Šeima nebežino, ką daryti: namus užplūdo tūkstančiai šlykščių šliužų

Į namus plūstantys nekviesti svečiai iš gamtos – visuomet yra nemalonūs. 33-ejų Jade Lockhart namus jau kurį laiką atakuoja šlykštūs šliužai, kurių neišbaido net efektyviausios priemonės. Mažamečius vaikus auginanti moteris tvirtina, kad jau puolė į neviltį.

Škotijoje, Kilmarnock mieste, savivaldybės suteiktame name gyvenanti moteris sako, kad pirmieji šliužai namuose pasirodė dar prieš ketverius metus, tačiau dabar jų atakos – nepalyginamai gausesnės.

Šliužai lenda, rodos, iš kiekvieno kampo – moteris jų randa netgi orkaitėje, mažamečio vaiko buteliukuose, vonioje, kambariuose, drabužiuose.

Namus kasdien kruopščiai valanti, dezinfekuojanti ir druska barstanti J. Lockhart naujienų portalui „Mirror“ sakė, kad jai neliko nieko kito, kaip kreiptis į savivaldybę ir prašytis kito būsto – tokios gyvenimo sąlygos mažamečiams vaikams yra netgi kenksmingos.

Šliužai nešioja papildomas bakterijas

Viena moters atžalų serga astma, o kaskart suaktyvėjus šliužų atakoms – jo būklė pablogėja. Pasak trijų vaikų mamos, jai pritaria ir vaiko gydytojai – šliužai nešioja papildomas bakterijas, kurios kenkia jos vaikui.

„Su šliužais kovojame jau ketverius metus. Ar įsivaizduojate tokį gyvenimą, kad ryte sugalvojate paskrudinti duonos, o ji iššoksta su prikepusiu šliužu? Arba norite paimti švarų puodelį, o jame – šliužas. Tas pats spintoje, vonioje, virtuvėje – visur. Tai nesuvokiamos gyvenimo sąlygos“, - kalbėjo mama.

Pagaliau po ketverių metų kovos, dėmesį į moters skundus atkreipė į savivaldybė. Šeimai suteiktas laikinas būstas, kol bus išspręsta šliužų atakų bėda.

„Specialistai kažkada patvirtino, kad šliužai neatropoja iš gatvės ar iš kiemo – jie įsikūrę po namu. Jie pralenda pro mažiausią terpę, šiltai įsitaiso namuose ir toliau veisiasi.

Mano sūnui pripažinta sunki astmos forma. Labai dažnai jo būklė pablogėja. Aš negaliu leisti, kad šitie šlykštūs padarai kenktų mano vaikams“, – pridūrė mama.

Savivaldybės atstovai patvirtino, kad su šia problema šeimos namuose kovoja dar nuo 2019 metų, tačiau šliužų išnaikinti vis dar nepavyko.


Rašyti komentarą...
!
!!!
2021-05-13 08:13:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai į šeimos marsa 15d......
Atsakyti
-2

I
Iš.
2021-05-13 20:29:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Auginu 3 antis, kuris laikas net nežinau kas tas sliuzas, kai kaimynai vargsta,. Aišku, daržas ir gėlynai aptverti neauksta tvorele, jos ten nelenda,o šiaip tai šie sliuzai didelė bėda ir nieks nežino kaip su jais kovot.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų