Ypatingas savaitės horoskopas: 1 ženklą įspėja dėl neramių dienų

Sužinokite, kas jūsų laukia šią savaitę, perskaitę naujausias prognozes savo Zodiako ženklui.

 

AVINAS. Uranas kels žingeidumo audras. Galite susidomėti naujomis sritimis: psichologija, astrologija, joga ir pan. Internetas suvaidins reikšmingą vaidmenį susipažįstant tiek su bendraminčiais, tiek su potencialiu partneriu. Ten rasite ir jums vertingos informacijos. Darbe ir karjeroje galimas perėjimas iš vienos pareigybės į kitą arba darbo sutarties nutraukimas. Meilėje būsite ekstraordinarūs ir eksperimentuosite.

JAUTIS. Venera skatins romantines nuotaikas, tad aktyviai imsitės tvarkyti savo asmeninį gyvenimą. Būsite ryžtingi santykiuose, iniciatyvūs susipažįstant su jums patinkančiu žmogumi. Venkite įkyrauti, jei jūsų simpatijų objektas elgsis ne taip, kaip jums norėtųsi. Svarbiausia – tinkamai pasirinkti. Darbe stenkitės palaikyti nuosaikius, draugiškus santykius. Santykiai su kolektyvu – judėjimo aukštyn karjeroje garantas.

DVYNIAI. Marsas skatins paskubėti priimti svarbius ir atsakingus sprendimus. Gali būti, kad prieš pasiekiant viršukalnę teks nusiristi žemyn. Kuo greičiau išsiaiškinsite to priežastis, tuo sėkmingesni bus jūsų pasiekimai. Dalykinėje sferoje pati geriausia apsauga nuo nesėkmių – operatyvumas ir greitis. O štai meilėje – priešingai: skubėti ir vadovauti nereikia. Žvaigždės pataria leisti situacijai vystytis savo greičiu ir neforsuoti įvykių.

VĖŽYS. Uranas skatins žygdarbiams ir padės įgyvendinti originalius sumanymus. Dabar pats metas produktyviems veiksmams darbe. Puikiai spręsite visus iškilusius klausimus, beje, ne tik savo, bet ir kolegų, tad jūsų autoritetas tarp kolegų ženkliai pakils. Nestigs kūrybiškumo, aplankys genialios idėjos, galite netgi kažką atrasti ar išrasti. Mylimojo širdį užkariausite ir įgysite pasitikėjimą, jei būsite atviri ir garbingi.

LIŪTAS. Uranas provokuos nervingumą ir nerimą. Galimi netikėti įvykiai, kuriems nespėsite nusiteikti, todėl nervinsitės ir jaudinsitės. Noras ginčytis gali peržengti visas ribas. Tačiau kai gerai išanalizuosite situaciją, suprasite, kad viskas vyksta jūsų naudai, tad stenkitės būti lankstūs ir prisitaikantys. Darbe būkite apdairūs, imkitės tik tų darbų, kurie neviršija jūsų jėgų. Nesipuikuokite prieš kolegas ir apdairiai elkitės su mylimaisiais.

REKLAMA

MERGELĖ. Marsas nešykštės konfliktinių situacijų. Nuo jūsų meistriškumo priklausys, ar gebėsite jų išvengti. Asmeninis aktyvumas bus minimalus, tad verčiau neplanuokite jokių naujų pradžių. Elgdamiesi išmintingai ir santūriai, problemų išvengsite. Ypač darbe, kad niekam nešautų į galvą su jumis pyktis ar kaišioti pagalius į ratus. Asmeniniame gyvenime žvaigždės pataria išlaikyti emocinę distanciją tarp savęs ir mylimojo.

SVARSTYKLĖS. Jupiteriui palaikant reikalai judės spėriai ir iš anksto numatyta palankia linkme. Jums nepakenktų kruopščiau planuoti savo veiksmus – taip lengviau juos padarysite maksimaliai efektyvius. Profesinėje sferoje dėl jūsų darbingumo, tikslumo ir operatyvumo tikėtini svarūs pasiekimai. Jūsų pastangas pastebės ir įvertins. Tinkamas metas tiems, kurie ketina keisti būstą. Meilėje būsite iniciatyvūs ir nepraleisite nė vienos galimybės.

SKORPIONAS. Plutono paskatinti įvykiai ir liūdins, ir džiugins. Kuo labiau skubėsite ir versitės per galvą, tuo daugiau klaidų privelsite ir tokiu būdu tik nutolsite nuo tikslo. Jei šalia yra gerų draugų, jie spės nutverti jus už skverno ir sustabdyti. Meilėje taip pat būsite impulsyvūs, todėl santykiai gali tapti nestabiliais ir nenusakomais. Žvaigždės sako, kad jums visgi užteks išminties neišprovokuoti griūties ir pasikliauti įgimta intuicija.

ŠAULYS. Merkurijus lems jūsų nervingumą, dirglumą, kurių nepajėgsite kontroliuoti taip, kad aplinkiniai nepastebėtų. Kadangi į kompromisus linkę nebūsite, reguliuoti asmeninių santykių verčiau nebandykite. Ginčytinų klausimų taip pat geriau negvildenkite. Meilėje viskas bus gerai, jei nespausite partnerio ir nebūsite priekabūs. Darbiniams pasiekimams trukdys išsiblaškymas, tad stenkitės susikaupti ir galvoti vien apie pavestus darbus.

OŽIARAGIS. Marso veikiami, būsite linkę užaštrinti visus kampus ir demonstruoti principingumą netgi pačiais nereikšmingiausiais klausimais. Neužmirškite, kad visi klausimai – tiek darbe, tiek namuose – išsprendžiami kompromisų būdu. Antraip visas jūsų laikas praeis gvildenant konfliktus. Ypač nuosaikiai bendraukite su darbdaviais, aišku, jei neplanuojate keisti darbo. Mylimajam verta pripažinti, kad jūs anaiptol nesate idealas.

REKLAMA

VANDENIS. Venera lems jūsų pasisekimą tarp priešingos lyties, o dėl paaštrėjusios intuicijos žinosite, kaip teisingai elgtis. Šeimoje dominuosite ir kitiems piršite savo politiką. Jei tai darysite lanksčiai bei apgalvotai, artimiesiems neliks nieko kito, kaip tik nusileisti jums ir jūsų norams. Dirbti tingėsis, tačiau stengsitės tam, kad būtumėte pastebėti ir pagirti. Žvaigždės linki kuo daugiau gerų emocijų ir pasimėgauti kiekviena gyvenimo akimirka.

ŽUVYS. Neptūnas pasiruošęs išlaisvinti visus negatyvius jūsų charakterio bruožus. Stenkitės kontroliuoti savo garbėtroškiškus siekius; neatsargus poelgis sukeltų toli siekiančias pasekmes. Jei užsiimsite savianalize, kritiškai vertinsite savo poelgius, iš teisingo kelio neišklysite. Įtemptą situaciją darbe pasistenkite kiek įmanoma sušvelninti. Šiuo metu aktyvūs jūsų priešai. Kad meilės santykiai būtų darnūs, kalbėkitės, stenkitės viską išsiaiškinti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų