Tėvai, vaikai ir pinigai: taupome ir mokome taupyti! Mums padeda ir „Mažylių klubas“

„Ar galime išpirkti visus parduotuvėje esančius žaislus?“ Ką atsakytumėte, jei to paklaustų jūsų vaikas? Kaip aiškiai ir suprantamai paaiškinti jam pinigų vertę ir kaip motyvuoti taupyti? Mokome ir mokomės finansinio raštingumo. Gausybė naudingų patarimų ir tėvams, ir vaikams. 

Apie neįkainojamas finansinio raštingumo pamokas, kaupimą vaiko ateičiai ir tikras galimybes sutaupyti. Kodėl tėtis ir mama dirba? Ir kokio amžiaus vaikui „spalvoti popierėliai“ turi virsti „pinigais“? Kas tas finansinis raštingumas ir nuo kokio amžiaus reikėtų pažindinti vaikus su kasdieniu mokesčių tvarkymu? Pirkinių planavimas ir biudžetas. Vaikas nenori taupyti? Mes galime jį motyvuoti tikslu – pirkiniu, kurio jis taip trokšta. 

Kaip mokyti vaiką elgtis su pinigais nuo mažų dienų ir užauginti stiprų finansiškai raštingą žmogų? Ir kaip mums, tėvams, pradėti kloti finansinį pagrindą, kad vaiko svajonės neliktų tik svajonėmis? Taupymo sprendimų ir finansinio raštingumo moko finansų konsultantė Auksė Jaciunskaitė. 

REKLAMA

Apie mokymą vertinti pinigus, vaiko biudžetą ir taupymo sprendimus bei naudingas finansines pamokas – naujausioje „Tėvų darželio“ laidoje: 

„Mažylių klubas“ – taupiems tėvams, kuriems rūpi vaiko ateitis 

Dideliems pirkiniams – nuo mažų sprendimų. Praktinės Modestos ir Žygimanto šeimos taupymo pamokos – „Mažylių klubo“ lojalumo programa. Plačiau apie „Mažylių klubo“ naudas ir nuolaidas skaitykite:

„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams

Atradę nuo pirmųjų mažylių dienų, Modesta ir Žygimantas džiaugiasi įvairiomis nuolatinėmis naudomis ir pasiūlymais, kurie leidžia apčiuopiamai sutaupyti. Taupykime taip, kad taupyti būtų verta – kartu su „Mažylių klubu“:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų