pamatę savo atspindį partneryje, galbūt galėsite geriau suprasti save ir paslėptas sielos gelmes.

LIŪTAS. Marsas apdovanos jus milžiniška meile ginčams ir noru įtikinti pašnekovą savo nuomonės teisingumu. Ypač svarbu bus įrodyti savo vertę kasdieniame darbe. Žinojimas, kad esate vertinamas dėl atliekamo darbo ar paslaugų, labai prisidės prie jūsų savivertės ir savigarbos. Savo darbe siekite meistriškumo, o jūsų atliekamos veiklos kokybė lems gerai apmokamą, atsakingą poziciją. Būkite atsargūs: galite pradėti save tapatinti su darbu ir tapti ypač jautrūs bet kokiai kritikai.

REKLAMA

MERGELĖ. Venera apdovanos padidėjusiu savigarbos jausmu, kūrybiniais talentais ir originaliu požiūriu į visus reikalus. Norėdami, kad niekas jums nenurodinėtų, ką daryti, galite pasirodyti kiek ekscentriški,o tai gali sukelti konfliktų darbe – mažai tikėtina, kad tokia nepriklausomybė su avantiūrizmu patiks jūsų vadovybei. Dauguma pasidarysite teisingas išvadas ir grįšite į įprastą ritmą. Be to, bus daug galimybių meilės nuotykiams, o ar jomis pasinaudosite, ar ne – parodys laikas.

SVARSTYKLĖS. Dėl Merkurijaus pajusite norą padaryti namus patogesnius arba pasinerti į ilgą renovaciją. Prasideda tinkamas nekilnojamojo turto sandorių laikotarpis: galite pradėti galvoti apie būsto pakeitimą ar pirkimą. Pasistenkite mėgautis maloniais vakarais su draugais arba skirkite laiko kai kuriems seniesiems pomėgiams, galbūt ieškokite ko nors naujo. Jūsų mintys suksis apie intelektines temas, tad, be abejo, užsiimsite sudėtinga protine ir kūrybine veikla.

SKORPIONAS. Palanku aktyviai domėtis įvairia informacija, todėl noriai bendraukite su skirtingais žmonėmis. Merkurijus perspėja, kad teks atsirinkti tai, kas iš tikrųjų svarbu, kitaip galite dalyvauti paviršutiniškuose pokalbiuose ar net paskleisti apkalbas. Kai kurie gali savyje atrasti rašymo talentą, o kiti– pradėti mokytis užsienio kalbų. Galite užmegzti naujų draugysčių, kurios ateityje turės didelės įtakos jūsų gyvenimui.

ŠAULYS. Jupiteris apdovanos dosnumu ir atjauta. Gali sustiprėti materialinė gerovė arba jūsų įdėtas pastangas pripažins kiti. Vieni gali gauti paaukštinimą, o kiti – pradėti savo verslą. Galite trokšti asmeninės valdžios ir vienodai stipriai suvokti savo vertę bei nukreipti energiją tiek banko sąskaitai papildyti, tiek turtui įsigyti. Aktyviai bendrausite ir žymiai išplėsite pažįstamų ar draugų ratą. Turėtų būti daug trumpų kelionių, galbūt švietimo ar verslo tikslais.

OŽIARAGIS. Saulė suteiks spindinčios charizmos ir pasitikėjimo savimi. Šiuo laikotarpiu darysite didžiulį įspūdį kitiems, galėsite pranešti apie save. Bet kokia kliūtis bus suvokiama kaip paskata. Jums reikės ne tiek artimųjų pritarimo, kiek jų susižavėjimo. Tai yra viršininko, lyderio, pirmeivio, galbūt despoto pozicija. Pasitikėjimas ir ambicijos gali lengvai virsti pasididžiavimu, pretenzingumu, arogancija, nesąžiningumu ir net autoritarizmu, tad nepraraskite kontrolės.

REKLAMA

VANDENIS. Uranas sutelks jūsų dėmesį į kai kuriuos gilesnius pasąmonės sluoksnius, apie kuriuos įprastu metu galite net nepagalvoti. Mieliau praleisite laiką nuošaliai, vienumoje, apmąstydami savo gyvenimą ir jums svarbius klausimus. Tikrai nesieksite būti dėmesio centre. Net padėdami kitiems, nenorėsite reklamuotis ir sieksite likti šešėlyje arba anonimu. Galite pajusti jums nebūdingą padidėjusį susidomėjimą religija ar okultizmu.

ŽUVYS. Neptūnas suteiks jums puikių galimybių, kad galėtumėte atitrūkti nuo kasdienybės ir gerai praleisti laiką su draugais – tai leis kuriam laikui pabėgti nuo įprastų rūpesčių. Aktyviai bendrausite tiek realiame gyvenime, tiek internete. Kai kurie galite susikurti socialinio tinklo paskyrą– kodėl gi ne? Pasikviesite senų draugų arba rasite naujų. Vyresni žmonės gali praleisti daugiau laiko su anūkais, pavyzdžiui, išsivesti juos pasivaikščioti į parką ar į žaidimų aikštelę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų