REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paskelbė „Instagram“ įrašą, skirtą savo žmonai Olenai Zelenskai.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paskelbė „Instagram“ įrašą, skirtą savo žmonai Olenai Zelenskai.

REKLAMA

Liepos 20 dieną ji kreipėsi į JAV Kongresą, kur kalbėjo apie karą Ukrainoje. Jos kalba taip sužavėjo Zelenskį, kad jis nusprendė pirmajai poniai skirti atskirą įrašą savo socialiniuose tinkluose.

Įrašas sužavėjo internautus

„Pirmoji ponia. Mūsų. Mano. Pirmą kartą JAV Kongrese. Pirmą kartą apie karą. Apie tai, ko pirmiausia reikia Ukrainai. Visos Ukrainos žmonių vardu. Mūsų visų vardu. Ir, žinoma, mes laimėsime“, – rašė Zelenskis.

Interneto vartotojai negalėjo sulaikyti savo emocijų ir išreiškė savo nuomonę apie šį įrašą.

„Geriausias“, „Pavyzdys milijonams“, „Mūsų pasididžiavimas“, „Atvejis, kai prezidentas ir pirmoji ponia pasirodė esantys tikri savo šalies didvyriai“, „Tegul Dievas laimina jūsų šeimą! Ačiū už viską, ką darote“, – komentaruose rašė tinklo naudotojai.

Kas man pasakys is kur visi smegenu ligoniai gali reikstis viesoje erdveje?Nejaugi Putino propogandistai gali taippaveikti lietuviu smegenis,o gal tai tik apsimeteliai-vatnikai?Jei taip,tada tautai beda,nes tai erkes,kurios prasosi but nutrekstos..Visi mato rusu keslus,o ir cia,Lietuvoje,dar kazkas palaiko vaiku zudynes,okupacija,...ziauru.Idiotus reik utilizuot,nuo Kremliaus iki pakrasciu,o ir Lietuvos teritorijoj,gana jau Paleckio ir jo sunu...
Jie visi yra didvyriai. Ir tauta, ir prezidentas.
ačiū.. kad ginat netik savo ateity bet ir musu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų