TOP3 Zodiako ženklai – didžiausi melagiai: netikėkite, ką jie kalba

Visi mes kartais pameluojame. Kartais tam, kad išvengtume bėdų, kartais norėdami pasirodyti geresni, nei esame, o kartais tiesiog todėl, kad tai – priklausomybė, kurios niekaip negalime įveikti. Visiems bent kartą gyvenime yra tekę pameluoti.

Kurie Zodiako ženklai meluoja daugiausia?

Nors nė vieno ženklo atstovai neišsiverčia kartkartėmis nepameluodami, yra trys Zodiako ženklai, kuriems tokių situacijų pasitaiko dažniau, rašoma yourtango.com.

Skorpionas

Skorpionas yra labiausiai manipuliuojantis ir klastingiausias Zodiako ženklas, todėl visai nenuostabu, kad jam pasitaiko ir pameluoti. Skorpionai moka meluoti taip, kad visų kitų ženklų atstovams iki jo – labai toli. Skorpionai meluoja taip gerai, kad net ir patys dažnai nebesupranta, ar tai, ką jie sako, yra tiesa, ar melas.

Dvyniai

Nors Dvyniai savo klastingumu Skorpionui prilygti negali, jie vis dėlto turi talentą manipuliacijoms ir melui. Tačiau panašiai kaip ir Skorpiono atveju, žmonės žino, kad Dvyniai yra melagiai. Vis dėlto, Dvyniai yra labai linksmi ir kūrybingi, todėl melagystės – visiems priimtina jų asmenybės dalis.

Žuvys

Nors Žuvys dažnai prasprūsta kaip tiesiog labai meniškos ir nekonkrečios, jautrios sielos, tačiau tiesa ta, kad po šia kauke slepiasi ir mažas velniukas, kuris meluos tam, kad gautų tai, ko nori. Žuvys džiaugiasi geresne intuicija nei daugelis kitų Zodiako ženklų ir puikiai žino, ką reikia pasakyti, kad gautų tai, ko jos nori, bet kokioje situacijoje.


Rašyti komentarą...
R
Rūta
2021-01-16 16:34:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiška nesąmonė... Tai priklauso nuo žmogaus asmenybės, gyvenimo pobūdžio, auklėjimo, ir daug kitų dalykų. Esu dvynio zodiako, ir visiškai negaliu pakęsti melo, melagių ir pati nemeluoju. Geriau jau kažkaip atsargiai pasakysiu tiesą, ar esama padėtį, ir pan. Bet nemeluosiu. Todėl teigti, kad vienoks ar kitoks zodiako ženklas yra melagis, geriausias pašnekovas ir taip toliau..yra visiška nesąmonė, bjauru ir skaityti.
Atsakyti
-14

G
Gita
2021-01-16 15:55:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per nesąmonė??? Turiu bičiulių tarpe skorpionų- nuostabūs, sąžiningi draugai.
Atsakyti
-16

F
Francuaza
2021-01-16 21:51:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiška nesamonė.Esu žuvis, pati nemeluoju ir nemėgstu melagių.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (48)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų