Horoskopas penktadieniui: kai kam diena pažers netikėtumų

Zodiako ženklams žvaigždės žada energijos pliūpsnį. Kai kam tai gali būti sėkmingas metas ir meilės reikaluose, ir profesinėje srityje. Tiesa, kai kas gali sulaukti ir netikėtų pokyčių kasdienėje veikloje.

Avinas

Daug ko norėsis ir daug ką suspėsite, tad nebijokite didžiulio krūvio, įtampos. Tai pelnytos sėkmės ir pripažinimo metas.

Tauras

Nesistenkite galynėtis už stipriausiųjų bei geriausiųjų statusą. Kita vertus, nebijokite aukos dėl karjeros: prasminga susitelkti į svarbiausius dalykinius reikalus. Geras laikas siekiantiems stabilizuoti turimus pasiekimus.

Dvyniai

Pirma dienos pusė bus laimingo virsmo, netikėtos sėkmės metas, kai galima imtis drąsių sumanymų. Antrai dienos pusei nieko atsakingo nebeplanuokite.

Vėžys

Šiandien nereikėtų persistengti tvarkant reikalus, viskas ir taip savaime susidėlios. Galite sulaukti nuoširdžios pagalbos iš įtakingo draugo: pats metas pasidalinti savo rūpesčiais. 

Liūtas

Jūsų lyderystės metas eina į pabaigą, vis dėlto tai sėkmės metas, tad drąsiai mėginkite savo laimę. Vis dar galima rizikuoti visur, svarbu tik nesileisti į kompromisus su sąžine.

Mergelė

Tai pasitenkinimo gyvenimu, nuveiktais darbais, pilnatvės atgavimo metas: palepinkite save ir artimuosius dovana ar tiesiog skaniais, ypatingais pietumis. Darbe būkite ryžtingi.

Svarstyklės

Verta daugiau dėmesio skirti tiems, kurie šalia jūsų, su kuriais kartu dirbate ar gyvenate po vienu stogu, tiems, nuo kurių priklauso jūsų sielos ramybė ir finansinis stabilumas.

Skorpionas

Patartina svarbų, skubų reikalą tvarkyti per tarpininką, draugą ar giminaitį: tiesiogiai, atvirai savo iniciatyvos reikšti nederėtų.

Šaulys

Puikus laikas ir darbui, ir meilei. Palanki diena svarbiems susitikimams. Pirmą dienos pusę tinka spręsti savo vaikų problemas, antrą – tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

Ožiaragis

Ginkite savo teises darbe, savo naujus sumanymus. Antra dienos pusė bus geras laikas įvairioms darbo sutartims sudaryti.

REKLAMA

Vandenis

Antra dienos pusė tinkama įvairiems dokumentams, ypač susijusiems su jūsų veikla, jos keitimu, perėjimu į kitą darbovietę, pasirašyti.

Žuvys

Ypač pirmą dienos pusę jausitės įsitempę, ir visai be reikalo: ne toks velnias baisus, kaip jį piešia. Tuo įsitikinsite jau antrą dienos pusę.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
A
2021-01-15 15:46:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi Jautis = Tauras!
Atsakyti
0

J
Jautis
2021-01-15 13:54:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks jausmas kad jautis neegzistuoja
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų