Tamsi tėvų paslaptis sukrėtė dukrą: augo su savo pagrobėjais

Dauguma tėvų sutiktų, kad susilaukus vaikų giminės medis pasidaro ypač svarbus. Prieš savo vestuves dvejų vaikų mama nusprendė pasidomėti ir savo biologine motina, tačiau netyčia atskleidė tamsią šeimos paslaptį.

Turinio kūrėja „TikTok“ platformoje pasivadinusi „thebeardedmom“ pasidalijo savo neįtikėtina istorija. Sparčiai išplitusiuose vaizdo įrašuose 42-ejų amerikietė papasakojo, kaip sužinojo, kad ji – be žinios dingęs asmuo.

„Štai kaip sužinojau, kad buvau pagrobta. Man buvo 26-eri ir pirmą kart gyvenime jaučiausi, kad esu geroje ir saugioje aplinkoje. Jau turėjau du vaikus ir ketinau ištekėti“, – vaizdo įraše pasakoja moteris.

Moteris tikina, kad žinojo, jog jos tėvai nėra jos biologiniai tėvai – tai įrodė gimimo liudijimas. Moteris pradėjo ieškoti savo tikrosios motinos ir kreipėsi į policiją.

„Pamaniau, kad greičiausias būdas surasti savo mamą būtų kreiptis į policiją. Nežinau, kodėl kreipiausi į šerifą tame mieste, kuriame gimiau – tą akimirką tai tiesiog atrodė logiška“, – pasakoja ji.

Moteris sako, kad šerifas iš kart susidomėjo išgirdęs jos duomenis, rašo thesun.co.uk

„Jis mane pasodino ir pasakė, kad negali rasti informacijos apie mano motiną, tačiau pasakė, kad aš esu ieškoma nuo 1980. Buvo pradėtas tyrimas, tačiau dokumentai jau buvo suarchyvuoti, todėl negalėjau jų pamatyti, tik žinojau, kad buvau pagrobta“, – sako moteris.

Sekančiame vaizdo įraše, moteris sako, kad jos biologinė motina ją pardavė kitai šeimai, tačiau jos senelė apie tokį mamos poelgį nežinojo, todėl pranešė apie mergaitės dingimą policijai.

„Mano senelė pranešė, kad mane pagrobė, o mano mama dalyvavo mano paieškose, nors žinojo, kur aš esu. Visa mano šeima tikėjo, kad mane pagrobė. Šeima, kuri mane pagrobė, visiems sakė, kad išgelbėjo mane nuo sutrikusios psichikos moters.“

Siekdama surasti savo mamą moteris nusamdė privatų detektyvą ir biologinę motiną pirmą kart nuo vaikystės išvydo 2006.

Šie moters vaizdo įrašai socialiniuose tinkluose buvo peržiūrėti šimtus tūkstančių kartų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų