Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kas laukia jūsų

Pateikiame jums naujausią Naglio Šulijos kitos savaitės horoskopą visiems Zodiako ženklams. Sužinokite, kas laukia jūsų. 

Avinas. Sunki savaitė – nervinga su priežastimis ir be jų, dažnai „vaišinanti“ netikėtais posūkiais ir reikalaujanti nestandartinių sprendimų. Ypač staigmenų gali tikėtis tie, kurie tvarko piniginius reikalus arba siekia finansinės naudos. Išmintinga būtų naudotis „nesikišiu ir palauksiu kas bus“ taktika.

Jautis. Viena vertus, būsite išties energingi ir linkę veikti. Kai kada – pernelyg impulsyviai, ypač tuomet, kai didinti spartą vers ir savo reikalavimus ims kelti aplinkybės, susijusios su darbu, profesijos sritimi. Nuo visų nesnesklandumų būtų labai patogu ir paranku sprukti į kelionę, išvyką – jei aplinkybės leistų.

Dvyniai. Vidinė būsena bus šauni, greitai ir su nauda tvarkysite kasdienius reikalus, gyvenimas apskritai ir dalykiniai reikalai judės pirmyn. Dėmesį dažnai patrauks įvykiai, kurie bus tarsi šalia jūsų, tačiau tikimybė, kad jie jus įtrauks – nedidelė. Kelionių temą kol kas patogu pamiršti.

Vėžys.  Rūpesčių gali kilti ne tiek dėl paties darbo, o dėl kitų su juo susijusių aplinkybių – čia galimi visokie netikėtumai ir nesklandumai. Būtų išmintinga elgtis taip, kad jie neįtrauktų. Kita vertus dabar labai džiugins santykiai su atskirais žmonėmis ar žmogumi – galima tikėtis supratimo ir palaikymo.

Liūtas. Dabar bus svarbu ne tai, ką galvojate ar ko norite jūs, o tai, ką galvoja ir ko nori kai kurie, greičiausiai ganėtinai artimi jums asmenys. Vieni bus dalykiškai draugiški, o dėka kitų gali kilti rūpesčių, susijusių su darbu, profesijos sritimi. Ir dėl to, kad čia galimi netikėtumai, pokyčiai, ir dėl konkurencijos.

Mergelė. Tikėtina, kad bus nemažai darbų, kurie nebus labai dideli, bet kuriuos reikės tiesiog pareigingai atlikti. Ne visi jie bus sėkmingi, bent jau iš karto, todėl kantrybės reikės. Visgi aišku, kad rūpintis sveikatos reikalais sektųsi puikiai. Be to, dabar gali būti nemažai puikių progų smagiai pasilinksminti. Būsite labai kūrybiški.

REKLAMA

Svarstyklės. Iš pirmo žvilgsnio laikas galėtų būti smagus ir nestokojantis kūrybos – nes ir patys būsite ganėtinai kūrybiški. Visgi veikla šioje srityje gali sutikti nemažai kliūčių ir nepatogių aplinkybių, todėl sėkminga bus tik iš dalies. Bet labai palankus metas tvarkyti, puošti savo namus.

Skorpionas. Sunkus laikas – nepatogios, neparankios aplinkybės veršis į gyvenimą, blaškys, trukdys. Gali būti, kad audringai susiklostys santykiai su kai kuriais asmenimis, be to, ir namie aplinkybės bus ne pačios sklandžiausios. Keista, tačiau visuomet rasite laiko smagiam pokalbiui su draugais, taip pat trumpai išvykai. Tai ramins.

Šaulys. Visą savaitę persekios įtampa, būtinybė kontroliuoti ir slopinti žmones arba aplinkybes, kurios bus panašios į maištą. Tikėtina, kad savaitės pabaigoje tai galiausiai pavyks. Išties sėkmingai susiklostyti, ir nemažai džiaugsmo bei naudos atnešti žada piniginiai reikalai.

Ožiaragis. Būsite atsipalaidavę, žaismingi, net jausmingi ir išties kūrybiški, puikiai sektųsi kurti smagius, malonius dalykus. Dažnai mėgausitės įvairiais gyvenimo malonumais. Problemos gali prasidėti išėjus iš šios komforto zonos ir ypač pradėjus priekabiai kontroliuoti piniginius reikalus ar siekti kokios nors naudos. Kol kas čia gali būti tikras minų laukas.

Vandenis. Puikiai tvarkysite dalykinius reikalus, būsite judrūs, veiklūs, linksmai ir maloniai bendrausite – ir asmeninėmis, ir dalykinėmis temomis. Tačiau įtampa gali kilti dėl aplinkybių namie – norėsis čia viską padaryti greitai ir savaip, bet vargu ar pavyks. Išmintinga būtų palaukti, kol revoliucinis įkarštis atauš.

Žuvys. Tikėtina, kad aplinkui bus nemažai įtampos, visokių įvykių ir istorijų, į kuriuos bus galima žvelgti kaip į paveikslą ar gamtos peizažą. Bus svarbu, nors ir nesuku padaryti taip, kad visa tai neįtrauktų ir neužkabintų. Išties smagių akimirkų suteiks artimi draugai.


Rašyti komentarą...
Šulis Naglija
2021-01-19 02:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O visiems ženklams - žiema:
Valgykit, ką virs mama.
Vitaminas D plius ilgas miegas,
Kol nutirps iškritęs sniegas,
Daug skaitykit. Dar gerai-
Namų kino vakarai.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų