Skaisti ištekėjusi moteris pagimdė 11 vaikų: sustoti neketina, svajoja apie dar tris

Vienuolikos vaikų mama Courtney Rogers prisipažino, kad svajoja pagimdyti dar tris vaikus. 2008 tekėdama už pastoriaus Chris, ji buvo skaisti.

Per dešimt metų moteris susilaukė dešimties vaikų, neseniai pasigimdė 11-ąjį ir tvirtina, kad nori dar trijų. 36-ių Courtney Rogers gyvena Santa Fe, Niu Meksiko valstijoje.  Už pastoriaus Chris ji ištekėjo 2008 metais. Ji buvo skaisti nuotaka.

Pora susilaukė šešių sūnų ir penkių dukrų, tačiau mama tvirtina, kad sustoti neketina ir nori 14 vaikų. Pereitų metų lapkritį jie susilaukė savo vienuoliktojo vaiko. Dabar jie yra 11-mečio Clint, 9-ių Clay, 8-ių Cade, 7-ių Callie, 6-ių Cash, 5-ių dvynių Colt ir Case, 4-ių  Calena, 2-jų Cadie, 23 mėnesių Coralee bei pusės metų Caris tėvai.

Susipažino bažnytinėje stovykloje

Courtney augo daugiavaikėje šeimoje, ji yra vyriausia iš šešių vaikų. Su savo vyru ji susipažino 2007 metais Džordžijoje, bažnytinėje stovykloje, rašo dailystar.co.uk.

Pora savo vaikus moko namuose. Jie turi 15 vietų mikroautobusą. Kas mėnesį maistui jie išleidžia 1200 dolerių, tačiau tai jų neatbaido nuo noro susilaukti daugiau vaikų „jei pavyks“.

Norėdami sutaupyti, jie sausio mėnesį valgė tik namuose ir sutaupė apie 1000 dolerių – tiek jiems kainuodavo maistas kavinėse. Jų vaikai rengiasi dėvėtais rūbais ir avalyne, o naujus mama stengiasi pirkti tik per išpardavimus, rašo mirror.co.uk

Courtney ir Chrisui, kurie patys buvo mokomi namie, patinka mokyti savo vaikus namuose, dideliame beveik 5 ha ūkyje. Mylinti motina stengiasi užtikrinti, kad dėmesio pakaktų kiekvienam vaikui ir nei vienas nesijaustų nuskriaustas. Courtney prisipažįsta, kad nepažįstami žmonės ją kritikuoja dėl tokios daugybės vaikų.

Su vaikais būna kiaurą parą

Ji sako: „Žmonės, kurie suabejoja mano gebėjimu vaikams skirti pakankamai dėmesio, patys savo vaikus išleidžia į mokyklą. Nesuprantu jų logikos, nes aš su savo vaikais būnu kiaurą parą“.

REKLAMA

Moteris sako, kad mokant vaikus namuose, kiekvieną pamoką galima pakoreguoti taip, kad vaikams nereikėtų ištisas valandas sėdėti. Jie spėja ir pasimokyti, ir palakstyti lauke, ir per pertraukas pašerti ėriukus.

Courtney moko ne tik savo vaikus − sekmadieninėje  mokykloje ji moko aplinkinių gyventojų vaikus. Ji pasakoja, kad ji daugiau panaši į globėją − keisdama sauskelnes, spėja paaiškinti matematiką.

Moteris septynis vaikus pagimdė natūraliai, dvyniai ir dar vienas vaikas gimė po Cezario pjūvio. Jai teko patirti ir du persileidimus. Courtney tvirtina, kad nėštumo metu jos niekada nepykino ir jai patinka būti nėščiai, galvoti, koks bus tas laukiamas vaikelis ir rinkti jam vardą.

Ji prisipažįsta, kad nevartoja kontraceptikų, tačiau ne dėl religinių įsitikinimų, o dėl to, kad „tiesiog nemėgsta gerti vaistų“.

Tėvai rytais keliasi anksti, maždaug 7.30 ir tai „pats karštligiškiausias“ paros metas. Laimei, padeda vyresni vaikai. Panašu, kad šioje šeimoje visi yra tikrai pilnai užimti!


Rašyti komentarą...
V
Vidas
2021-05-13 14:30:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keistas noras
Atsakyti
0

F
Fanatike
2021-05-31 17:28:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
11 metu su pilvu vaiksciot....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų